آرایش‌های قدیمی که دوباره مد شده‌اند!

۱۱
31
زمان مطالعه: 2 دقیقه
دنیای مد چرخه خاص خود را دارد یعنی هر ترند و لباسی ابتدا مد می‌شود، سپس از مد می‌افتد و حدود یک نسل بعد دوباره به دنیای مد باز می‌‌گردد.
مدل های آرایش قدیمی

در این مطلب از مجله دلتا مدل های آرایش قدیمی که دوباره مد شده‌اند را آورده‌ایم که حتما می‌خواهید آن‌ها را امسال امتحان کنید تا ظاهری به‌روز داشته باشید!

مدل های آرایش قدیمی که دوباره مد شده‌اند!

خط چشم پهن و سفید

وقت آن رسیده است که خط چشم مشکی خود را به‌روز و رنگ آن را سفید کنید. همه می‌دانیم که اگر خط چشم سفید را درون چشم خود بکشیم باعث می‌شود تا چشم درشت‌تر به‌نظر برسند. اکنون دیگر می‌توانید به‌جای خط چشم مشکی، خط چشم سفید داشته باشید. رنگ سفید که رنگی طبیعی است به چشم‌های شما جلوه می‌دهد و در عین حال ظاهر شما را مطابق روز می‌کند. اگر به این‌دست از مطالب علاقه دارید، مطلب ساده‌ترین روش رنگ کردن ابرو در خانه را بخوانید.

مدل های آرایش قدیمی

سایه چشم آبی لاجوردی

نکته اصلی برای داشتن خط چشمی زیبا و آبی، استفاده کردن از رنگ آبی لاجوردی است. این رنگ برای تمامی تناژهای پوست و رنگ‌های چشم عالی است. اگر پوست شما تیره باشد از آبی‌های روشن‌تری می‌توانید برای این میکاپ استفاده کنید. برای اینکه رنگ آبی لاجوردی تاثیر خودش را کامل روی صورت بگذارد باید از آن برای بالا و پایین چشم استفاده کنید.

میکاپ طلایی از مدل های آرایش قدیمی که دوباره مد شد!

ما همیشه در همه فصل‌ها و روزها به‌دنبال درخشنده بودن هستیم. داشتن میکاپ طلایی مانند آفتاب در همه‌جای دنیا بسیار پرطرفدار است. اگر تناژ پوست شما طلایی یا همان زرد است، این میکاپ برای شما عالی خواهد بود. زیرا پوست شما در حال‌حاضر درخشندگی طبیعی خورشید را دارد و تنها چیزی که احتیاج دارید، اضافه کردن کمی تناژ کاراملی برای بهتر کردن رنگ پوست است.

مدل های آرایش قدیمی

مژه‌های بلند و رژلب نود صورتی

این مدل آرایش این‌گونه است که شما باید مژه‌های خود را با ریمل ضخیم کنید و نه اینکه به‌جای آن از مژه‌های مصنوعی استفاده کنید و آن را با چندین لایه ریمل پوشش دهید. نگران نباشید حتی اگر در حین استفاده از ریمل مژه‌های شما به یکدیگر چسبید هیچ مشکلی نیست. باید مژه‌های ضخیم با پلکی خالی داشته باشید، یعنی از خط چشم و سایه استفاده نکنید.

صورت بدون میکاپ با رژلب قرمز

لب‌های قرمز برای اکثر ما همیشه ظاهری کلاسیک دارد. این میکاپ برای هر موقعیتی، مناسب است. هرچند که این مدل آرایش اخیرا به یکی از ترندهای روز تبدیل شده است اما هنگامی که صحبت از رژ قرمز به‌ میان می‌آید، باید آن را با صورتی بدون آرایش استفاده کنید.

مدل های آرایش قدیمی

پیشنهاد مطالعه: همچنین می‌توانید مطلب معجزه وانیل در زیبایی پوست شما را بخوانید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

چگونه بدون هزینه شیک‌‌پوش باشیم؟

دلتان می‌خواهد یک خانم یا آقای خوش‌لباس و شیک‌پوش باشید اما بودجه زیادی برای خرید لباس ندا…