رنگ زرد را با چی ست کنیم؟

۷
0
زمان مطالعه: 3 دقیقه
رنگ زرد نمادی از روشنایی، درخشش و امید است و می‌تواند تغییراتی اساسی در سبک لباس پوشیدن ایجاد کند.
روش ست کردن رنگ زرد

رنگ زرد یکی از روشن‌ترین و جذاب‌ترین رنگ‌ها در استایل و پوشش است. در این مطلب از مجله دلتا می‌توانید با طریقه استفاده از رنگ زرد در لباس و روش ست کردن رنگ زرد با توجه به تناژ رنگ پوست خود بیشتر آشنا شوید.

روش ست کردن رنگ زرد در استایل و لباس پوشیدن

ست کردن رنگ زرد پاستلی

زرد پاستلی یا زرد کم‌رنگ خامه‌ای که معمولا استفاده از آن به‌عنوان رنگ پیراهن و مانتوهای تابستانه استفاده می‌شود بی‌نظیر است. این رنگ معمولا برای افراد بلوند، پوست سبزه یا افرادی که رنگ موهای آن‌ها تناژ قرمزی دارد، بسیار مناسب است. برای ست کردن رنگ زرد پاستلی بهتر است از رنگ‌های خنثی مثل طوسی یا سفید استفاده کنید. این تناژ رنگ زرد یکی از بهترین گزینه‌ها برای تیپ زرد و طوسی است.

روش ست کردن رنگ زرد

زرد لیمویی

زرد لیمویی یک رنگ روشن و جذاب است که بیشتر برای افرادی با موهای تیره مناسب است. این کار موجب ایجاد یک تضاد زیبا در استایل شما می‌شود. در بهترین وضعیت توجه داشته باشید که تناژ موهای تیره و پوست روشن برای استفاده از لباس‌هایی با رنگ لیمویی بسیار مناسب هستند. شما می‌توانید این رنگ را در کنار سبز، قهوه‌ای روشن، بنفش، طوسی، آبی، مشکی، سفید و نارنجی روشن ست کنید. برای ست کردن مانتو لیمویی با شال بنفش می‌توانید از یک شال که طرح‌های زرد و بنفش دارد استفاده کنید. معمولا مانتو لیمویی با شال طوسی و سفید نیز جلوه فوق‌العاده‌ای دارد.

زرد خردلی

زرد خردلی انگار برای پوشیدن با شلوار و لباس جین طراحی شده است. هماهنگی این دو رنگ در کنار هم شگفت‌انگیز و فوق‌العاده جذاب است. بهترین رنگ‌ها برای ست کردن رنگ زرد در لباس با رنگ قهوه‌ای، سبز و خرمایی است. کیف و کفش چرم، رنگ قرمز، طوسی و سفید هم با این رنگ هارمونی خاصی دارند.

روش ست کردن رنگ زرد

ست کردن رنگ زرد طلایی

رنگ زرد طلایی یکی از گرم‌ترین تناژهای زرد است که با هر رنگی مطابقت دارد. شما می‌توانید از این رنگ در همه فصل‌ها استفاده کنید و آن را با انواع رنگ‌های مختلف ست کنید. معمولا رنگ زرد طلایی با پوست‌های زیتونی و برنزه نیز بسیار زیبا به‌نظر می‌رسد. اگر به این‌دست از مطالب علاقه دارید مطلب با این ترفندهای ساده، خوش تیپ‌ترین باشید را بخوانید.

رنگ زرد فسفری گزینه‌ای جذاب برای پوست‌های روشن

این رنگ در واقع زردی است که کمی با رنگ سبز ترکیب شده و کمی به سمت رنگ‌های نئونی پیش رفته است. بهتر است افرادی با پوست‌های روشن و موهای قهوه‌ای از این رنگ زرد در استایل خود استفاده کنند. برای ست کردن این رنگ می‌توانید از رنگ‌های قهوه‌ای، بژ، سیاه، آبی تیره و حتی بنفش استفاده کنید.

روش ست کردن رنگ زرد

پیشنهاد مطالعه: مطلب مشابه خانم‌هایی با پوست تیره این رنگ‌ها را بپوشند را مطالعه کنید.

بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

قبل از دکره کردن مو به این نکات توجه کنید

بلوند کردن مو یکی از روش‌های روشن نمودن موها است که در بین خانم‌ها طرف‌داران زیادی دارد. …