لباس های ضروری زمستان برای بانوان خوش‌تیپ

۹
0
زمان مطالعه: 3 دقیقه
لباس‌های مناسب برای روزهای سرد زمستان، علاوه بر کاربرد اصلی خود یعنی گرم نگه‌داشتن بدن، می‌توانند با انتخاب درست، از شما فردی خوش‌پوش و جذاب بسازند.
لباس های ضروری زمستان

لباس های ضروری زمستان برای بانوان خوش‌تیپ کدام است؟ آن لباس‌هایی که شما را شیک و جذاب کند. با این مطلب از مجله دلتا همراه باشید تا ۶ مورد از پوشش‌های فصل زمستان را که بتوانند در کنار برطرف کردن نیاز شما به خوش‌تیپی شما هم کمک کنند، معرفی کنیم.

لباس های ضروری برای کمد شما در زمستان

پیراهن ساده سفید

یکی از لباس های ضروری زمستان که همیشه به داد ما می‌رسد و از ضروریات کمد زمستانی نیز هست، پیراهن یا تیشرت ساده سفید است. شما می‌توانید به‌راحتی، یک پیراهن سفید کلاسیک را با هر چیزی ست کنید. امروزه پیراهن‌ها، مدل‌های متنوعی دارند و حق انتخاب بیشتری به شما می‌دهند. مثل پیراهن‌هایی که آستین آن‌ها کمی بالاتر از مچ دست گشاد می‌شود یا پیراهن‌های آستین کوتاه و یقه گرد که امسال بسیار مد شده‌اند.

لباس های ضروری زمستان

کتی که با همه چیز ست می‌شود

یک کت کلاسیک که با همه چیز ست می‌شود، کار شما را چند برابر آسان‌تر می‌کند و می‌توانید چند سال از آن استفاده کنید و لازمه کمد زمستانی است. اگر می‌خواهید تیپ شما اسپرت‌تر باشد، از کاپشن خلبانی استفاده کنید. کاپشن خلبانی، یک کت کمی بلند است. می‌توانید رنگ سبز زیتونی آن را انتخاب کنید که تقریبا با همه‌چیز ست می‌شود.

شومیز یا تونیک بلند از لباس های ضروری زمستان

این شومیزها، در عین سادگی و راحتی باعث می‌شوند شما کاملا آراسته و زیبا به‌نظر برسید. مثلا می‌توانید با آن‌ها به یک قرار دوستانه بروید. یکی از مدل‌های این شومیزها که امسال بسیار مد شده است، آستین کمی گشاد و چین‌داری دارد. یک مدل محبوب دیگر آن هم آستین بلندی دارد که از بالای مچ کمی گشاد می‌شود.

لباس های ضروری زمستان

لباس بافتنی آستین بلند

لباس‌های آستین بلند، با تنوع بالایی که دارند یکی از لباس های ضروری زمستان برای بانوان هستند و هیچ‌وقت هم از مد نمی‌افتند. پس بهتر است چند مدل از آن‌ها به‌خصوص مدل بافتنی را بخرید و کمد زمستانی خود را برای سرد شدن هوا آماده کنید. سعی کنید مدل‌هایی را انتخاب کنید که زیاد هم ساده نباشند. مثلا آن‌هایی که آستین آن‌ها چین دارد، گلدوزی دارد یا آن‌هایی که یقه هفت هستند.

کیف ساده بزرگ

یک کیف ساده بزرگ که همه‌چیز در آن جا شده و با همه چیز ست می‌شود، از وسایل بسیار ضروری برای خانم‌ها است. سعی کنید جنس، رنگ و مدل کیف را طوری انتخاب کنید که هم برای محل کار و هم برای قرارهای بیرون مناسب باشد. به‌عنوان مثال یک کیف چرم ساده مشکی انتخاب مناسبی است.

لباس های ضروری زمستان

شلوار جین ساده از لباس های ضروری زمستان

شلوار جین هم از آن دسته لباس‌هایی است که در هر شرایطی به داد ما می‌رسد. امروزه تنوع رنگ و مدل شلوارهای جین آنقدر زیاد است که نمی‌توان یک مدل را از میان آن‌ها انتخاب کرد. اما اگر به دنبال مدلی هستید که بتوانید همه جا آن را بپوشید، بهتر است یک شلوار جین ساده، تیره و جنس کش را انتخاب کنید.

مجله دلتا

پیشنهاد مطالعه: مطالب بیشتر در مورد لباس‌های زمستانی را در مطلب در زمستان چه رنگی بپوشیم؟ مطالعه کنید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

ترفندهای مخصوص بانوان

همچنین بخوانید: ترفندهایی برای زیبا‌تر شدن بانوان طراحی زیبا روی ناخن ترفندهای زیبایی برای…