شلوار جذب خود را اشتباه نپوشید !

۵
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
بیشتر پوشش ما شلوار است. پس باید شلوار مناسبی را انتخاب کنید، تا جذابیت استایل‌ شما چند برابر ‌شود.
شلوار جذب

انواع مدل شلوار جذب یکی از انتخاب‌های جذاب در استایل بانوان است. فرقی ندارد در خانه، محل کار یا هنگام قدم زدن باشید، شما زمان زیادی از روز شلوار به تن دارید. به همین منظور در این مقاله می‌خواهم روش‌های ست کردن شلوار جذب را بررسی کنیم. همراه مجله دلتا باشید.

شلوار جذب را با چی بپوشیم؟

پالتو تدی بلند

پالتو‌های پوست مدل تدی (Teddy) بسیار معروف و پر‌طرفدار است. این مدل پالتو‌های محبوب علاوه بر طرفداران زیادی که در مدت کوتاه در بین سلبریتی‌ها پیدا کرده، یکی از موفق‌ترین و پر‌فروش‌ترین پالتو‌های پوست مصنوعی بود که برند‌ها را برای ممنوع کردن استفاده از پوست و خز طبیعی در محصولات خود تشویق کرد.
مدل بلند پالتو‌های تدی با شلوار‌های چسبان فوق العاده می‌شود. به خصوص مدل ساده و راسته آن‌ها که برند‌هایی مانند J.O.A و H & M ارائه داده اند.

بوت سربازی

بوت‌ها و نیم بوت‌های مدل سربازی را گویی فقط برای شلوار‌های چسبان ساخته‌اند. چرا که با آن‌ها بیش از اندازه جذاب می‌شوند. حتما برای شما هم پیش آمده که با شلوار و بوت خود به مشکل بر بخورید، یا شلوار درون ساق بوت جای نمی‌گیرد یا به طرز مسخره‌ای چروک می‌خورد ولی این مشکل را هیچ وقت با این مدل بوت‌ها تجربه نمی کنید. بند‌های بوت سربازی این امکان را به شما می‌دهد که پهنای ساق بوت را به هر اندازه که می‌خواهید تنظیم کنید.

بافت‌های یقه هفت

بافت‌های نسبتا چسبان یقه هفت که معمولا از جلو دکمه می‌خوردند، زمانی که با شلوار‌های جذب ست شود تیپی کلاسیک و شیک را به وجود می‌آورند.

ست شلوار جذب

کفش زنانه با پاشنه چهار گوش کوتاه

ترکیب این مدل کفش‌های کلاسیک با شلوار‌های چسبان از آن چه تصور می‌کنید فوق العاده‌تر می‌شود. این مدل کفش‌ها ترکیبی از نسخه کلاسیک خود و طراحی خلاقانه و مدرن برند‌های گوناگون هستند. حس زنانگی بیش‌تری را به استایل شما با شلوار چسبان می‌بخشد و در ضمن پاشنه چهار گوش و کوتاه، آن‌ها را برای استایل کژوال مناسب می‌کند.

پلیور زیپ‌دار

ترکیب پلیور‌های زیپ‌دار ورزشی کلاسیک با شلوار‌های چسبان فوق العاده شیک و جذاب است.

شلوار جذب را چطور بپوشیم

پیشنهاد مطالعه: برای مطالعه بیشتر مطالب مد و زیبایی مطلب ۵ اشتباه رایج که اکثر خانم‌ها در انتخاب لباس انجام می‌دهند! را بخوانید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

هر لباسی را باید با چه کفشی بپوشیم

اگر شما ظاهری کاملا زیبا و حرفه‌ای برای خود درست کنید اما در نهایت انتخاب مناسبی برای کفش …