مخمل کبریتی یار شفیق روزهای پاییزی

۵
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
پارچه مخمل در کنار بافت خاص و متمایز کبریتی، ترکیبی را ایجاد می‌کند که ست کردنش ممکن است کمی ترسناک یا دشوار به‌نظر بیاید اما به‌هیچ‌وجه اینطور نیست.
مخمل کبریتی

یکی از مهم‌ترین عواملی که در شیک پوشی نقشی مهم را ایفا می‌کند، بدون در نظر گرفتن جنسیت فرد، انتخاب پارچه مناسب است. پارچه‌ مخمل کبریتی دقیقاً از همان پارچه‌هایی است که شما را متمایز می‌کند. در این صفحه از مجله دلتا برای سلیقه آقایان مطلبی داریم که ملاحظه می‌کنید.

انواع پارچه های مخمل کبریتی

یکی از مهم‌ترین عواملی که پارچه‌ پیراهن‌‌های کبریتی را از یکدیگر متمایز می‌کند، تعداد و تراکم خطوط بلند عمودی آن‌ها در هر اینچ است؛ به این صورت که اگر تعداد این خطوط ۶ تا ۱۸ عدد در هر اینچ باشد، به آن پارچه مخمل کبریتی استاندارد می‌گویند.

 این پارچه‌های کبریتی گاهی ممکن است حتی پشمی هم باشند. اما خوب است بدانید این پیراهن ها جزء لاینفک استایل پاییزه آقایان است.

پارچه مخمل کبریتی فیلی

دلیل انتخاب این اسم برای چنین پارچه‌ای، چین‌های متمایزی است که به واسطۀ خطوط عمودی ضخیم روی پارچه دیده می‌شود و تا حدی پوست پر چین و چروک فیل را یادآور می‌شود.

پارچه کبریتی رنگدانه ای

این نوع پارچه‌های مخملی در حقیقت تنها نقش و طرح بافت کبریتی را تداعی می‌کنند و برخلاف پیراهن‌های کبریتی، بافت ساده‌ای دارند. درواقع فقط طریقه رنگ کردن این پارچه‌ها به‌صورت راه‌راه و کبریتی است.

ست کردن پیراهن کبریتی

نکتۀ کلیدی و اصلی درمورد ست کردن پیراهن مخمل کبریتی این است که در آنِ واحد، تنها همان پیراهنتان باشد که چنین جنسی دارد. اما اگر بناست شلوار را هم کبریتی انتخاب کنید، بایستی که حتماً رنگ آن با رنگ پیراهنتان متمایز باشد.

علاوه بر این، پوشیدن این نوع پیراهن همراه عناصری با رنگ خنثی به طبیعی‌تر شدن بافت استایل شما کمک می‌کنند. انواع پیراهن‌های کبریتی به رنگ‌های صورتی، زرد، قرمز به همراه شلوار جین ترکیب زیبا و دلنشینی را ایجاد می‌کند.

در نهایت یک پیراهن مخمل کبریتی  به‌ویژه در استایل اورسایز، می تواند مورد توجه خانم‌ها هم قرار بگیرد.

پیشنهاد مطالعه: اگر صاحب پرنسس کوچکی در خانه هستید حتماً مطلب لباس دخترانه ۱۰ تا ۱۲ ساله برای مهمانی را بخوانید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

تقویت مو با این ماسک‌های بی‌نظیر و خانگی

به یاد داشته باشید که حنا خواص بی‌نظیری برای پوست و مو دارد که شما می‌توانید به راحتی با ا…