۶ لباسی که خانم‌های قد‌کوتاه باید داشته باشند

۲
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
جالب است بدانید که متوسط قد زنان ایرانی، 160 سانتی‌متر است. افرادی که بلندی قدشان، در دو طرف طیف نرمال قرار می‌گیرد، کار سختی برای انتخاب لباس و مانتو در پیش دارند.
لباس مخصوص افراد قد کوتاه

قد یکی از عوامل مهم تعیین کننده نوع استایل شماست. اما تنها فاکتور اصلی نیست. عواملی مثل وزن و برجستگی‌های بدن نیز، در شکل‌دهی به فرم بدنی شما تاثیر به سزایی دارند. خانم‌هایی که اندام ریزه‌ای دارند و قد نسبتا کوتاه‌تری دارند باید در لباس پوشیدن برخی نکات را رعایت کنند. ما سعی کرده‌ایم در این مطلب لباس مخصوص افراد قد کوتاه را به شما معرفی کنیم تا کشیده‌تر دیده شوید. با ما در مجله دلتا همراه باشید.

کفش پاشنه بلند راحت

کفش پاشنه بلند راحت

کفش پاشنه بلندی که در آن راحت باشید. این پاشنه می‌تواند به شکل پاشنه معمولی یا کفش‌های لژدار باشد اما دقت داشته باشید که باید تاثیری روی راه رفتن شما نداشته باشد بنابراین شما همیشه باید حداقل یک کفش این چنینی داشته باشید.

شلوارهای پارچه‌ای

شلوارهای پارچه‌ای راسته بلندی، که از پارچه‌های لخت دوخته شده‌اند، یک لباس مخصوص افراد قد کوتاه است. این شلوار‌ها می‌توانند پاهای شما را کشیده‌تر نشان دهند و اندام بهتری برای شما بسازند. هم چنین زمانی که کفش‌های پاشنه بلند را با این شلوارها بپوشید کفش‌ها دیده نمی‌شوند و همین موضوع به استایل شما کمک می‌کند.

شلوار جین دمپا گشاد

شلوار جین دمپا گشاد

شلوارهای جین دمپا گشاد اندام را بسیار زیبا می‌کنند. هم چنین خطای دیدی که ایجاد می‌کنند باعث می شود شما قدبلندتر دیده ‌شوید.

کت و بارانی

کت یا بارانی که نه خیلی بلند و نه خیلی کوتاه باشد. این کت‌ها نیز می‌توانند شانه‌های شما را بزرگ‌تر و شما را درشت‌تر نشان دهند و همچنین برای اندام شما مناسب هستند.

تی‌شرت یقه هفت

تی‌شرت یقه هفت

بلوز یا تی‌شرت یقه هفت به ویژه برای خانم‌هایی که بالاتنه کوچکی دارند مناسب است. هم چنین اگر لاغر هستید از پارچه‌های طرح‌دار استفاده کنید.

پیراهن میدی

پیراهن‌های میدی تا زیر زانو نیز برای شما مناسب است. دقت داشته باشید که لباس نباید ماکسی شود، باید تا مچ پا بیاید زیرا شما را کوتاه‌تر نشان می‌دهد.

پیشنهاد مطالعه: برای مطالعه بیشتر مطالب مد و زیبایی مطلب رازهایی برای استایل بهتر افراد قد کوتاه را بخوانید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

این کارها را خانم‌های شیک، هرگز انجام نمی‌دهند

هر زنی دوست دارد همواره متفاوت به نظر برسد. این متفاوت بودن از نحوه زندگی تا نحوه پوشش فرا…