۳ ترفند که آرایش شما را طبیعی‌تر می‌کند!

۱۶
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
با وجود تمام سبک‌های جذاب و متنوع آرایشی در سطح دنیا، بانوان ایرانی علاقه شدیدی به آرایش‌های طبیعی و نچرال دارند.
آرایش نچرال و طبیعی

این سبک از آرایش نیاز به دانش و آگاهی خاصی دارد تا به تمیز‌ترین و شیک‌ترین حالت ممکن انجام شود. آرایش نچرال و طبیعی نکات ریز و درشت بسیاری دارد که تا حد زیادی به توانایی خودآرایی فرد و همچنین لوازم آرایش مصرفی او بستگی دارد. به همین دلیل ما در این مقاله قرار است در مورد این نکات و ترفندهای ساده با شما صحبت کنیم. با ما در مجله دلتا همراه باشید.

ترکیب چند قطره روغن صورت با کرم پودر

آرایش نچرال چیست

چند قطره روغن مخصوص صورت را با کرم پودر خود ترکیب کنید. حالا هدف از این کار چیست؟ این کار باعث می‌شود که با پوشاندن نواقص صورت، پوست آبرسانی شود و رطوبت کافی را به دست آورد. در نتیجه چهره‌ای شفاف با پوستی درخشان که دقیقا جزو ترند‌های آرایشی امسال است را خواهید داشت.

اضافه کردن مرطوب‌کننده روی کرم پودر

آرامش کاملا طبیعی

همه ما می‌دانیم که این روز‌ها داشتن یک پوست زیبا، شاداب و درخشان مهم‌ترین پایه آرایش نچرال و طبیعی است. بدین منظور برای ایجاد یک درخشندگی ملایم روی پوست، کمی مرطوب‌کننده سبک و مناسب با پوست را به قسمت‌های برجسته صورت خود بزنید، نوک بینی، برجستگی گونه‌ها و در مرکز چانه. از آنجایی که برخلاف کرم پودر این کرم روی پوست ذوب می‌شود می‌تواند یک درخشش فوق‌العاده بعد از زدن کرم پودر روی صورت شما ایجاد کند.

ترکیب مداد لب با بالم‌لب

آرایش طبیعی دخترانه

می‌خواهیم یک ترکیب فوق‌العاده برای رنگ دادن به لب‌ها را به شما آموزش دهیم. یک بالم‌لب که علاوه بر مغذی بورن، مرطوب کننده لب است را با یک مداد لب به رنگ‌های نود یا تمشکی روشن ترکیب کنید. این ترکیب فوق‌العاده اگر در چهره شما استفاده شده باشد، به صورت شما رنگ می‌دهد.

پیشنهاد مطالعه: مطلب ترفندهایی که شما را از شر جوش‌ها خلاص می‌کنند! را بخوانید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

کم هزینه‌ترین راه برای از بین بردن چروک دور چشم

پیدایش چین و چروک‌ها در نقاط مختلف چهره و بدن از عوارض اجتناب‌ناپذیر افزایش سن است. عارضه‌…