ترکیب رنگ‌هایی جذاب که از مد نمی‌افتند

۹
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
رنگ! دنیای بی انتهایی است که حتی چشم ما گاهی قادر به دیدن و تشخیص بعضی از آن‌ها نیست. حال تصور کنید در این دنیای بی‌کران، چگونه می‌شود برخی از رنگ‌ها را انتخاب کرد و با توجه به تناسب رنگی آن‌ها را کنار هم قرار داد؟
ترکیب رنگ های لباس

با توجه به علم رنگ شناسی برخی از ترکیب رنگ‌ها وجود دارند که از سال‌های دور مورد استفاده قرار می‌گرفت. حتی در زمان حال برخی از این ترکیب رنگ‌ها بیشتر مورد استقبال قرار می‌‌گیرد زیرا دنیای فشن امروزه جسارت بیشتری را در انتخاب رنگ‌ها می‌طلبد. در ادامه به برخی از ترکیب رنگ های لباس که اگر در کمد لباس خود داشته باشید، هیچ گاه از مد نمی‌افتد، اشاره می‌کنیم. با ما در مجله دلتا همراه باشید.

ترکیب رنگی نقره‌ای با سفید یا مشکی

نقره‌ای با سفید

رنگ نقره‌ای از طیف رنگ‌های براق است که بسیار در استایل نیز چشم گیر است. حضور رنگ نقره‌ای در استایل‌ها از قدیم تا به امروز به چشم می‌آید که مخصوصا در ترکیب لباس‌های رسمی از آن‌ها استفاده می‌شود. ترکیب نقره‌ای با مشکی و سفید در عین جذابیت بسیار ریسک پذیر است.
در این ترکیب به شیب و فرم لباستان بسیار دقت کنید. ترکیب نقره‌ای با مشکی به دلیل شدت رنگ جذاب‌تر است ولی ترکیب آن با سفید بسیار شیک و با وقار است. گاهی ترکیب این رنگ در حد یک اکسسوری برای زیباتر شدن استایل شما، کافی است. ناگفته نماند ترکیب نقره‌ای با طوسی و صورتی نیز بسیار جذاب است.

ترکیب رنگی سبز با سورمه‌ای

سبز با سورمه‌ای

یکی دیگر از ترکیب رنگ های لباس ، رنگ سبز و آبی از رنگ‌های پر‌کاربرد درباری هستند. دقیقا این ترکیب رنگی از زمان‌های قبل تا به امروز پر‌کاربرد بوده است و نکته جذاب آن این است که هیچ‌گاه تکراری و خسته کننده نمی‌شود. این ترکیب رنگی در عین زیبایی و جذابیت استایل شما را رسمی نشان می‌دهد.

ترکیب رنگی آجری با اخرایی

آجری با اخرایی

ترکیب رنگی که الهام گرفته از دل طبیعت است و تداعی کننده رنگ‌های برگ درختان در زمان برگ ریزان پاییز است. ترکیبی از رنگ‌های گرم که افزودن رنگ‌های قرمز آتشین حرارت این ترکیب بندی را دو چندان می‌کند.

ترکیب رنگی سبز با قهوه‌ای

این ترکیب در کنار کمی کرمی و قرمز ما را به رنگ‌های دوران کلاسیک می‌برد. فقط نکته‌ای که حتما باید مد نظر داشته باشید میزان هماهنگی و شدت تیرگی رنگ‌ها است. اگر هر دو رنگ از دسته تیره انتخاب شوند و کنتراست نداشته باشند ظاهر شما را بی نشاط و خفه نشان می‌دهند.

ترکیب رنگی سبز و بنفش

ترکیب رنگ بنفش و سبز، زیبایی دشت‌های اسطوخودوس در پرووانس فرانسه را خاطر نشان می‌کند. ترکیب دو رنگ فرعی از چرخه رنگ که می‌تواند تمایل به سردی و هم گرمی داشته باشد استایل شما را بسیار خاص و زیبا می‌کند.

پیشنهاد مطالعه: برای مطالعه بیشتر مطالب مد و زیبایی مطلب لباس‌هایی که نمایان‌گر شخصیت شما هستند! را بخوانید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

کم هزینه‌ترین راه برای از بین بردن چروک دور چشم

پیدایش چین و چروک‌ها در نقاط مختلف چهره و بدن از عوارض اجتناب‌ناپذیر افزایش سن است. عارضه‌…