با مانتو‌هایی که رنگ روشن دارند چه روسری بپوشیم؟

۴
0
زمان مطالعه: 3 دقیقه
رنگ‌های روشن و خنثی، از ترکیب دو رنگ سیاه و سفید ایجاد می شوند که به خوبی می­‌توانند با بیشتر رنگ‌­ها ست شوند.
مانتو رنگ روشن

به طور کلی اگر مانتو طوسی شما از دسته­‌ طوسی گرم است، بهتر است در کنار رنگ­‌های سردی مانند سبز و آبی و… استفاده شود. در این مقاله به شما می‌گوییم تا چگونه شال و روسری مناسب را به راحتی با مانتو رنگ روشن خود ست کنید. با ما در مجله دلتا همراه باشید.

شال بنفش در کنار مانتو طوسی

بنفش پیشنهادی ما، بنفش ارغوانی یا یک بنفش با ته مایه‌­ طوسی و خاکستری است که به خوبی در کنار هر نوع طوسی زیباست. این رنگ کنتراست مناسبی را هم به وجود می‌­آورد که به ست شما جذابیت بیشتری می­‌دهد.

برای داشتن ترکیبی متفاوت‌­تر و جذاب­‌تر در کنار بنفش، بهتر است رنگ طوسی مانتو را کمی ملایم‌­تر انتخاب کنید که ترکیب شما بی­‌نظیر باشد.

شال زرد با مانتو طوسی

شال زرد

اگر به دنبال یک ست پر انرژی در کنار مانتو رنگ روشن هستید، رنگ زرد را به شما پیشنهاد می‌دهیم.

رنگ زرد براق یا انبه‌ای، همان رنگ‌هایی هستند که به خوبی در کنار طوسی زغالی و یا حتی طوسی سرد و کم‌رنگ می‌نشیند. در این ست بهتر است برای بقیه‌ اجزای ست از رنگ‌های خنثی استفاده شود.

مانتو طوسی در کنار شال سبز

شال سبز

تقریبا هر رنگ شال سبزی که در کمد خود دارید با مانتو طوسی ست می­‌شود. با استفاده از شال سبز رنگ در کنار مانتو مانتو رنگ روشن به سادگی می‌­توانید به تیپ و استایل خود سرزندگی و طراوت ببخشید.

برای هماهنگی بیشتر این دو رنگ در کنار هم می‌­توانید از رنگ سبز متمایل به زرد ، سبز سدری، سبز زیتونی یا سبزهای ملایم پاستلی استفاده کنید.

ترکیب شاد مانتو طوسی و شال نارنجی

ترکیب مانتوی طوسی با شال نارنجی یکی از بهترین ترکیب رنگ‌­ها برای موقعیت­‌هایی است که به انرژی نیاز دارید. بهتر است انتخاب نارنجی را متناسب با طیف رنگی طوسی انجام دهید.

ست شال صورتی کم­‌رنگ با مانتو طوسی

این همان ترکیب رنگ شیک و مدرن است یک مانتو رنگ روشن که برای استفاده از طیف طوسی بسیار پرطرفدار است. برای تکمیل این ست می­‌توانید از رنگ خنثی کرم یا خانواده آبی­‌، یعنی سرمه‌­ای استفاده کنید.

شال و روسری آبی با مانتو طوسی

شال و روسری آبی

آبی از آن دست رنگ‌­هایی ا­ست که با اکثر رنگ­‌ها به راحتی کنار می‌­آید. بخصوص با طوسی که رنگی خنثی و منعطف است. طیف آبی‌‌ ملوانی روشن تا فیروزه‌­ای با طوسی­‌های روشن ترکیب چشم‌­نوازی را به وجود می­‌آورد.

مانتو طوسی با شال یا روسری سرخابی

اگر معتقد هستید که طوسی، زیادی خنثی است و جذابیتی که از یک رنگ انتظار دارید را به استایل شما نمی­‌دهد، ترکیب شال سرخابی با مانتو طوسی را امتحان کنید.

برای پوشیدن مانتو رنگ روشن ترکیبی جدید با رنگ‌­هایی که شاید در ظاهر به هم ربطی نداشته باشند، جسارت شما را در انتخاب رنگ‌­ها نشان می­‌دهد.

مانتو طوسی و شال سفید

رنگ سفید یکی از رنگ­‌های سازنده‌­ طوسی و تنها بازمانده خانواده­‌ رنگ­‌های خنثی است که با طوسی به زیبایی ترکیب می‌­شود. برای مجالس رسمی، شال سفید با مانتو طوسی، ست شیک و کلاسیکی را می‌­سازد.

پیشنهاد مطالعه: برای مطالعه بیشتر مطالب مد و زیبایی مطلب مانتو با رنگ خنثی را چگونه ست کنیم؟ را بخوانید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

زیبایی چشم‌های خود را با سایه زدن چندبرابر کنید

سایه چشم یکی از پرکاربردترین لوازم آرایشی برای بانوان است که برای روی پلک و زیر آن استفاده…