۱۰ مدل لباس مجلسی‌ آستین دار زیبا و جذاب

۱۱
0
زمان مطالعه: 3 دقیقه
انتخاب لباس مجلسی زنانه شیک برای حضور و درخشیدن در مهمانی‌ها امر بسیار مهمی است که خانم‌های شیک پوش توجه زیادی به آن دارند.
لباس مجلسی آستین دار

لباسهای مجلسی زنانه در انواع مدل‌های بلند و کوتاه جذابیت استایل بانوان را دو چندان می‌کنند. تنوع بسیار بالای این لباس‌ها در مدل دوخت، یقه، آستین و نوع پارچه، انتخاب لباس مجلسی جدید را آسان کرده است. در این مقاله تصمیم گرفتیم تا به معرفی ۱۰ مدل لباس مجلسی آستین دار شیک و جدید بپردازیم. با ما در مجله دلتا همراه باشید.

لباس مجلسی آستین کلوش

مدل لباس مجلسی زنانه

آستین‌ها اولین قسمت لباس‌های مجلسی هستند که توجه را به خود جلب می‌کنند. یکی از محبوب‌ترین مدل آستین لباس در میان تنوع بسیار بالای آستین‌‌ لباس زنانه، مدل آستین کلوش است که جذابیت لباس را دو چندان می‌کند.

لباس مجلسی آستین پفی

لباس مجلسی بلند پوشیده

یکی دیگر از آستین‌های جذاب و پرطرفدار لباس مجلسی زنانه، مدل آستین پفی است. حجم این آستین از قسمت آرنج تا مچ بزرگتر از قسمت بالای دست است و معمولاً در ناحیه مچ بسته می‌شود.

لباس مجلسی با آستین پیلی دار

لباس مجلسی

آستین پیلی دار یک نوع آستین پفی محسوب می‌شود که تفاوتش در این است که از قسمت بالای دست‌ها تا مچ دست حالت چین‌خورده منظم دارد. بیشتر دختران جوان این مدل آستین را به آستین پفی ترجیح می‌دهند. استفاده از لباس‌هایی که نوع دوخت یا آستین و یقه خاص و حجیمی داشته باشند، کمی سن شما را بالاتر می‌برد اما جذابیت استایل شما را دو چندان می‌کند.

لباس مجلسی شیک با آستین گیپور

لباس مجلسی

لباس‌های مجلسی زنانه با آستین گیپور یکی دیگر از شیک‌ترین لباس‌های جذاب برای مهمانی‌ها محسوب می‌شوند که استایل شما را در مرکز توجه قرار می‌دهند.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

۸ روش برای پوشیدن لباس‌های تکراری

استفاده از یک لباس در استایل‌های متفاوت نه تنها به‌صرفه است، بلکه به خوش‌استایل بودن شما د…