۷ ترفند برای پنهان کردن شکم با لباس

۸
0
زمان مطالعه: 3 دقیقه
هوا رفته رفته گرم می‌شود و در نتیجه ما نیاز داریم لباس‌های کمتری بپوشیم. زمانی که لباس‌ها کمتر و نازک‌تر باشند، فرم بدن بیشتر به چشم می‌آید. شاید این مسئله برای افرادی که شکم بزرگ دارند، نگران کننده باشد. 
پنهان کردن شکم

چاقی شکم هم در مردان و هم در زنان دیده می‌شود. بسیاری از افراد با اندکی بزرگ شدن شکم، احساس چاقی می‌کنند. اما توجه به دو واقعیت می‌تواند این نگرانی را تسکین دهد. اولین و مهم‌ترین مورد این است که هیچ فردی کامل نیست. ظاهر فرد نمی‌تواند درون او را توصیف کند. اگر واقعاً دوست دارید ظاهری ایده‌آل داشته باشید، آن را به خاطر خودتان به هدف تبدیل کنید. ما در این مطلب ۷ ترفند برای پنهان کردن شکم با لباس را به شما آموزش می‌دهیم. با ما در مجله دلتا همراه باشید.

ترفند‌های پنهان کردن شکم برای خانم‌ها

۱. پیراهن بلند بپوشید

 آب کردن شکم در یک هفته

پوشیدن پیراهن بلند یک ایده مناسب و البته بی‌نقص است. لباس‌های بلند و آزاد به راحتی فرم بدن شما را پنهان می‌کنند. پیراهن بلند را می‌توان با هر مدل شلوار ترکیب کرد.

اما توصیه نمی‌کنیم به سراغ لباس‌هایی بروید که از سایز خودتان بسیار بزرگ‌تر باشند. پس مهم این است که سایز مناسب خودتان را بپوشید، نه بزرگ‌تر و نه کوچک‌تر.

۲. لباس تیره انتخاب کنید

 | راه‌ های کوچک شدن شکم

لباس‌های تیره، باعث می‌شوند لاغرتر به نظر برسید. لباس تیره به دلیل این که روی بدن سایه و روشن بوجود نمی‌آورد، برجستگی شکم را پنهان می‌کند.

۳. لباس‌هایی با برش مناسب بپوشید

چاقی

پیراهن یا تیشرتی بپوشید که در ناحیه باسن پهن‌تر است. لباس‌های کلوش و چین‌دار در این دسته قرار می‌گیرند. فراموش نکنید که در مورد پوشیدن لباس زیر هم باید به سراغ سایز مناسب خود باشید.

۴. شلوار فاق کوتاه نپوشید

مجله دلتا

یکی دیگر از گزینه‌های ایده‌آل برای پنهان کردن شکم، پوشیدن شلوار فاق بلند است. این شلوارها راحت هستند و شکم را هم پنهان می‌کنند. پوشیدن شلوار فاق کوتاه باعث می‌شود که آنچه قصد دارید دیده نشود، حتی برجسته‌تر هم به نظر برسد.

نکات مد و پوشاک برای مخفی کردن شکم در آقایان

۵. کت بزرگ انتخاب کنید

پنهان کردن شکم آقایان

پوشیدن اورکت ظاهری بسیار شیک و برازنده به شما می‌دهد. و یکی از راه حل‌های بی نظیر برای پوشاندن شکم است. البته این لباس در فصول گرم‌تر چاره‌ساز نیست، پس موارد بعدی را هم دنبال کنید.

۶. لباس با طراحی مناسب بپوشید

کت‌های بهاره و پاییزه کارآمد هستند، خصوصاً اگر دکمه و زیپ آن‌ها را باز بگذارید.

در مورد انتخاب شلوار بهتر است مدل‌هایی را بپوشید که فاق بلند داشته باشند. البته اگر شکم خیلی بزرگی ندارید. با این کار پاهای شما بلندتر به نظر می‌رسد و در نتیجه لاغرتر دیده می‌شوید.

در نهایت از پوشیدن لباس‌های دارای خطوط افقی و نقش‌های زیاد اجتناب کنید.

۷. وضعیت ایستادن

بدن یک فرد در وضعیت‌های مختلف، متفاوت دیده می‌شود. پس صاف بایستید و چانه‌تان را بالا نگه دارید.

پیشنهاد مطالعه: برای مطالعه بیشتر مطالب مد و زیبایی مطلب رازهایی برای استایل بهتر افراد قد کوتاه را بخوانید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

آموزش کشیدن خط چشم آسان

خط چشم یکی از لوازم آرایشی مفید در میکاپ چشم‌ها به شمار می‌رود. شما می‌توانید با کشیدن خط …