با انواع مدل نیم‌ تنه مجلسی؛ بدرخشید!

۴
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
احتمالا تصور می‌کنید که تنها خانم‌های لاغر اندام می‌توانند از مدل نیم تنه مجلسی استفاده کنند. اما در مد و استایل مدرن، تمام خانم‌ها، با هر مدل اندامی می‌تواند لباس مورد علاقه خود را به تن کنند و جذاب باشند.
نیم تنه مجلسی زنانه

در دو سال اخیر، نیم تنه مجلسی زنانه مورد استقبال بسیاری قرار گرفت. این مدل پارچه با درخششی که به همراه دارد استایل را چشمگیرتر و با انعکاس نور در زیباتر شدن صورت نیز تاثیر دارد. اما به نظر شما مدل نیم تنه پولکی و لمه را با چه لباسی ست کنیم که خوش‌استایل‌تر شویم؟ با مجله دلتا همراه باشید.

نیم تنه مجلسی زنانه

  • دامن حریر

یکی از جذاب‌ترین و در عین حال پرطرفدارترین مدل لباس مهمانی، ست نیم تنه مجلسی پولکی همراه با دامن حریر است. دامن حریر انواع متفاوتی دارد که در میان تمام مدل‌ها نیم تنه پولکی با دامن حریر بلند ست زیبا‌تری است.

  • نیم تنه لمه

این مدل تنوع بسیاری در بازار دارد و در سال‌های اخیر بسیاری از برندهای مشهور دنیا این مدل را در کالکشن خود قرار دادند. بهتر است بدانید که بعضی از این مدل نیم تنه لمه مجلسی متصل و همراه با دامن ست است.

  • نیم تنه پولکی با شلوار

نیم تنه پولکی انواع متفاوتی دارد که مدل آستین‌دار، تاپی، پشت گردنی یا دکلته جزء مدل‌های پرفروش قرار دارند. در واقع انتخاب این مدل نیم تنه به سلیقه بستگی دارد. اما می‌توانید علاوه بر دامن، با شلوار زنانه ست کنید.
بهترین مدل شلوار برای نیم تنه مجلسی پولکی، شلوار پارچه‌ای پیلی‌دار، شلوار چرم یا دامن شلواری است. این سه مدل شلوار مجلسی زنانه، مناسب مهمانی‌های نیمه رسمی است.

نیم تنه مجلسی زنانه باشلوار

  • نیم تنه آستین توری

از مدل‌های پرفروش نیم تنه مجلسی پولکی، همراه با آستین توری یا حریر است. معمولا این مدل ظاهری اسمارت کژوال دارد که می‌توانید آن را همراه با شلوار پاچه گشاد ست کنید.
اگر می‌خواهید ظاهری جذاب داشته باشید از اکسسوری‌هایی همچون گردنبند استفاده نکنید. معمولا لباس‌ لمه و پولکی، بافت درخشانی دارند و گردنبند در این استایل مورد توجه قرار نمی‌گیرد و استایل را شلوغ می‌کند.

  • نیم تنه و شلوار جین

برخی از خانم‌ها استایل اسمارت کژوال را به استایل اسپرت یا رسمی ترجیح می‌دهند. نیم تنه لمه را با شلوار جین یا شلوار کتان اسپرت ست کنید، این استایل مناسب مهمانی‌های غیررسمی یا دوستانه خواهد بود.

بیشتر بدانید: برای آشنایی بیشتر با مد و زیبایی “با شومیز لمه در مهمانی‌ها بدرخشید” را مطالعه کنید.

بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

قبل از دکره کردن مو به این نکات توجه کنید

بلوند کردن مو یکی از روش‌های روشن نمودن موها است که در بین خانم‌ها طرف‌داران زیادی دارد. …