کت و سارافون لباسی برای همه مهمانی ها

۱۰
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
انواع مختلف مدل کت سارافون با طرح‌های ریز و گلدار قلب هر بیننده‌ای را تسخیر می‌کند.
کت و سارافون

یکی از لباس‌های پرطرفدار و جذاب زنانه در ایران، انواع مدل کت و سارافون است که در کنار سایر لباس‌های زنانه می‌توان در مهمانی‌ها یا مراسم‌های مختلف به تن کرد. این لباس‌ها تاریخچه جالبی دارند و برخلاف آنچه که تصور می‌کنید به یک کشور مسلمان تعلق ندارند؛ بلکه در حقیقت خاستگاه این نوع لباس زنانه، روسیه است. با مجله دلتا همراه باشید.

 مدل کت و سارافون مجلسی

یکی از تصورات اشتباه درمورد سارافون‌ها این است که افراد اغلب تصور می‌کند که تنها می‌توان این نوع لباس را در فصل تابستان به تن کرد. سارافون‌های بدون آستین با جنس سبک یکی از بهترین گزینه‌ها برای فرار از گرمای همیشگی تابستان به شمار می‌رود؛ اما این تنها کاربرد این نوع لباس نیست، بلکه سارافون‌ها در مهمانی‌ها و مجالسی که در فصل‌های سرد سال برگزار می‌شود نیز کاربرد دارد.

کت و سارافون رسمی

کت و سارافون گیپور

شاید فکر کنید که استفاده از گیپور در لباس‌ دیگر قدیمی شده اما یکی از جذابیت‌های صنعت مد این است که با به کار گرفتن المان‌های ثابت در سال‌ها و دهه‌های مختلف، طرح‌ها و ایده‌های تازه را به بازار معرفی می‌کند. به عبارت دیگر، همانطور که همه‌چیز مدرن می‌شود، برای صنعت پوشاک هم، چنین اتفاق جالبی رخ داده است. در این روزها کت و سارافون گیپور مورد توجه بسیاری از خانم‌ها قرار گرفته است.

کت و سارافون بلند

اگر کت گیپوردار شما را راضی نمی‌کند، امتحان کردن مدل بلند را به شما پیشنهاد می‌کنیم. این نوع از لباس‌های زنانه در حقیقت از جدیدترین مدل‌ها به حساب می‎‌آید که زیبایی دو چندانی دارد و به دلیل بلند بودن کت، حسی زنانه و لطیف را به دیگران القا می‌کند.

مدل کت سارافون سنتی

یکی از نکات جالب درمورد لباس‌های سارافون، این است که آن‌ها با لباس‎‌های سنتی ایرانی هم تلفیق شده‌اند تا ترکیبی زیبا و بی‌نظیر را از دو سنت مختلف بر تن زنان ایرانی خلق کنند. ترکیب این دو سنت دیرین و فوق‌العاده، در نهایت منجر شده تا یک اثر هنری زیبا و بی‌نظیر خلق شود. فرم جالب سارافون که از گذشته‌های دور مورد توجه خانم‌ها بود، در کنار بته جقه‌های ایرانی، فرمی زیبا و جذاب را به عنوان پوشش خلق کرد.

بیشتر بدانید: برای آشنایی بیشتر، مطلب “ست کردن رنگ‌ های پاستلی در لباس” را مطالعه کنید.

بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

قبل از دکره کردن مو به این نکات توجه کنید

بلوند کردن مو یکی از روش‌های روشن نمودن موها است که در بین خانم‌ها طرف‌داران زیادی دارد. …