خانه یادداشت روز بازار سرد اجاره آپارتمان درمناطق لوکس تهران

بازار سرد اجاره آپارتمان درمناطق لوکس تهران

۰
0
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

پاییز با خود رکود بازار اجاره را در مناطق لوکس تهران به ارمغان آورده است. به گزارش مجله دلتا ، به نقل از دنیای اقتصاد،  اجاره‎بهای بسیار گران واحدهای لوکس، موجب کاهش مراجعه کنندگان به این گونه مناطق شده است وگاه یک واحد لوکس اجاره‎ای ، تا بیش از یک ماه پس از آگهی آن بدون مشتری باقی بماند. بسیاری از مردم این روز‎ها  به امید یافتن آپارتمان با قیمت مناسب همچنان در بازار حضور دارند اما، به‎سبب  متعادل نشدن قیمت‎ها، و باقی ماندن آپارتمان‎ها در همان قیمت‎های تابستانی، نتیجه‎ای نگرفته‎اند.

بازار سرد اجاره آپارتمان درمناطق لوکس تهران

از آن‎جا که بیشتر صاحبخانه‎ها تمایلی به اضافه کردن ودیعه و کاهش مبلغ اجاره‎بها ندارند، و خواستار دریافت اجاره‌بهای بیش از ۳ میلیون تومان با ودیعه مشخص بر اساس متراژ و موقعیت آپارتمان‎های خود هستند، پیداکردن  آپارتمان  اجاره‎ای  برای قشر متوسط  جامعه هم سخت‎تر شده است و فقط افراد مرفه می‎توانند در مناطق مرغوب به خصوص منطقه یک، گزینه مطلوب خود را به راحتی پیدا کنند.

قیمت روز اجاره‎بها در منطقه یک تهران، با توجه به موقعیت ساختمان، امکانات واحد مسکونی و عمر ساختمان به قرار زیر است:

مناطق لوکس بین ۲ تا ۴ میلیون تومان، مناطق نزدیک به لوکس و با امکانات قابل قبول بین ۲ تا ۳ میلیون تومان است. همچنین خانه‌های قدیمی و با امکانات کم  در این منطقه وجود دارد که اجاره‌بهایی پایین‌تر دارند.

دیگر اخبار مربوط به املاک را در مجله دلتا پیگیری کنید.

بیشتر ببینید در یادداشت روز

همچنین بخوانید

۵ توصیه مهم برای خرید بلوز زنانه

یکی از روش‌هایی که به شما کمک می‌کند تا در خرید لباس تصمیم درستی بگیرید آن است که از خودتا…