لباس زمستانی آقایان!

۰
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
وقتی که جلیقه‌ را روی پیراهن یا زیر کت رسمی‌ بپوشید، پی می‌برید جلیقه علاوه بر گرم کردن باعث شیک‌تر به نظررسیدن ظاهر و استایل نیز می‌گردد.
لباس زمستانی آقایان

سعی کنید هنگام خرید لباس کیفیت را بر کمیت ارجح بدانید، با چند لباس کاربردی و با کیفیت می‌توانید تا مدتی با خیال راحت استایل هر روز خود را بچینید، اما خرید لباس بی‌کیفیت همواره شما را در دغدغه خریدی دیگر قرار می‌دهد و بدون آن که متوجه شوید درمجموع هزینه بیشتری هم صرف کرده‌اید. با مطلب ” لباس زمستانی آقایان ” همراه مجله اینترنتی دلتا باشید.

لباس زمستانی آقایان !

کت و شلوار: از کت و شلواری استفاده کنید که سنخیت بیشتری با زمستان دارد. در نتیجه بهتر است سراغ خرید کت و شلواری بروید که پارچه آن کمی‌ ضخیم است یا  از جنس پشم و کتان باشد. استفاده از کت و شلوارهای تیره رنگ و ضخیم احساس زمستانی بودن بیشتری به استایل مردانه می‌بخشد.

کاپشن کلاه‌دار: داشتن یک کاپشن کلاه‌دار یکی از ضروریات لباس زمستانی آقایان است. برای این‌که یک استایل زمستانی شیک و البته کاربردی داشته باشید برای زمستان یک کاپشن با کلاه تهیه کنید تا حسابی شما را گرم نگه دارد.

کت پشمی: یکی دیگر از رگال‌های خالی کمد شما باید به کت پشمی ‌اختصاص داده شود. مهم‌ترین نکته درمورد این سبک کت مردانه این است که مهم نیست چند ساله باشید در هر سن و سالی که هستید، پوشیدن چنین کتی در کنار لباس مناسب، ظاهری جذاب و شیک را به استایل زمستانی شما می‌دهد.

لباس زمستانی آقایان کت پشمی

ژاکت بافت: یک بافت یقه هفت علاوه برجنبه گرما، کاربرد و اهمیت بیشتری دارد. با افزودن یک لایه ترکیب استایل زمستانی شما را متفاوت و خاص خواهد کرد. برای دیدن مطالب بیشتر بخش  مد و فشن مجله دلتا را دنبال کنید.

زیرشلواری گرم: یک زیرشلواری گرم و چسبان برای روزهای سرد سال و گرم نگه داشتن پاهای شما بسیار ضروری و کاربردی است.

اکسسوری‌ها (دستکش، شال‌گردن، کلاه)

یک کلاه خوب باید علاوه بر فرم دادن به صورت، سر را هم گرم نگه دارد. اولویت اول باید گرم نگه داشتن گوش‌ها و سرتان باشد.

لباس زمستانی آقایان کلاه

برای تیپ‌های رسمی ‌دستکش‌های چرمی ‌بهتر است. تودوزی دستکش مهم است زیرا میزان گرمای انتقالی به دست شما را بیشتر می‌کند.

شال‌گردن علاوه بر گرم کردن بهترین راه برای رنگ و لعاب دادن به استایل زمستانی آقایان است. برای بازدهی بیشتر حتما شال‌گردن را زیر اورکت خود قرار دهید و رنگ آن را با رنگ پیراهن ست کنید.

بیشتر بدانید: برای آشنایی بیشتر با مد و زیبایی “۷ آیتم زمستانی ضروری برای آقایان!” را مطالعه کنید.

بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

۳ مدل لباس شیک مجلسی که شما را فوق‌العاده می‌کند

از دورهمی دوستانه تا مهمانی رسمی یا عروسی؛ شما برای هر موقعیت به یک ست لباس مجلسی متفاوت ن…