خانه مد و زیبایی نکاتی برای انتخاب لباس سایز بزرگ!

نکاتی برای انتخاب لباس سایز بزرگ!

۵
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
یکی از راه‌های بالا بردن اعتماد به نفس و علاقه به خود، پوشیدن لباس مورد علاقه و آشنایی با استایل و سایز مناسب اندام است.

هر شخصی، چه چاق و چه لاغر برای داشتن اعتماد به نفس باید از لباس‌هایی استفاده کند که فرم و اندازه بدنش را به بهترین شکل نشان دهد. خانم‌های چاق هم برای داشتن بهترین انتخاب، باید هوشمندانه لباسی را انتخاب کنند تا زیبایی‌های اندام را نشان دهد. پس با  مطلب “نکاتی برای انتخاب لباس سایز بزرگ “ مجله دلتا همراه ما باشید.

نکاتی برای انتخاب لباس سایز بزرگ !

از پوشیدن لباس‌های رنگ روشن نترسید و هر رنگی که دوست دارید را انتحاب کنید. ولی توصیه می‌کنیم نکاتی را هم مورد توجه قرار دهید.

  • هر فردی باید استایل و راه و روش شیک پوشی خود را پیدا کند. اولین نکته در زیبایی هر شخص، داشتن اندام و تیپی است که خود شخص با آن اعتماد بنفس بالایی دارد.

انتخاب لباس سایز بزرگ اعتماد به نفس

  • نکته دوم اینکه باید بدانید رنگ روشن خاصیت برجسته‌سازی و رنگ تیره خاصیت پوشانندگی دارد. مثلا اگر پایین‌تنه‌ چاق دارید بهتر است از رنگ تیره استفاده کنید و در کنار آن از یک شومیز یا پیراهن رنگ روشن برای ایجاد تعادل در اندامتان کمک بگیرید.

انتخاب لباس سایز بزرگ تیرگی روشنی

  • نکته سوم این است که لباس‌هایی با طرح بزرگ، شما را چاق‌تر از آنچه که هستید نشان می‌دهد، پس بهتر است اگر به لباس‌های طرح‌دار علاقمند هستید از یک لباس با طرح ریز کمک بگیرید.
  • نکته چهارم در مورد شلوار مناسب خانم‌هایی با سایز بزرگ است. بهتر است از یک شلوار تنگ استفاده کنید. شلوارهای بیش از حد گشاد و راسته تناسب اندام شما را برهم می‌زند.

انتخاب لباس سایز بزرگ شلوار

رنگ لباس سایز بزرگ

از قدیم شنیده‌ایم خانم‌های چاق لباس رنگ تیره بپوشند و از پوشیدن لباسی با رنگ روشن خودداری کنند. اما این قوانین را بشکنید و لباسی را که دوست دارید بپوشید. هر کسی حق دارد رنگ مورد علاقه خود را استفاده کند. اما اگر سال‌هاست با این فکر بزرگ شده‌اید و نمی‌توانید یکباره این تغییر را ایجاد کنید، کم کم از وسایل کوچک و اکسسوری‌های رنگ روشن استفاده کنید تا این کار برای شما عادی شود.

انتخاب لباس سایز بزرگ رنگ

امیدواریم با این مطلب توانسته باشیم در انتخاب لباس سایز بزرگ به شما کمک کرده باشیم 🙂

بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

چگونه شلوار‌های جین را بشوییم‌؟

جین‌ها خود دارای طبقه‌بندی خاصی هستند. مسلماً جین ضخیم جنس پارچه متفاوت‌تری نسبت به جین نا…