پالتو چهارخانه را با چی بپوشیم؟

۳
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
اگر از آن دسته افراد با اعتماد به نفس هستید که بدون توجه به اندام و فرم خود لباسی را که دوست دارید می پوشید، چهارخانه را حتما در کمد خود داشته باشید.
پالتو چهارخانه را با چی بپوشیم
کاپشن، پالتو یا کت‌های چهارخانه طی چند سال اخیر به استایلی ماندگار تبدیل شده است. پالتو های چهارخانه با توجه به تنوع در طرح و رنگ در پاییز و زمستان هر سال محبوب است. برای نحوه ست کردن با سایر لباس ها در  مطلب ” پالتو چهارخانه را با چی بپوشیم ؟” همراه مجله دلتا باشید.

پالتو چهارخانه را با چی بپوشیم ؟

چهارخانه های اورسایز 

کت یا پالتوهای اورسایز یا همان برش آزاد و بزرگ، از ترندهای محبوب سال ۹۹ است، که در کت‌های چهارخانه هم بسیار دیده می‌شوند. استایل با پالتو چهارخانه اور سایز شما را  بسیار به روز و روی مد نشان خواهد داد.

پالتو چهارخانه را با چی بپوشیم اورسایز

شومیزهایی که پالتو شده‌اند

از ترندهای پرطرفدار امسال شومیزهای چهارخانه بلند و کوتاه است. برای هماهنگی سایز لباس‌ها با این مدل بدیهی است که فقط باید از کفش و شلوار اسپرت استفاده کنید، اسنیکرزهای سفید یا رنگی هماهنگ با استایل و شلوار جین از بهترین گزینه‌ها برای این استایل است.

پالتو چهارخانه را با چی بپوشیم شومیز

روسری و شال 

به طور کلی در ست کردن لباس ‌های چهارخانه باید توجه داشت که سایر آیتم‌های پوشش ترجیحا از پارچه‌های ساده باشد. این قانون در ست کردن روسری یا شال با پالتو چهارخانه هم صدق می‌کند، شال‌های ساده و بدون طرح بهترین گزینه است. اگر تمایل به استفاده از شال مشکی ساده نداشته باشید، از رنگ درخشان هماهنگ با رنگ پالتو چهارخانه خود یا از رنگ‌های نود استفاده کنید.

پالتو چهارخانه را با چی بپوشیم شال

پالتو چهارخانه و یقه اسکی

از آنجا که اغلب مدل‌های جدید پالتو چهارخانه دارای یقه‌های بزرگ و تمایل به بستن دکمه‌های پالتو کمتر است، به همین دلیل پوشیدن پلیورهای یقه اسکی به رنگ سفید یا نود در زیر پالتو چهارخانه بسیار جذاب خواهد بود. پلیورهای یقه اسکی نه تنها با ژاکت‌های چهارخانه بلکه با تمام پالتوها ست زیبایی را ایجاد می‌کنند.

پالتو چهارخانه را با چی بپوشیم یقه اسکی

استایلی رسمی با پالتو چهارخانه

ست کردن پالتو چهارخانه با آیتم‌های رسمی، سازگارتر است. مثلا ست کردن پالتوی پیچازی با کیف کمریِ هولوگرامی و رنگین کمانی، جذابیت کمتری نسبت به کیف‌های چرم رو دوشی و یا کیف‌های دستی دارد.

بیشتر بدانید: برای آشنایی بیشتر با مد و زیبایی “رنگ سال ۲۰۲۱ و نحوه ست کردن آن” را مطالعه کنید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

کم هزینه‌ترین راه برای از بین بردن چروک دور چشم

پیدایش چین و چروک‌ها در نقاط مختلف چهره و بدن از عوارض اجتناب‌ناپذیر افزایش سن است. عارضه‌…