رنگ سال ۲۰۲۱ و نحوه ست کردن آن

۵
2
زمان مطالعه: 3 دقیقه
کمپانی پنتون رنگ سال را بر اساس اتمسفر و حس و حال مردم در آن سال خاص، انتخاب می‌کند که امسال نسبت به همیشه محسوس‌تر است.
رنگ سال ۲۰۲۱

کمپانی پنتون ، سالانه یک رنگ را انتخاب می‌کند که در کل سال ترند می‌ماند. اما شاید برایتان سوال باشد که این کمپانی چرا و بر چه اساسی این رنگ‌ها را انتخاب می‌کند. علاوه بر پاسخ دادن به این سوال‌ها، به بررسی رنگ سال ۲۰۲۱ و نحوه ست کردن آن خواهیم پرداخت. با مجله دلتا همراه باشید.

رنگ سال ۲۰۲۱ ؛ کمپانی پنتون

کمپانی پنتون به مناسبت قرنطینه، امسال دو رنگ را به عنوان رنگ سال انتخاب کرده است؛ رنگ زرد روشن (لیمویی) و خاکستری ملایم. با اینکه رنگ سال همیشه با هدف ترندسازی انتخاب می‌شود، انتخاب امسال کمپانی پنتون جنبه استعاری دارد. رنگ لیمویی، رنگ یونیفورم زندانی‌ها در آمریکاست. رنگ خاکستری یادآور روزهای ابری، پیاده‌روهای سیمانی، صفحه نیمه روشن گوشی و لپ‌تاپ در نیمه شب و به طور کلی تجربیاتی است که در دوران قرنطینه داشتیم. از طرفی خاکستری یعنی راکد بودن. خاکستری نه سیاه است و نه سفید. خاکستری بیانگر دوره‌ای است که زمان دقیق پایان آن مشخص نیست.

رنگ سال ۲۰۲۱ پنتون

رنگ سال ۲۰۲۱ و نحوه ست کردن آن

اکسسوری‌های زرد

اگر قصد دارید از رنگ سال ۲۰۲۱ در استایل خود استفاده کنید و همزمان علاقه زیادی به رنگی بودن استایل ندارید، از رنگ زرد تنها در اکسسوری‌ها استفاده کنید؛ اکسسوری‌هایی مثل کفش، کیف، دسته کلید، گوشواره و…. در باقی استایل می‌توانید آزادانه از رنگ خاکستری استفاده کنید. پیشنهاد ما استفاده از کت ترنچ، بلیزر و یا پالتوی خاکستری است. استفاده از رنگ‌های دیگری مثل مشکی و سفید مجاز است و به استایل روح می‌بخشد.

رنگ سال ۲۰۲۱ اکسسوری

پافر زرد

برای استایل جسورانه‌تر، از پافر زرد که بسیار هم شیک و جذاب است استفاده کنید. این پافر را می‌توانید با شلوار جین خاکستری و بوت پاشنه بلند بپوشید. زیر پافر از بلوزی ساده با رنگی خنثی استفاده کنید. به یاد داشته باشید که اگر درشت‌اندام یا تپل هستید، این استایل انتخاب خوبی برای شما نیست.

رنگ سال ۲۰۲۱ پافر

شلوار زرد

شاید در ابتدا پوشیدن شلوار زرد برای شما مسخره به نظر برسد، اما بهتر است خودتان را به چند رنگ خاص از شلوار محدود نکنید و بیشتر ریسک کنید. شلوارهای رنگی اگر با لباس‌های درستی ست شوند، ظاهر را خاص‌تر از همیشه می‌کنند. یک شلوار پارچه‌ای راسته زرد تهیه کنید و آن را با کت بلیزر و بلوزی خاکستری ست کنید. کفش پاشنه‌بلند با اینگونه شلوارها بسیار جذاب می‌شود.

رنگ سال ۲۰۲۱ شلوار

کت بلیزر زرد

سعی کنید در ترکیب این دو رنگ سال نوآوری به خرج دهید. مثلا می‌توانیم رنگ‌های استایل قبلی را جابه‌جا کنیم و کت بلیزر زرد را با شلوار پارچه‌ای یا جینی خاکستری بپوشیم. همه چیز به سلیقه شما بستگی دارد که می‌خواهید چه مقدار از هر یک از این دو رنگ را در استایلتان داشته باشید. باز هم تاکید می‌کنیم که استفاده از رنگ سومی مثل سفید، استایل را دلنشین‌تر خواهد کرد.

بیشتر بدانید: برای آشنایی بیشتر با مد و زیبایی“۹ روش برای پوشیدن لباس های تکراری” را مطالعه کنید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

با لباس مشکی جذاب‌ترین تیپ را بزنید

ما ایرانی‌ها معمولا به پوشیدن لباس‌های مشکی علاقه زیادی داریم و حداقل یک دست لباس مشکی توی…