خانه مد و زیبایی با اکسسوری استایل بهتری بسازید!

با اکسسوری استایل بهتری بسازید!

۲
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
اگر یک لباس صورتی روشن می‌پوشید، از اکسسوری‌های طوسی، قرمز و سبز سدری استفاده کنید.
با اکسسوری استایل بهتری بسازید

انتخاب و استفاده از اکسسوری‌های متنوع برای یک لباس امری مشکل است. در واقع پیدا کردن اکسسوری مناسب که به ظاهر زیبایی اضافه کند اما زیبایی‌های استایل شما را نپوشاند، سخت است. استفاده از اکسسوری‌ها یک علم نیست، اما دستورالعمل‌های خاصی دارد. با مطلب ” با اکسسوری استایل بهتری بسازید “ مجله دلتا همراه ما باشید.

با اکسسوری استایل بهتری بسازید

  • لوازم جانبی و اکسسوری را با رنگ لباس خود تطبیق دهید. این روش یکی از ساده‌ترین راه‌ها است. رنگ یکی از مهم‌ترین جنبه‌های استایل است.

با اکسسوری استایل بهتری بسازید رنگ

  • اکسسوری را با جزییات لباس ست کنید. می‌توانید اکسسوری‌ها را با یک رنگ ثانویه در لباس خود ست کنید. این کار به خصوص با لباس‌های طرح دار عالی می‌شود، چرا که بیش از یک رنگ برای ست کردن وجود دارد.

با اکسسوری استایل بهتری بسازید جزییات

  • با لباس‌های روشن از اکسسوری‌های با رنگ خنثی استفاده کنید. اگر رنگ لباس شما زرد روشن است، از اکسسوری خنثی استفاده کنید.
  • با لباس‌های طرح دار از اکسسوری‌های ظریف استفاده کنید. یک لباس طرح دار خودش به تنهایی بسیار شلوغ است. اگر از لوازم طرح دار یا پیچیده استفاده کنید ظاهرتان بیش از حد شلوغ می‌شود. دقت داشته باشید که کفش و کیفی که استفاده می‌کنید تک رنگ باشد. از لوازم ساده مانند: گوشواره گل میخی یا دستبند نقره ساده استفاده کنید.

با اکسسوری استایل بهتری بسازید طرح دار

  • اکسسوری رنگارنگ برای لباس‌های با رنگ خنثی مناسب است. اگر لباس شما به رنگ سفید، بژ یا قهوه‌ای مایل به زرد است اضافه کردن یک اکسسوری روشن به جذابیت شما اضافه می‌کند. سعی کنید برای یکی از اکسسوری‌های خود از رنگ روشن استفاده کنید. اگر لباس شما تک رنگ است، با یک کیف دستی و یا کفش طرح دار آن را تکمیل کنید.
  • جواهرات خود را با رنگ لباس هماهنگ کنید. هر رنگ دارای یک تنالیته است.  فلزاتی مانند طلا یا مس با رنگ‌های با تن گرم بهتر هستند، زیرا این فلزات یک زمینه گرم دارند. از سوی دیگر، جواهرات نقره با رنگ‌های سرد بهتر به نظر می‌رسند.

بیشتر بدانید: برای آشنایی بیشتر با مد و زیبایی “چگونه برای مهمانی رسمی؛ لباس انتخاب کنیم؟” را مطالعه کنید.

بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

این بار آقایان نارنجی بپوشند!

نارنجی از آن دسته رنگ‌هایی است که آقایان می‌توانند در انواع طیف آن جذاب و فوق‌العاده به نظ…