شلوار جین را با این لباس‌ها ست کنید

۱۲
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
یک ست لباس ساده و شیک، در هر استایلی جواب می‌دهد. بلوز زنانه همراه یک شلوار مشکی جین تنگ، بسیار شیک و جذاب است.
شلوار جین مشکی زنانه

شلوار جین مشکی زنانه یک آیتم مهم در کمد لباس هر خانمی است. اما اگر این شلوار را کم‌ می‌پوشید و نمی‌دانید چطور آن را با بقیه لباس‌های خود ست کنید، بهتر است با مجله اینترنتی دلتا همراه باشید و این مطلب را از دست ندهید.

شلوار جین مشکی زنانه را با چه بپوشیم؟

شما می‌توانید شلوار جینتان را با لباس‌های مختلفی ست کنید.

پیراهن ساده و شلوار جین مشکی زنانه

بلوز خود را داخل شلوار فاق بلند مشکی بگذارید تا ظاهری جذاب‌تر داشته باشید. همراه این ظاهر، می‌توانید از کفش پاشنه‌ بلند و اکسسوری مناسب برای دورهمی‌های دوستانه استفاده کنید.

بلوز جین و شلوار جین مشکی زنانه

بلوز جین همراه با یک شلوار جین جذب مشکی، یک تیپ ساده اما در عین حال بسیار شیک است. بهتر است همراه این ست از کمربند استفاده کنید و برای داشتن ظاهری امروزی و شیک، آن را با نیم‌بوت ست کنید.

بلوز طرح‌دار و شلوار جین مشکی زنانه

بلوز طرح‌دار و شلوار مشکی، یک ست شیک برای خانم بوده که مناسب تمام محیط‌ها است. بلوز شطرنجی، گل‌دار، راه‌راه و… برای ایجاد این ست بسیار مناسب است. کفش پاشنه بلند برای این ست مناسب است تا یک استایل رسمی داشته باشید. اما برای داشتن یک استایل غیررسمی بهتر است از یک کفش عروسکی تخت استفاده کنید.

ژاکت چرم و شلوار جین مشکی زنانه

یک ست بسیار راحت و جذاب، با همراه‌کردن ژاکت چرم و شلوار جین مشکی ساخته می‌شود. در هز زمان و مکانی می‌توانید از یک ژاکت چرم، همراه شلوار جین استفاده کنید.

ژاکت چرم و شلوار جین مشکی زنانه

کت مشکی و شلوار جین مشکی زنانه

شلوار جین فاق بلند مشکی همراه یک کت ساده، یک استایل رسمی و یا غیررسمی می‌تواند بسازد که بسته به اکسسوری و نوع کیف و کفش با هم فرق می‌کنند.

کت جین و شلوار جین مشکی

کت جین آبی، با شلوار مشکی سنگ‌شور، ظاهری دوست‌داشتنی و جذاب ایجاد می‌کند. این ست راحت را می‌توان هر فصلی، در مهمانی‌ها و دورهمی‌های خودمانی پوشید.

پیراهن چهارخانه و شلوار جین مشکی

شلوار مشکی جین با یک بلوز چهارخانه، ظاهری فوق‌العاده‌ شیک و خاص می‌سازد. این لباس‌ها را می‌توانید با کتانی و یا نیم‌بوت تخت تکمیل کنید.

پیراهن چهارخانه و شلوار جین مشکی

بلوز سفید و شلوار جین مشکی

بلوز سفید خود را داخل شلوار بگذارید تا ظاهری مدرن و بسیار شیک داشته باشید. پوشیدن این لباس‌ها همراه کفش مشکی پاشنه بلند، یک ست رسمی ایجاد می‌کند که همراه با ساعت و اکسسوری مناسب دیگر تکمیل می‌شود. بهتر است از انواع گردنبند بزرگ و نیم‌بوت همراه این ست استفاده کنید.

بلوز سفید و شلوار جین مشکی

پیشنهاد مطالعه: همچنین می‌توانید شینیون مو در خانه مثل یک آرایشگر را بخوانید.

کرم ضد چروک؛ اکسیر جوانی قرن22

بالا رفتن سن، استفاده مداوم از لوازم‌آرایشی و هوای آلوده باعث چروک شدن پوست صورت می‌شوند. با استفاده روزانه از کرم ضد چروک می‌توان چروک‌‌ها را از بین برد و از ایجادشان جلوگیری کرد، همچنین خاصیت سفت کنندگی این کرم‌ از افتادگی ماهیچه و عضلات صورت جلوگیری می‌کند.

بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

بافتن مو در خانه به ساده‌ترین روش + ویدیو

بافت ساده مو به شما کمک می‌کند تا وقت‌هایی که زمان کافی ندارید به آرایشگاه احتیاج پیدا نکن…