خانه مد و زیبایی ست کردن کت چرم زنانه

ست کردن کت چرم زنانه

۳
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
کت در فصل‌های سرد سال از لباس‌های مهم هر خانم شیک پوش به‌ شمار می‌رود و در این میان کت چرم طرفداران زیادی دارد.
ست کردن کت چرم زنانه

کت چرم نمادی از سبک راک و استایل موتور سواری دهه‌های قبل بود و به تدریج به یک لباس پرطرفدار مردانه و زنانه تبدیل شد. هرچند همه خانم‌ها نمی‌توانند از این لباس استفاده کنند و باید استایل شخصی شما با این سبک لباس تطبیق داشته باشد تا بتوانید کت چرم بپوشید. ما پیشنهادهایی برای ست کردن کت چرم زنانه برای شما داریم. با مجله دلتا همراه باشید.

ست کردن کت چرم زنانه

کت چرم با شلوار جین

اگر به استایل سر تا پا مشکی با کت چرم علاقه ندارید از شلوار جین آبی استفاده کنید. مدل‌های روشن‌تر شلوار جین برای استایل موتورسواری مناسب‌تر است و هماهنگی خاصی با آن دارد.

ست کردن کت چرم زنانه جین

کت چرم روی مانتوی پاییزی

در فصل پاییز و روی مانتوهای نسبتا ضخیم با استایل پاییزی خود می‌توانید کت چرم مشکی با رنگ‌های مختلف بپوشید. این مانتوی پاییزی معمولا بالای زانو است و محدود به رنگ مشکی نیست.

کت چرم و استایل کژوال

ساده‌ترین و در عین حال شیک‌ترین استایلی که می‌توانید با استفاده از یک کت چرمی خلق کنید این است: یک شلوار جین را با یک تیشرت ساده به رنگ سفید و یک کت چرمی ست کنید.

ست کردن کت چرم زنانه کژوال

کفش مناسب کت چرم زنانه 

کفش‌های کتانی و رانینگ، معمولا برای ست کردن با یک کت چرمی زیاد از حد اسپرت هستند. در عوض می‌توانید برای خلق یک استایل غیر رسمی و شیک، از یک جفت کفش کانورس آل استار استفاده کنید.

ست کردن کت چرم زنانه کفش

تقریبا تمام کفش‌های تخت، از جمله کفش‌های آکسفورد، برای ست کردن با کت چرمی زنانه مناسب هستند و می‌توانید با استفاده از آن‌ها، یک استایل غیر رسمی و شیک خلق کنید. اگر به استایل پانک و استایل ستارگان موسیقی راک علاقه دارید، بهتر است که با کت چرمی از یک کفش سنگین‌تر، مثل بوت‌های دکتر مارتینز استفاده کنید.

اکسسوری برای کت چرم زنانه 

لوازم جانبی و زیورآلات، در استایل نهایی شما نقش بسیار مهمی ایفا می‌کنند. معمولا استفاده از دستبند با یک کت چرمی چندان زیبا نیست. در عوض می‌توانید از یک کلاه، شال گردن یا دستمال گردن و باندانا، یک گردنبند بزرگ، یک گوشواره بزرگ، و یا کیف منحصر به فرد استفاده کنید تا استایل شیک و خاصی داشته باشید.

بیشتر بدانید: برای آشنایی بیشتر با مد و زیبایی “انتخاب لباس پیلی دار مناسب فرم اندام” را مطالعه کنید.

بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

انواع کیف‌های زنانه برای استایل‌های مختلف

مجالس و میهمانی‌ها، خرید، پیاده‌روی روزانه، سفر، قرار عصرانه در یک کافه، قرار رسمی و محل ک…