با هزینه‌ کم، خوش‌تیپ و شیک‌پوش باشید!

۱۸
0
زمان مطالعه: 3 دقیقه
برای لباس‌هایی هزینه کنید که کاربرد بیشتری دارند و می‌توانید آن‌ها را با لباس‌های زیادی ست کنید.
با کم ترین هزینه خوشتیپ باشید

برای شیک بودن، لازم نیست معروف یا پولدار باشید. با کم ترین هزینه خوشتیپ باشید. کافی است نکاتی که در این مطلب بیان می‌کنیم را رعایت کنید. با ما در مجله دلتا همراه باشید.

با کم‌ترین هزینه خوش‌تیپ باشید!

همیشه رژ‌لب بزنید

برای اینکه شیک و مرتب به نظر برسید لازم نیست زیاد آرایش کنید. کافی است یک رژ‌لب خوش‌رنگ بزنید. مثلا موهای خود را دم‌اسبی ببندید و یک رژ‌لب زرشکی بزنید.

موهای خود را ببندید

موهای خود را پشت سر گوجه‌ کنید یا به شکل دم‌اسبی ببندید. این کار باعث می‌شود موهای شما روی صورتتان نریزد. بدین ترتیب با یک آرایش شیک و ملایم، زیبایی‌ صورت شما بیش‌تر آشکار می‌شود.

با کم ترین هزینه خوشتیپ باشید مو

در فصل حراج خرید کنید

تا حد امکان، در فصلی که همه برندها حراج است خرید کنید، نه ابتدای فصل که همه کالکشن جدید خود را به بازار عرضه می‌کنند و قیمت‌ها سر به فلک می‌کشند. در فصل حراج، لباس‌های بسیار زیبا را با قیمتی کم بخرید و با کم‌ترین هزینه خوش‌تیپ باشید.

کت و ژاکت را فراموش نکنید

اگر فکر می‌کنید کت و ژاکت فقط شما را گرم نگه می‌دارند، اشتباه می‌کنید. استفاده از آن‌ها، یک راه آسان و کم‌هزینه است برای اینکه جذاب‌تر به نظر برسید.

حتما مانیکور کنید و لاک بزنید!

خوش‌تیپ و جذاب بودن فقط به لباس‌هایی که می‌پوشید مرتبط نیست. چیزهای کوچک مانند لاک زدن و مرتب بودن ناخن‌ها هم در زیبایی، تاثیر زیادی دارند.

با کم ترین هزینه خوشتیپ باشید لاک

مشخص بودن مارک لباس

 لباس، کیف، کفش یا کمربندی استفاده نکنید که مارک روی آن بیش از حد مشخص است. بر خلاف چیزی که بسیاری از افراد تصور می‌کنند، این کار از زیبایی لباس شما می‌کاهد و باعث می‌شود خوش‌تیپ و جذاب نباشید!

اکسسوری

زیورآلات در زیبایی و شیک بودن شما نقش مهمی ایفا می‌کنند. جواهرات منحصربه‌فرد و کیف‌های دستی خاص، درخشش شما را در میان جمع چند برابر می‌کنند!

از رنگ‌های خنثی استفاده کنید

استفاده از رنگ‌های شاد کار هیجان‌ انگیزی است. اما اگر آن‌ها را با رنگ‌های خنثی ترکیب کنید، زیباتر به نظر می‌رسند. مثلا یک شلوار جین ساده را با یک تاپ سفید و یک کت کاراملی ست کنید.

هر وقت شک داشتید، سرتاپا مشکی بپوشید!

رنگ مشکی با همه رنگ‌ها ست می‌شود. اما تیپ سرتاپا مشکی، بی‌نهایت شیک و زیباست!

با کم ترین هزینه خوشتیپ باشید مشکی

مرتب باشید و اعتماد به نفس داشته باشید

خوش‌تیپ و جذاب بودن، در درجه اول یعنی تمیز و مرتب بودن. اگر زیباترین لباس دنیا را بپوشید، اما آن را اتو نکنید، همه فکر می‌کنند فردی شلخته هستید.

یکی از مهم‌ترین اصول خوشتیپ و جذاب بودن، داشتن اعتماد به نفس است. حتی اگر لباس گرانی به تن ندارید، اعتماد به نفس خودتان را حفظ کنید. این کار باعث می‌شود چند برابر زیبا و شیک به نظر بیایید.

پیشنهاد مطالعه: برای مطالعه بیشتر مطالب مد و زیبایی مطلب ترکیب رنگی جذاب برای ست‌های تابستانی را بخوانید.

کرم ضد چروک؛ اکسیر جوانی قرن 22