خانه مد و زیبایی خانم‌هایی با بالاتنه بزرگ؛ چه بپوشند؟

خانم‌هایی با بالاتنه بزرگ؛ چه بپوشند؟

۳
0
زمان مطالعه: 3 دقیقه
همانطور که می‌دانید رنگ‌های تیره به لاغر‌تر نشان دادن اندام کمک می‌کند. رنگ‌های تیره مثل رنگ مشکی، رنگ سرمه‌ای و رنگ ارغوانی تاثیر زیادی بر کوچک کردن سینه‌های پهن و بزرگ دارند.
خانم‌ هایی با بالاتنه بزرگ چه بپوشند

همانطور که خانم‌هایی با بالاتنه کوچکی باید لباس مناسبی انتخاب کنند، خانم‌هایی که بالاتنه بزرگ دارند نیز باید به گزینه‌های مناسب به عنوان لباس خوب فکر کنند. مدل، برش و رنگ هر لباس می‌تواند به راحتی در کوچک و بزرگ نشان دادن اندام تاثیر بگذارد. اسراری در مد وجود دارد که دانستن آنها خالی از لطف نیست. اگر شما نیز بالاتنه بزرگ دارید می توانید با خواندن مطلب ” خانم‌ هایی با بالاتنه بزرگ چه بپوشند ؟” به انتخاب درست لباس و کوچکتر نشان دادن بدن پی ببرید. با مجله دلتا همراه باشید.

خانم‌ هایی با بالاتنه بزرگ چه بپوشند ؟

یقه لباس

یقه لباس معمولا جایی بین سینه و گردن را در بر می‌گیرد. از پوشیدن لباس‌های یقه برگردان و یقه ملوانی پرهیز کنید و در عوض لباس‌های یقه گرد باز و یقه قایقی را انتخاب کنید که می‌تواند به کوچک نشان دادن بالاتنه بزرگ کمک به سزایی کند. یقه‌های زاویه‌دار مثل یقه مربعی شکل نیز به خاطر خطوطی که دارند می‌توانند بالاتنه بزرگ را باریک نشان دهند. لباس‌های یقه هفت نیز بسیار گزینه مناسبی به شمار می‌روند.

خانم‌ هایی با بالاتنه بزرگ چه بپوشند یقه

پارچه لباس

زنانی که بالاتنه بزرگ دارند بهتر است از پارچه‌های ساده و نه طرح‌دار برای بالاتنه خود استفاده کنند. کارشناسان مد لباس‌های بافتنی، کتان ریز بافت و کشی را پیشنهاد می‌کنند. از طرفی پارچه‌های چین‌دار و تزئیناتی مثل منجوق، سکه، مروارید و دیگر تزئینات پارچه که روی سینه قرار می‌گیرند، باعث افزایش حجم بالاتنه می‌شود.
خانم‌ هایی با بالاتنه بزرگ چه بپوشند پارچه ساده

آستین لباس

بهترین و مناسب‌ترین اندازه آستین برای زنانی که بالاتنه بزرگ دارند آستین سه ربع است. آستین‌های کوتاه از آنجا که دقیقا در راستای سینه قرار می‌گیرند، بالاتنه را بزرگ‌تر نشان می‌دهند و چشم را به این منطقه جلب می‌کنند. در صورتی که اگر آستین کمی بلند‌تر باشد خطای دید ایجاد می‌کند. همچنین اگر قصد استفاده از لباس‌های بدون آستین را دارید، مدل‌های ساده و بدون یقه را انتخاب کنید و با پوشیدن یک کت یا ژاکت سعی کنید فضای باز بدن را بپوشانید.

خانم‌ هایی با بالاتنه بزرگ چه بپوشند آستین

ارتباط بالاتنه بزرگ با رنگ، الگو و تناسب

همانطور که می‌دانید رنگ‌های تیره به لاغر‌تر نشان دادن اندام کمک می‌کند. رنگ‌های تیره مثل رنگ مشکی، رنگ سرمه‌ای و رنگ ارغوانی تاثیر زیادی بر کوچک کردن سینه‌های پهن و بزرگ دارند. از پوشیدن لباس‌هایی که چاپ‌های گرافیکی زیاد دارند و بسیار شلوغ هستند به شدت پرهیز کنید. خطوط عمودی پارچه به کوچک نشان دادن بدن و همچنین خطوط افقی پارچه معمولا به بزرگ نشانه دادن بدن کمک می‌کنند. همچنین می‌توانید از رنگ‌های روشن در پایین تنه خود استفاده کنید که این کار نسبت پایین تنه و بالاتنه را یکسان می‌کند. دامن‌های گشاد و شلوار‌های بوت کات نیز می‌توانند تعادل در بالاتنه و پایین تنه ایجاد کنند.

خانم‌ هایی با بالاتنه بزرگ چه بپوشند رنگ خنثی

بیشتر بدانید: برای آشنایی بیشتر با مد و زیبایی “پاییز امسال چه رنگ‌هایی در کمد لباس‌ داشته باشیم؟” را مطالعه کنید.

بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

۴ نکته برای زیبایی در مهمانی‌ها!

تکمیل کننده‌ مدل لباس مهمانی برای خانم‌ها استفاده از زیورآلات است، به خصوص زیورآلات مو. …