پاییز را به خانه بیاوریم، با رنگ و دکوراسیون

۰
0
زمان مطالعه: 3 دقیقه
2015121911441760a پاییز را به خانه بیاوریم، با رنگ و دکوراسیون

پاییز به آرامی آغاز شده و کم کم رنگ های خیره کننده و جادویی خود را به رخ خواهد کشید؛ رنگ های قرمز، زرد، قهوه ای و نارنجی که در طبیعت خودنمایی می کنند و ما هم می خواهیم که این رنگ های پاییزی را وارد فضای خانه و دکوراسیون خانه خود کنیم .

با مجله خبری دلتا همراه شوید تا با هم چند دکوراسیون پاییزی را ببینیم و از آن ها ایده بگیریم .

استفاده از رنگ های گرم برای دیوار

استفاده از رنگ های قرمز، نارنجی و یا سایر رنگ های گرم در دکوراسیون خانه به شما کمک می کند تا با ایجاد محیطی دنج ،حال و هوایی پر انرژی به فضای خانه خود ببخشید.

خانه زیبای من

در کنار رنگ آمیزی دیوار با رنگ های گرم می توانید بعضی وسایل دکوراسیون خانه مثل گلدان، کوسن و … را نیز با این رنگ هماهنگ و در دکوراسیون خانه نوعی هماهنگی ایجاد کنید.

استفاده از مبلمانی با رنگ های پاییزی

رنگ قرمز را می توان به عنوان دوست داشتنی ترین رنگ پاییزی در دکوراسیون خانه دانست که ، ایده های دکوراسیونی بسیاری را به همراه خواهد داشت .پیشنهاد می کنیم به سراغ وسایل دکوری یا مبلمانی بروید که دارای رنگ های پاییزی بوده و با چیدمان پاییزی و به ویژه رنگ قرمز به کار رفته در دکوراسیون خانه شما هماهنگ باشد.

وجود رنگ های گرم در این دکوراسیون به خوبی دیده می شوند، اما نکته ای که دکوراسیون این خانه را بااهمیت کرده است هماهنگی بین رنگ کوسن ها با میز جلومبلی است. هر دوی این وسایل قهوه ایی به خوبی حال و هوای پاییزی را به دکوراسیون این نشیمن بخشیده است .

استفاده از آثار هنری

دکوراسیون نشیمن پاییزی همیشه حال و هوای آرام و دل انگیزی دارد، اما حیف نیست این دکوراسیون منزل زیبا و دوست داشتنی را بدون آثار هنری و تابلوهای زیبا رها کنیم؟

استفاده از درِ قرمز

شاید وقت آن رسیده باشد که کمی جسورانه عمل کنید و تغییراتی نسبتا تازه را به دکوراسیون خانه اضافه کنید.

فرش قرمز در دکوراسیون پاییزی

زمانی که در یک جنگل پاییزی راه می روید و صدای خش خش برگ ها را زیر پایتان احساس می کنید آرامش عجیبی در روح شما ایجاد می شود.رنگ های قرمز و زردی که زمین جنگل را پوشانده بسیار دیدنی است ، پس این حس و حال را با یک فرش قرمز و یا نارنجی به دکوراسیون خانه خودبیفزایید واز زیبایی های پاییز غافل نشوید.

2200 پاییز را به خانه بیاوریم، با رنگ و دکوراسیون

33000 پاییز را به خانه بیاوریم، با رنگ و دکوراسیون

44440000 پاییز را به خانه بیاوریم، با رنگ و دکوراسیون

55000000000 پاییز را به خانه بیاوریم، با رنگ و دکوراسیون

6666666660000000000 پاییز را به خانه بیاوریم، با رنگ و دکوراسیون

delta.ir

بیشتر ببینید در همه عناوین

همچنین بخوانید

باغرود نیشابور، بهشت دره های بینالود

باغرود نیشابور از مراکز گردشگری طبیعی نیشابور است و در ۱۲ کیلومتری شمال این شهر قرار دارد.…