خانه مد و زیبایی بایدها و نبایدهای استایل قرار عاشقانه

بایدها و نبایدهای استایل قرار عاشقانه

۳
0
زمان مطالعه: 3 دقیقه
جایی که قرار است اولین قرار عاشقانه شما و شریک زندگی‌تان رقم بخورد، برای انتخاب لباسی که می‌خواهید به تن کنید کاملاً لازم و ضروری است.
بایدها و نبایدهای استایل قرار عاشقانه

اولین قرار عاشقانه همیشه دلهره‌آور است و از این رو انتخاب کردن لباس و همچنین آماده کردن خود برای مواجهه با کسی که اهمیت زیادی برای شما دارد، سخت است. اما می‌توانید با رعایت نکات ساده اولین قرار عاشقانه خود را به یکی از شیک‌پوش‌ترین مجالسی که در آن حضور داشته بودید، تبدیل کنید. پس با مطلب بایدها و نبایدهای استایل قرار عاشقانه همراه مجله دلتا باشید.

بایدها و نبایدهای استایل قرار عاشقانه

باتوجه به موقعیت لباس بپوشید

جایی که قرار است اولین قرار عاشقانه شما و شریک زندگی‌تان رقم بخورد، برای انتخاب لباسی که می‌خواهید به تن کنید کاملاً لازم و ضروری است. بهتر است به وضعیت هوا و همچنین دوری یا نزدیکی مسیر دقت کنید.

انتخاب لباس راحت برای اولین قرار عاشقانه

هر چقدر لباس شیک و راحت باشد، آن‌قدر اعتماد به نفس بیشتری برای بیان حرف‌های مهم به طرف مقابل خواهید داشت.

لایف استایل شخصی

باید در اولین قرار عاشقانه خود همانی باشید که همیشه هستید. لباسی بپوشید که شخصیت شما را از دور نشان دهد. هیچ وقت آن گونه که دیگران دوست دارند، لباس نپوشید.

لایف استایل شخصی

اطمینان از تمیز بودن لباس

تمیز بودن لباس مهم‌ترین قسمتی است که باید به آن دقت کنید. اگر لازم است که لباس‌تان شسته شود حتماً چند روز قبل‌تر آن را بشویید. گاهی اوقات نیاز است که لباس را به یک خشکشویی بدهید.

دوش بگیرید

برای اینکه به طرف مقابل نشان دهید که برای این قرار اهمیت داده‌اید بهتر است حتماً قبل از رفتن به سر قرار دوش بگیرید و موهای خودتان را بشویید.

استرس نداشته باشید

داشتن استرس قبل از اولین قرار عاشقانه کاملاً طبیعی است اما باید اعتماد به نفس خودتان را حفظ کنید. می‌توانید از لباسی که پوشیده‌اید کمک بگیرید و بیشتر اعتماد‌به‌نفس داشته باشید. مطمئناً شما بهترین انتخاب‌ها را برای مهم‌ترین لحظه زندگی خودتان انجام داده‌اید.

آنچه که نباید انجام دهید

زدن عطر زیاد

عطر زدن زیاد یکی از اشتباهات متداول در اولین قرار عاشقانه است. اگر طرف مقابل شما به عطر حساس است در زدن عطر احتیاط کنید تا او را اذیت نکنید. همچنین در زدن عطر از خودتان به جای اینکه بپرسید چه عطری دوست دارم، بپرسید چه عطری دوست دارد.

زدن عطر زیاد

استفاده از کرم مرطوب کننده

اگر پوست شما خشک است، سعی کنید کرم مرطوب کننده استفاده نکنید. در صورت لزوم از کرم مرطوب کننده‌ای که دارای چربی اندک است استفاده نمایید.

استفاده از کرم مرطوب کننده

استفاده از اکسسوری‌ها

اکسسوری‌هایی که استفاده می‌کنید را تا جایی که ممکن است ساده انتخاب کنید. تعداد زیاد اکسسوری روی لباس می‌تواند آزار دهنده باشد.

امیدواریم که توانسته باشیم راهنمایی‌های لازم برای بایدها و نبایدهای استایل قرار عاشقانه ارائه دهیم.

اگر پیشنهاد یا تجربه خاصی دارید که می‌تواند برای دیگران هم مفید باشد، در قسمت نظرات و پیشنهادها بیان کنید.

بیشتر بدانید: برای آشنایی بیشتر با مد و زیبایی “رنگ لباس چه چیزی درباره شخصیت شما می‎گوید؟” را مطالعه کنید.

بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

با سرهمی استایل خیابانی متفاوتی بسازید

جامپ‌سوت، انواع و مدل‌های مختلفی دارد که یکی از معروف‌ترین آن‌ها اورآل است که درواقع همان …