خانه مد و زیبایی لباس مجلسی طوسی را با چه رنگی ست کنیم؟

لباس مجلسی طوسی را با چه رنگی ست کنیم؟

۰
0
زمان مطالعه: 3 دقیقه
اگر نگاهی به اطراف خود بی‌اندازید متوجه خواهید شد که رنگ خاکستری نیز دارای طیف رنگی بسیار زیاد است که اغلب آن در انواع لباس و اکسسوری یافت می‌شود اما باید توجه داشته باشیم که کدام طیف رنگی خاکستری خوب است و با چه رنگی آن را ست کنیم.
لباس مجلسی طوسی

رنگ خاکستری و طوسی یکی از رنگ‌های خنثی است که ست کردن آن با انواع رنگ‌ها بسیار آسان است اما هنگام استفاده از این رنگ باید چند نکته را رعایت کنیم. اغلب خانم‌ها و آقایان رنگ خاکستری را برای پوشش خود استفاده می‌کنند اما بهتر است برای استفاده از این رنگ در لباس‌هایمان و جلوه دادن به سبک پوشش خود درباره این رنگ و رنگ‌های مکمل در کنار آن بیشتر بدانیم با مجله دلتا همراه شوید تا لباس مجلسی طوسی را با چه رنگی ست کنیم؟ به شما نشان دهیم.

لباس مجلسی طوسی را با چه رنگی ست کنیم؟

بهترین طیف رنگی خاکستری را انتخاب کنید

اگر پوست روشنی دارید بهتر است به جای استفاده از لباس‌های خاکستری از شلوار یا اکسسوری‌های خاکستری استفاده کنید تا بتوانید روشنی پوست خود را حفظ کنید و یا می‌توانید از طیف رنگی خاکستری تیره برای لباس استفاده کنید و بر عکس اگر پوست تیره‌ای دارید از خاکستری روشن استفاده کنید.

لباس مجلسی طوسی تیره

ست لباس مجلسی طوسی روشن با رنگ‌های تیره

اگر علاقه‌مند به استفاده از طیف رنگی خاکستری روشن هستید بهتر است برای ست کردن آن از رنگ‌ها تیره استفاده کنید. رنگ‌های تیره‌ای چون بنفش، زرشکی یا سرمه‌ای می‌تواند بهترین گزینه در کنار رنگ خاکستری باشد و جلوه‌ی آن را بیشتر کند. در واقع با استفاده از طیف روشن و تیره یک تعادل کاملا زیبا در پوشش خود ایجاد کنید.

ست لباس طوسی تیره با رنگ‌های روشن

درست شبیه به نمونه قبلی، برای آن‌که بتوانید یک تعادل خوب در پوشش خود استفاده کنید بهتر است در کنار رنگ‌ خاکستری تیره از رنگ‌های روشنی مثل صورتی، سبز یا نیلی استفاده کنید. برای ست کردن این رنگ‌ها لازم نیست حتما از لباس‌های متنوع استفاده کنید بلکه با یک اکسسوری هرچند کوچک نیز شما می‌توانید تعادل و جذابیت را در پوشش خود ایجاد کنید.

ست لباس مجلسی طوسی طرح‌دار

لباس‌های خاکستری بسیار متنوع با طرح‌های مختلفی وجود دارد که بسیار جذاب‌تر از لباس‌های ساده است و تنها کمی جسارت می‌خواهد تا از لباس‌های ساده فاصله بگیرید و به سراغ لباس‌های طرح‌دار بروید. لباس‌های طرح‌داری که با چرم، بند یا استیکرهای جذاب دیزاین شده‌اند می‌تواند گزینه بسیار مناسبی برای جذاب‌تر کردن پوشش باشد.

لباس مجلسی طوسی

از آن‌جا که خاکستری یک رنگ ساده و خنثی است می‌توانید آن را با رنگ پوست خود ست کنید. ممکن است در نگاه اول عجیب باشد اما استفاده از لباس‌های آستین کوتاه یا دامن‌ها کوتاه به رنگ خاکستری می‌تواند جلوه بسیاری بر روی تن داشته باشد. تنها کافی است یکی از طیف رنگی متنوع خاکستری متناسب با رنگ پوست خود را انتخاب کنید و از زیبایی پوشش خودتان لذت ببرید.

لباس مجلسی طوسی روشن

اکسسوری‌های رنگی در کنار لباس طوسی

اگر تمام پوشش لباس خاکستری باشد هیچ مشکلی پیش نمی‌آید تنها کافی است جلوه استایل خودتان را با پوشیدن یک جفت کفش آبی نقره‌ای یا یک کیف دستی قرمز، چند برابر کنید. رنگ خاکستری با تمام رنگ‌ها به راحتی ست می‌شود پس اصلا در انتخاب رنگ مکمل ترس نداشته باشید و سعی کنید از هر اکسسوری با رنگ روشن استفاده کنید تا درخشش استایل چند برابر شود. علاوه بر استفاده از اکسسوری می‌توانید با یک رژلب روشن هم نهایت زیبایی را به استایل خودتان ببخشید.

بیشتر بدانید: برای آشنایی بیشتر با مد و زیبایی “لباس مجلسی مناسب خانم‎های چاق” را مطالعه کنید.

بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

چند روش برای پوشیدن لباس اورسایز خانم ها

هیچ قانونی در لباس پوشیدن وجود ندارد و تنها چیزی که در هر استایلی، بی قید و شرط باید از آن…