نباید‌هایی که درباره لباس سفید باید بدانید

۴
1
زمان مطالعه: 2 دقیقه
اگرچه سفید، رنگی روشن و زیباست اما ممکن است دوست نداشته باشید که یکدست سفید به نظر برسید.
نباید های لباس سفید

همانطور که پوشیدن لباس سفید مزایایی دارد، نیاز است نکاتی را رعایت کنید تا لباس‌ زشت به نظر نرسد و مکان پوشیدن هم مناسب باشد. سفید، هنگامی که به درستی پوشیده شود می‌تواند به پوست و ظاهر شما جذابیت فراوانی ببخشد اما همچنین می‌تواند خاطراتی برای شما بسازد که هیچ‌گاه فراموش نکنید. ما در این مطلب مجله دلتا درباره نباید های لباس سفید خواهیم گفت، با ما همراه باشید.

نباید های لباس سفید 

پوشیدن لباس سفید در عروسی دیگران

یکی از قوانین طلایی در پوشیدن لباس سفید این است که آن را در عروسی دیگران نپوشید. بدون در نظر گرفتن زیبایی آن، آداب و رسوم حکم می‌کند کاری نکنید که توجه دیگران را از عروس منحرف کرده و به خود جلب کنید. با پوشیدن لباس سفید شما دقیقا مثل عروس خواهید شد. حتی اگر این منظور را نداشته باشید، باز هم این پیام را به دیگران منتقل خواهید کرد پس در این مناسبت از پوشیدن لباس سفید خودداری نمایید.

پوشیدن سراپا سفید

 با اضافه کردن کمی رنگ، سفید شکسته می‌شود. این همچنین یک راه عالی برای انحراف نگاه از جاهایی از بدن‌ است که دوست ندارید به چشم بیاید.

نباید های لباس سفید رنگ

پوشیدن لباس سفید بسیار تنگ

لباس سفید اگر زیادی تنگ باشد هرگز زیبا به چشم نمی‌آید به خصوص اگر الیاف ابریشم بر تن کرده باشید. تنگی بیش از حد لباس سفید نه تنها می‌تواند انحنا، استخوان و یا چربی‌های اضافی بدن را نشان دهد بلکه آن‌ها را بیشتر بیرون زده و اغراق شده‌تر نشان می‌دهد. بنابراین لباس سفیدی را انتخاب کنید که کاملا اندازه باشد.

نباید های لباس سفید تنگ

بدن نما بودن

سفید می‌تواند بسیار فریب دهنده باشد و این بستگی به نوع مواد و تناژ رنگ دارد. لباس سفید می‌تواند به شدت بدن نما باشد بخصوص روی پوست‌های تیره، پس همیشه چک کنید لباس سفیدی که می‌خرید بدن نماست یا خیر. این همان دلیل اصلی‎ است که باید همیشه لباس زیر با لباس سفید هماهنگ باشد.

بیشتر بدانید: برای آشنایی بیشتر با مد و زیبایی “زرد را با چه رنگ لباسی ست کنیم؟” را مطالعه کنید.

بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

خانم‌های قد کوتاه چه اکسسوری استفاده کنند؟

کیف و کفش و اکسسوری‌ها درست مثل مدل دامن یا شلواری که انتخاب می‌کنید می‌تواند در زیبایی ان…