خانه مد و زیبایی اصول خوش تیپی خانم‌ها

اصول خوش تیپی خانم‌ها

۰
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
همیشه سعی کنید لباس‌های خود را تمیز و خوشبو نگه دارید.
اصول خوش تیپی خانم ها

عطر و رایحه دیدنی نیست ولی به اندازه رنگ لباس‌ها می‌تواند روی اطرافیان شما تاثیر بگذارد. با مجله دلتا همراه باشید تا اصول خوش تیپی خانم ها را به شما معرفی کنیم.

اصول خوش تیپی خانم ها

  • یک روز قبل از هر مراسمی لباس مناسب را در نظر می‌گیرند، این کار به شما هم آرامش کافی و هم وقت کافی برای در نظر گرفتن لباس‌های مناسب را می‌دهد.
  • متناسب آب و هوا لباس می‌پوشند: لباس‌هایی که می‌پوشید باید با آب و هوا سازگاری داشته باشد تا در دید دیگران مسخره جلوه نکنند. این یکی از اصول خوش تیپی خانم ها است.

اصول خوش تیپی خانم ها آب و هوا

  • متناسب موقعیت لباس می‌پوشند: در مجالس رسمی باید رسمی بپوشید و در مهمانی‌های دوستانه سعی کنید، تیپ فوق العاده و در عین حال غیر‌رسمی داشته باشید.

اصول خوش تیپی خانم ها مناسب مکان

  • لباس‌های اندازه می‌پوشند: مهم‌ترین رکن، اندازه بودن و فیت بودن لباس‌ها است. لباس‌های شل و ول و یا خیلی تنگ هیچ وقت شما را آن‌طور که باید خوش تیپ جلوه نمی‌دهد.

اصول خوش تیپی خانم ها اندازه

  • می‌دانند چه موقع کفش پاشنه بلند بپوشند و چه موقع پاشنه تخت: انتخاب کفش پاشنه بلند و همچنین یک جفت کتانی مناسب، همگی به این بستگی دارد که چه زمانی و در چه مکانی می‌خواهید آن‌ها را بپوشید. اساسا پوشیدن کفش پاشنه بلند در محل کار و کفش تخت زنانه در مهمانی انتخاب صحیحی نخواهد بود.
  • لباس‌ها را برای خشک‌شویی و شستشو طبقه‌بندی می‌کنند: قبل از خشک‌شویی حتما لباس‌ها را بر اساس جنس آن‌ها تفکیک کنید. حواستان به لکه‌های ریز چای یا قهوه باشد و سریعا نسبت به برطرف کردن آن اقدام کنید.
  • سبک لباس پوشیدن برای خود دارند: همیشه با اعتماد به نفس کامل تیپ و استایل خودتان را داشته باشید و هیچ وقت به دنبال تقلید کردن از مد نباشید. سعی کنید آیتم‌های خاص را در هر زمانی انتخاب کنید.

اصول خوش تیپی خانم ها سبک

نکات تکمیلی

  • رنگ‌های خنثی بپوشید: این مسئله که کدام رنگ‌ها مد روز است و کدام رنگ‌ها نامناسب، بستگی به زمان و مکان دارد. برای اینکه همیشه زیبا به نظر برسید باید استایلی را انتخاب کنید که وابسته به زمان و دوره خاصی نباشد و این تنها با انتخاب رنگ‌های تیره یا خنثی محقق خواهد شد.
  • آرایش ساده و کم را فراموش نکنید: استفاده از یک رژ لب خوشرنگ می‌تواند چهره شما را به کلی تغییر دهد.

بیشتر بدانید: برای آشنایی بیشتر با مد و زیبایی “چگونه رنگ های خنثی را در پوشش ست کنیم؟” را مطالعه کنید.

بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

آستین‌های پف‌دار را به استایل‌تان اضافه کنید!

ممکن است در دید اول فکر کنید که یک آستین پف‌دار و طرح‌های پررنگ و شلوغ روی پارچه لباس جسور…