چگونه استایل مشکی داشته باشیم؟

۶
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
مهم نیست که در چه شرایطی هستید، یک استایل مشکی هیچوقت از مد نمی‌افتد، بلکه شما را جذاب‌تر از همیشه نیز نشان می‌دهد.
استایل مشکی

از مشکی همیشه به عنوان کامل‌ترین رنگ یاد می‌شود. این رنگ به ندرت کثیف شده و تیرگی آن شما را لاغر و کشیده‌تر نشان می‌دهد، در نتیجه بیشتر خانم‌ها علاقه دارند که استایل مشکی داشته باشند. کارشناسان مد توصیه‌هایی برای پوشیدن رنگ مشکی دارند که استایل سرتاپا مشکی را جذاب‌تر می‌کند. در این مطلب مجله دلتا می‌خوانید چطور سرتاپا مشکی بپوشیم؟

پارچه‌های متفاوت به کار ببرید

وقتی استایل سیاه دارید, لازم نیست همه لباس‌‌ها یک جنس باشد. پس مانتو و شلوار نخی یا پیراهن و شلوار پارچه‌ای سیاه را با هم ست نکنید.از پارچه‌های گوناگون در استایل خود استفاده کنید مانند جین, کتان, مخمل و چرم.

بازی با نور در استایل مشکی

جنس‌های مختلف پارچه انعکاس متفاوت از نور را نشان می‌دهد مثل پلاستیک، چرم، پشم و نخ. استفاده از این قابلیت در ترکیب لباس‌های سیاه کمک می‌کند تا بتوانید استایل تکراری نداشته باشید.

چند لایه استایل مشکی

بافت پارچه

علاوه بر واکنش با نور، هر جنسی حس لمسی مختلفی دارد مثل خز و چرم. اگرچه هر دو می‌تواند مشکی باشد اما تفاوت اساسی در جنس و چگونگی لمس شدن دارد. ترکیب این بافت‌ها می‌تواند جلوه زیبایی به استایل بدهد.

بافت با استایل مشکی

بافت نیمه مرئی

استفاده از پارچه‌هایی با بافت نیمهمرئی مثل تور و گیپور در لباس‌های مشکی‌، از حالت ساده و یکنواخت خارج می‌کند، مثل مانتوهایی که در آن‌ها پارچه گیپور به کار رفته و مدتی است مرسوم شده‌اند.

 استایل مشکی گیپور

لایه‌های مناسب

روی هم پوشیدن لباس‌های مشکی با بافت و نور متفاوت به جلوه بیشتر این لباس‌ها تاکید می‌کند.

تاکید روی اکسسوری‌ها در استایل مشکی

اگر اصرار زیادی بر پوشیدن لباس‌های سیاه دارید و این قانون را بر لباس‌های خود اعمال می‌کنید اکسسوری‌ها از این قاعده مستثنی است. یعنی می‌توانید اکسسوری‌ها را از رنگ‌های مختلف و متنوع انتخاب کرده و مشکی بودن استایل خود را بیش از پیش نشان دهید.

 استایل مشکی اکسسوری

بیشتر بدانید: برای آشنایی بیشتر با مد و زیبایی “نحوه ست کردن لباس خال خالی” را مطالعه کنید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

با این چند مدل روسری، در هر مجلسی بدرخشید

استفاده از روسری ترند (مد شده) مناسب‌ برای ۱۴۰۱ باعث می‌شود که شما پوشش جذاب و به‌روزی داش…