خانه مد و زیبایی چگونه استایل مشکی داشته باشیم

چگونه استایل مشکی داشته باشیم

۰
0
مهم نیست که در چه شرایطی هستید، یک استایل مشکی هیچوقت از مد نمی‌افتد، بلکه شما را جذاب‌تر از همیشه نیز نشان می‌دهد.
استایل مشکی

از مشکی همیشه به عنوان کامل‌ترین رنگ و بالاترین رنگ‌ها یاد می‌شود. این رنگ به ندرت کثیف می‌شود و تیرگی آن شما را لاغرتر و کشیده‌تر نشان می‌دهد در نتیجه بیشتر خانم‌ها علاقه دارند که استایل مشکی داشته باشند. کارشناسان مد توصیه‌هایی برای پوشیدن رنگ مشکی دارند که استایل سرتاپا مشکی را جذاب‌تر می کند. در این مطلب مجله دلتا می‌خوانید چطور سرتاپا مشکی بپوشیم؟

پارچه‌های متفاوت به کار ببرید

وقتی استایل سیاه دارید, لازم نیست سر‌تا‌پا لباس‌‌ها هم یک جنس باشند. پس مانتو و شلوار نخی یا پیراهن و شلوار پارچه‌ای سیاه را با هم ست نکنید.از پارچه‌های گوناگون در استایل خود استفاده کنید, مانند جین, کتان, مخمل و چرم.

بازی با نور در استایل مشکی

جنس‌های مختلف پارچه انعکاس متفاوت از نور را نشان می‌دهند مثل پلاستیک، چرم، پشم و نخ. استفاده از این قابلیت در ترکیب لباس‌های سیاه کمک می‌کند تا بتوانید استایل تکراری نداشته باشید.

چند لایه استایل مشکی

بافت پارچه

علاوه بر واکنش با نور، هر جنسی حس لمسی مختلفی دارد مثل خز و چرم. اگرچه هر دو می‌توانند مشکی باشند اما تفاوت اساسی در جنس و چگونگی لمس شدن دارند. ترکیب این بافت‌ها می‌تواند جلوه زیبایی به استایل بدهد.

بافت با استایل مشکی

بافت نیمه مرئی

استفاده از پارچه‌هایی با بافت نیمهمرئی مثل تور و گیپور در لباس‌های مشکی‌، از حالت ساده و یکنواخت خارج می‌کند مثل مانتوهایی که در آن‌ها پارچه گیپور به کار رفته، که مدتی است مرسوم شده‌اند.

 استایل مشکی گیپور

لایه‌های مناسب

روی هم پوشیدن لباس‌های مشکی با بافت و نور متفاوت به جلوه بیشتر این لباس‌ها روی هم و تاکید بر تفاوت آن‌ها کمک می‌کند.

تاکید روی اکسسوری‌ها در استایل مشکی

اگر اصرار زیادی بر پوشیدن لباس‌های سیاه دارید و این قانون را بر لباس‌های خود اعمال می‌کنید اکسسوری‌ها از این قاعده مستثنی هستند. یعنی می‌توانید اکسسوری‌ها را از رنگ‌های مختلف و متنوع انتخاب کرده و مشکی بودن استایل خود را بیش از پیش نشان دهید.

 استایل مشکی اکسسوری

بیشتر بدانید: برای آشنایی بیشتر با مد و زیبایی “نحوه ست کردن لباس خال خالی” را مطالعه کنید.

بیشتر ببینید در مد و زیبایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین بخوانید

آموزش چند مدل تاکردن دستمال جیب

همه جذابیت پوشت به تا زدن آن نیست، بلکه رنگ و الگو هم در این موضوع دخالت دارد. البته در ان…