خانه مد و زیبایی چگونه شلوار جین سفید بپوشیم

چگونه شلوار جین سفید بپوشیم

۰
1
بهترین مدل متناسب با استایل‌مان چیست؟شلوار جین سفید از جمله اقلامی هستند که ما گاهی فراموش می‌کنیم چه قدر می‌توانند شیک باشند.
شلوار جین سفید

شلوار جین سفید زنانه و رابطه آن با سایر لباس‌ها کمی پیچیده به نظر می‌آید. چگونه بهترین مدل را متناسب با استایل‌مان انتخاب کنیم؟ در این مقاله مجله دلتا قصد داریم با ارایه راهکارهایی بهترین ست شلوار لی زنانه سفید را به شما نشان دهیم.

چرا شلوار جین سفید زنانه انتخاب کنیم؟

یکی از مهم‌ترین مسائلی که باید در انتخاب این مدل شلوار جین رعایت کنید، وزن پارچه آن است. هرچه شلوار جین سبک‌تر باشد، تحمل آن در روزهای گرم تابستان آسان‌تر می‌شود و بلعکس در روزهای سرد از پارچه زخیم‌تر باید استفاده کرد.

شلوار سفید

شلوار جین سفید فاق بلند

از مزایای شلوار جین سفید این است که حتما لازم نیست خیلی تنگ باشد. اگر مدلی که انتخاب می‌کنید زیبا و بی‌نقص باشد، به راحتی می‌توانید از طریق آن زیبایی و سلیقه خود را نشان دهید.

جین سفید مام استایل

شلوار جین مام استایل، یکی از مدل‌های محبوب و بسیار کاربردی شلوار لی است. این مدل جین بسیار راحت است؛ چون نه خیلی تنگ است نه خیلی گشاد. شلوار لی سفید مام استایل بسیار مد است!

شلوار لی سفید اسکینی

شلوار جین اسکینی از آن مدل‌هایی است که به راحتی فرم بدن را به خود می‌گیرد. این مسئله به خصوص درمورد جین سفید خیلی مهم است. این مدل شلوار لی به دلیل رنگی که دارد، ممکن است به راحتی در بدن زیبا دیده نشود. پس در انتخاب آن حسابی دقت و وسواس به خرج دهید.

شلوار جین سفید زنانه راسته

یکی از پرطرفدارترین مدل‌ها، مدل فاق بلند و راسته است. اگر دوست ندارید شلوارتان بیش از حد صاف و راسته باشد می‌توانید مدل که از زانو گشاد می‌شود را انتخاب کنید.

جین راسته

چگونه شلوار لی سفید زنانه بپوشیم؟

 رنگ سفید دقیقا مثل یک بوم نقاشی است که از قرار گرفتن هر رنگی در کنار خود استقبال می‌کند. بنابراین بدون نیاز به فکر و داشتن استرس در ست کردن لباس کافیست کمی شجاعت به خرج دهید و ست مشکی و سفید، سفید و زرد و … را امتحان کنید. همچنین در کنار رنگ‎های مختلف امکان ست کردن طرح‌های مختلف نیز وجود دارد.

شلوار لی

انتخاب کفش

کفش مشکی: تضاد بین رنگ مشکی و سفید (White) یک ست لباس مناسب می‌سازد. اما برای اینکه تعادل را در تیپ خود به وجود بیاورید، کافیست کیف دستی زنانه و یا شال و روسری خود را نیز مشکی انتخاب کنید.

کفش‌های رنگ خنثی: رنگ‌های قهوه‌ای، طوسی از انواع رنگ‎های خنثی هستند که با شلوار سفید به خوبی ست می‌شوند. همچنین می‌توانید از کفش رنگ پا نیز استفاده کنید تا قد بلندتر نیز دیده شوید.

کتانی و نیم بوت: ست لباس زنانه کژوال را می‌توانید در روزهای تابستانی و زمستانی امتحان کنید.

پیشنهاد مطالعه: برای آشنایی بیشتر “پاییز امسال چه شلواری بپوشیم؟” را مطالعه کنید.

بیشتر ببینید در مد و زیبایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین بخوانید

با سرهمی استایل خیابانی متفاوتی بسازید

جامپ‌سوت، انواع و مدل‌های مختلفی دارد که یکی از معروف‌ترین آن‌ها اورآل است که درواقع همان …