خانه مد و زیبایی ترکیب رنگ در لباس آقایان!

ترکیب رنگ در لباس آقایان!

۴
0
زمان مطالعه: 3 دقیقه
شما به عنوان یک آقا تا به حال به این موضوع فکر کرده‌اید که ترکیب رنگ لباس آقایان چقدر در استایل و خوشتیپ بودن و بدتیپ بودن تاثیرگذار است؟
ترکیب رنگ لباس آقایان

برخی از آقایان هنگام انتخاب لباس در ترکیب رنگ‌ها دچار سردرگمی می‌شوند. شاید در نگاه اول کمی گیج کننده برسد اما بسیار ساده است. در این مورد تا کنون چه مطالبی خوانده‌اید؟ آبی و سبز نباید با هم ست شود؟ دوست دارید بر خلاف قوانین مد عمل کنید؟ در این مقاله مجله دلتا شما با چگونگی ترکیب رنگ لباس آقایان به شیک‌ترین حالت ممکن آشنا می‌شوید.

استایل کلاسیک

وقتی استایل را کلاسیک نگه دارید در واقع ریسک نکرده‌اید و هیچ چیزی را از دست نمی‌دهید. ترکیب رنگ‌های کلاسیک اغلب بهترین انتخاب است. برای ترکیب رنگ با یک پیراهن سفید، از هر رنگی که می‌خواهید استفاده کنید. به طور کلی وقتی رنگی را با رنگ‌های کلاسیک ترکیب می‌کنید امکان اشتباه کمتری وجود دارد.

ترکیب رنگ سرمه ای و خاکستری: ترکیب این دو رنگ در عین سادگی بسیار شیک و زیباست. در اعصار مختلف از این دو رنگ در کنار هم استفاده شده و هنوز هم زیبایی و وقار خود را از دست نداده است.

رنگ کلاسیک

خاکستری، مشکی، سفید، قهوه ای و سرمه ای رنگ های کلاسیک محسوب می‌شوند که معمولا باید ۸۰% کمد مردان را در بر بگیرند.

 ترکیب رنگ تیره‌تر

اگر رنگ‌های کلاسیک از نظر شما خسته کننده هستند اما هنوز هم می‌ترسید از ترکیب رنگ‌های دیگر استفاده کنید. بهتر است برای شروع رنگ‌های تیره‌تر را به کار ببرید. به طور مثال اگر جرات استفاده از رنگ قرمز را ندارید، زرشکی را جایگزین کنید یا اگر در استفاده از رنگ آبی دو دل هستید از رنگ سرمه‌ای استفاده کنید. این کار را همچنین برای رنگ‌های سبز، زرد و… نیز می‌توانید به کار ببرید.

ترکیب رنگ زرشکی

ترکیب رنگ در لباس آقایان

برای استفاده از رنگ‌های روشن شما دو راه پیش رو دارید و اینکه کدامیک را به دیگری ترجیح می‌دهید به سلیقه شخصی شما باز می‌گردد.

از پوشیدن لباس های رنگی نترسید: اگر عاشق یک نیم بوت قرمز رنگ هستید اما در استفاده از آن مطمئن نیستید، حتما آن نیم بوت قرمز رنگ را به پا کنید. استفاده از رنگ شاید کمی ریسکی باشد اما این اجازه را می‌دهد تا شما شخصیت خود را راحت تر به دیگران معرفی کنید. شلوار زرد؟ پیراهن قرمز؟ چه ایرادی دارد؟ کافیست با رنگ پوست شما هماهنگ باشد.

رنگ کفش در لباس آقایان

از رنگ ها به طور نامحسوس استفاده کنید: از روش لایه بندی استفاده کنید. اگر رنگ غالب خاکستری باشد تنها از یک پیراهن قرمز زیر لباس استفاده کنید. غیر از این رنگ‌ها را در اکسسوری های خود بیارید. کراوات، کلاه، ساعت و… می‌تواند رنگی باشد. امضای خود را در استایل با تزریق کمی رنگ به دیگران نشان دهید.

از ۲،۳ رنگ استفاده کنید: اصلا پیچیده نیست. سعی کنید هیچوقت بیشتر از دو تا سه رنگ در لباستان دیده نشود. استفاده بیشتر از دو، سه رنگ می‌تواند ست کردن سخت‌تری به دنبال داشته باشد.

نکته دیگر این است که همیشه یک رنگ را به عنوان پایه انتخاب کنید و سپس به دنبال رنگ های هماهنگ با آن بگردید. به طور معمول این رنگ پایه، رنگ تیره تر یا رنگ کلاسیک است. این روش راحت تریست.

بیشتر بدانید: برای آشنایی بیشتر با مد و زیبایی ” نکته برای خوش تیپی مردان در پاییز” را مطالعه کنید.

بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

۵ توصیه مهم برای خرید بلوز زنانه

یکی از روش‌هایی که به شما کمک می‌کند تا در خرید لباس تصمیم درستی بگیرید آن است که از خودتا…