آستین پفی و هر آنچه باید بدانید

۲
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
هر آیتمی که دارای پف، دراپه و چین است ممکن است شکل اندام شما را تغییر دهد پس بهتر است در استفاده ازآستین پفی کمی محتاطانه‌تر رفتار کرد.
آستین پفی

قطعا با پوشیدن لباس‌هایی که آستین پفی و مدلداری دارند شما بیشتر در معرض توجه قرار خواهید گرفت، اما بهتر است نه تنها به دلیل وجود این آستین‌های جالب، بلکه به دلیل انتخاب درست، استایلینگ مناسب و هماهنگی لباس‌ توجه هارا به خود جلب کنید. با مجله دلتا همراه باشید.

آستین پفی برای همه مناسب است

این آستین‌ها برای همه مناسب‌اند! در وهله اول، هر آیتمی که دارای پف، دراپه و چین است ممکن است شکل اندام شما را تغییر دهد پس بهتر است در استفاده از آنها کمی محتاطانه‌تر رفتار کرد. در قدم بعدی نیز بهتر است ایرادات اندام خود را بشناسید زیرا این لباس‌ها ضمن تغییر شکل اندام می‌توانند به راحتی ایرادات اندامی را نیز پنهان کنند. (برای خواندن مطالب بیشتر به مجله مد دلتا مراجعه کنید)

آستین پف سه رب

تاثیر در سرشانه

لباس‌های آستین پفی شما را از آن‌چه هستید چاق‌تر نشان می‌دهند! بله این لباس‌ها به دلیل حجمی که در آستین دارند باعث خطای دید شده و ناخودآگاه چاق‌تر و اندام را کمی عریض‌تر از حد معمول نشان می‌دهند.

آستین پفی روی مچ

تاثیر آستین پفی روی قد دست و گردن

هر حجمی که در سرشانه قرار بگیرد ناخودآگاه قد گردن را کوتاه‌تر می‌کند. حال می‌خواهد این حجم اپل باشد یا چین یک آستین پفی! با این حساب اگر گردن بلندی دارید از پوشیدن این آستین پفی‌ها لذت ببرید. اگر قد گردن متوسط است بهتر است پفی در قسمت سرشانه نداشته باشند و اگر گردن کوتاه است آستین پفی‌هایی را انتخاب کنید که چین بسیار کمی داشته و هم‌چنین هیچ پفی در حلقه آستین نداشته باشند.

آستین پف

اکسسوری‌ها

آستین پفی به دلیل فرم و مدلی که دارد یک تکه قابل توجه از لباس به حساب می‌آید پس می‌توان خود آن را یک عامل تزئینی در لباس دانست. با احتساب همین نکته مهم، انتخاب اکسسوری با این آستین‌ها باید با وسواس بیشتری انجام بگیرد!

اگر اهل استایل‌های شلوغ و ماکسیمال هستید، آزادید از هرچیزی استفاده کنید. زمانی که پف آستین در سرشانه است از گوشواره‌های کوتاه و کوچک‌تری استفاده کنید. در آستین‌هایی که پف و چین در مچ دست دارند بهتر است از النگو، دستبند و مچ بند استفاده نکنید؛ بهترین اکسسوری برای این مدل آستین انگشتر است.

بیشتر بدانید: برای آشنایی بیشتر با مد و زیبایی “چگونه سبک لباس پوشیدن خود را پیدا کنیم؟” را مطالعه کنید.

 • شومیز سفید

  هر خانمی به یک شومیز سفید نیاز دارد!

  شومیز سفید مردانه که بدون برش دوخته می‌شود، شاید به دلیل راحتی و بلند بودنش اشتیاقی برای پ…
 • شال با مانتو

  ست کردن شال با مانتو

  از آنجا که شال نسبت به دیگر پوشش‌های سر، در میان خانم‎ها، علاقمندان بیشتری دارد، بنابراین…
 • ست کردن لباس خال خالی

  نحوه ست کردن لباس خال خالی

  ست کردن لباس خال خالی نیز مانند بسیاری از نقش‌ها مثل نقش پوست حیوانات می‌تواند بسیار شیک و…
بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

هر خانمی به یک شومیز سفید نیاز دارد!

شومیز سفید مردانه که بدون برش دوخته می‌شود، شاید به دلیل راحتی و بلند بودنش اشتیاقی برای پ…