آستین پفی و هر آنچه باید بدانید

۶
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
هر آیتمی که دارای پف، دراپه و چین است ممکن است شکل اندام شما را تغییر دهد. پس بهتر است در استفاده ازآستین پفی کمی محتاطانه‌تر رفتار کنید.
آستین پفی

قطعا با پوشیدن لباس‌هایی که آستین پفی دارند شما بیشتر در معرض توجه قرار خواهید گرفت، اما بهتر است نه تنها به دلیل وجود این آستین‌های جالب، بلکه به دلیل انتخاب درست، استایلینگ مناسب و هماهنگی لباس‌ توجه ها را به خود جلب کنید. با مجله دلتا همراه باشید.

آستین پفی برای همه مناسب است

این آستین‌ها برای همه مناسب‌اند! در وهله اول، هر آیتمی که دارای پف، دراپه و چین است ممکن است شکل اندام شما را تغییر دهد. پس بهتر است در استفاده از آنها کمی محتاطانه‌تر رفتار کنید. در قدم بعدی بهتر است ایرادات اندام خود را بشناسید زیرا این لباس‌ها ضمن تغییر شکل اندام می‌توانند به راحتی ایرادات اندامی را نیز پنهان کنند.

آستین پف سه رب

تاثیر در سرشانه

لباس‌های پفی شما را از آن‌چه هستید چاق‌تر نشان می‌دهند! بله این لباس‌ها به دلیل حجمی که در آستین دارند باعث خطای دید شده و ناخودآگاه چاق‌تر و اندام را کمی عریض‌تر از حد معمول نشان می‌دهند.

آستین پفی روی مچ

تاثیر آستین پفی روی قد دست و گردن

هر حجمی که در سرشانه قرار بگیرد ناخودآگاه قد گردن را کوتاه‌تر می‌کند. حال می‌خواهد این حجم اپل باشد یا چین آستین! با این حساب اگر گردن بلندی دارید از پوشیدن این آستین لذت ببرید. اگر قد گردن متوسط است بهتر است پفی در قسمت سرشانه نداشته باشند و اگر گردن کوتاه است آستینی را انتخاب کنید که چین بسیار کمی داشته و هم‌چنین هیچ پفی در حلقه آستین نداشته باشد.

آستین پف

اکسسوری‌ ها

آستین پفی به دلیل فرم و مدلی که دارد یک تکه قابل توجه از لباس به حساب می‌آید پس می‌توان خود آن را یک عامل تزئینی در لباس دانست. با احتساب همین نکته مهم، انتخاب اکسسوری با این آستین‌ها باید با وسواس بیشتری انجام بگیرد!

اگر اهل استایل‌های شلوغ و ماکسیمال هستید، آزادید از هرچیزی استفاده کنید. زمانی که پف آستین در سرشانه است از گوشواره‌های کوتاه و کوچک‌تری استفاده کنید. در آستین‌هایی که پف و چین در مچ دست دارند بهتر است از النگو، دستبند و مچ بند استفاده نکنید؛ بهترین اکسسوری برای این مدل آستین، انگشتر است.

بیشتر بدانید: برای آشنایی بیشتر با مد و زیبایی “چگونه سبک لباس پوشیدن خود را پیدا کنیم؟” را مطالعه کنید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

جدیدترین مدل‌های موی زنانه و دخترانه

همچنین بخوانید: مدل موهای زیبا و جذاب داشته باشیم ترفندهای آسان برای حالت دادن مو مدل‌های …