خانه مد و زیبایی همه آن چه از سبک لباس تک رنگ باید بدانید

همه آن چه از سبک لباس تک رنگ باید بدانید

۰
0
اگر فرصت کافی برای ست کردن لباس هایتان ندارید و ترجیح می‌دهید زودتر آماده شوید و خوش پوش، سبک لباس تک رنگ کاملا مناسب شماست.
سبک لباس تک رنگ

سبک لباس تک رنگ یا مونوکروم همیشه در دنیای مد محبوب بوده است و طرفداران زیادی در میان سلبریتی‌ها و طراحان لباس دارد. اگر طرفدار سبک مینیمال در لباس پوشیدن هستید حتما این سبک لباس برایتان جذاب است و یک بار آن را امتحان کرده‌اید. با مجله دلتا همراه باشید.

نحوه ست کردن سبک لباس تک رنگ

کلمه مونوکروماتیک از دوبخش “مونو” و “کروماتیک” تشکیل شده است که به معنای تک رنگ است. شاید فکر کنید سرتاپا یک رنگ لباس پوشیدن خسته کننده باشد اما استایل مونوکروماتیک به هیچ وجه شما را محدود نخواهد کرد و شما می‌توانید یک رنگ را به عنوان رنگ پایه انتخاب کنید و تناژهای تیره‌تر و روشن‌تر را با آن ترکیب کنید و استایل خودتان را بسازید.

لباس تک رنگ

پیشنهاد دیگر در این مورد ترکیب بافت‌های گوناگون همچون؛ چرم، جیر، ورنی، پشم، بافتنی، ابریشم، مخمل، کنفی، کتان و … است، به این شکل که هر تکه از لباس‌ها را از بافت‌های مختلف براق و مات یا برجسته و صاف انتخاب کنید.

خوبی سبک لباس تک رنگ این است که با هر رنگ قابل استفاده است. مشکی، خاکستری، بنفش، قرمز، آبی، سبز، قهوه ای، صورتی…

استایل لباس تک رنگ

در استایل مونوکروم انتخاب رنگی که با پوست و موی شما هماهنگی داشته باشد بسیار اهمیت دارد.

استایل مونوکروم برای افراد ریزنقش و قد کوتاه کاملا مناسب است. تک رنگ لباس پوشیدن به دلیل از بین رفتن مرز بین رنگ های لباس می‌تواند شما را قد بلندتر و لاغرتر جلوه دهد.

لباس مونوکروم

استایل مونوکروم ، استایل مناسبی برای محل کار است. به ویژه برای زمانی که صبح دیر از خواب بلند می‌شوید و یا روزی پرمشغله در پیش دارید؛ چرا که می‌توانید بزودی آماده شوید و در محل کار شیک و مرتب باشید و به این طریق نگرانی بابت هماهنگ کردن رنگ لباس‌های خود نخواهید داشت.

بیشتر بدانید: برای آشنایی بیشتر “محبوبیت سبک ساده گرایی در سال ۲۰۲۰” را مطالعه کنید.

بیشتر ببینید در مد و زیبایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین بخوانید

بهترین آرایش با لباس شب مشکی

یکی از روش‌های جذاب‌تر کردن آرایش با لباس شب مشکی استفاده از اکسسوری های رنگی است،  رنگ‌ها…