خانه مد و زیبایی انواع مدل های بستن شال و روسری

انواع مدل های بستن شال و روسری

۰
1
مدل های مختلف بستن شال و روسری در استایل خانم های ایرانی از اهمیت ویژه ای برخوردار است و باعث زیبا و جذاب تر شدن ظاهر شما می شود.
بستن شال و روسری

مدل های مختلف بستن شال و روسری در استایل خانم های ایرانی از اهمیت ویژه ای برخوردار است و باعث زیبا و جذاب تر شدن ظاهر شما می شود. همه خانم ها باید چند مدل بستن شال را بدانند تا در موقعیت ها و مکان های مختلف از آن استفاده کنند. با مجله دلتا همراه باشید.

شال نارنجی

 مدل های بستن روسری

امروزه داشتن یک روسری جذاب و شیک جزو اکسسوری‌های یک خانم شیک پوش است که با کمی سلیقه و ذوق می‌توان آن را به زیباترین وجه ممکن بست. شاید در نگاه اول کلمه حجاب معنی چادر و روسری ساده را القا کند اما این یک باور غلط است و می‌توان به سادگی با اجرای چند تکنیک ساده یک شال و روسری جذاب روی سر خود داشته باشید.

شال طلایی

اگر به یک مهمانی مجلل دعوت شده‌اید و از مدل‌های بستن شال و روسری قبلی خود خسته شده‌اید وقت آن است مدل جدیدی را الگو قرار داده و یاد بگیرید. در این مطلب، برای خانم‌های شیک پوش آموزش بستن شال و روسری را به صورت مرحله‌ای فراهم کرده است.

شال صورتی

شیک پوشی صرفا خرید لباس ها، اکسسوری ها، کفش ها و … جدید نیست، چرا که با کمی سلیقه می‌توانید با مجموعه لباس‌های موجود در کمدتان هر روز با ظاهری متفاوت و جذاب در جامعه حضور پیدا کنید. به طور مثال می توانید یک عدد شال را به هزاران مدل مختلف ببندید و هر روز استایلی متفاوت تر داشته باشید.

مدل بستن شال زیر چادر

شال کرم

اکثر خانم‌ها همراه با مانتوهای محجبه خود، روش‌های بستن شال و روسری با حجاب و پوشیده را انتخاب می‌کنند که معروف‌ترین این مدل‌ها، مدل عربی و لبنانی می‌باشند. چرا که همانطور که می‌دانید رعایت حجاب فقط پوشیدن چادر نیست پس می‌توانید با مدل بستن‌های شال و روسری باحجاب و انتخاب مانتویی مناسب حجاب اسلامی را  نیز رعایت کنید.

شال طوسی

پیشنهاد مطالعه: برای آشنایی بیشتر “انتخاب روسری و شال بر حسب رنگ پوست” را مطالعه کنید.

بیشتر ببینید در مد و زیبایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین بخوانید

اشتباهات در پوشش که شما را پیرتر نشان می‌دهد!

باید سعی کنید جوری لباس بپوشید که هم خودتان را بیان کنید هم احساس راحتی داشته باشید. هر چه…