مدل‌های بستن شال و روسری

۲۴
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
اگر به یک مهمانی مجلل دعوت شده‌اید و از مدل‌های بستن شال و روسری قبلی خود خسته شده‌اید وقت آن است که مدل جدیدی را یاد بگیرید.
بستن شال و روسری

مدل‌های مختلف بستن شال و روسری در استایل خانم‌های ایرانی، از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و باعث زیبا و جذاب‌تر شدن ظاهر می‌شود. همه‌ خانم‌ها باید چند مدل بستن شال را بدانند تا در موقعیت‌ها و مکان‌های مختلف از آن استفاده کنند. با ما در مجله دلتا همراه باشید.

مدل های بستن روسری

امروزه داشتن یک روسری جذاب و شیک جزو اکسسوری‌های یک خانم شیک‌پوش است که با کمی سلیقه و ذوق می‌توان آن را به زیباترین وجه ممکن بست. مدل‌های زیادی مناسب با نوع جنس روسری و قواره آن وجود دارد.

شیک‌پوشی صرفا خرید لباس‌ها، اکسسوری‌ها، کفش‌ها و … جدید نیست، چرا که با کمی سلیقه می‌توانید با مجموعه لباس‌های موجود در کمدتان، هر روز با ظاهری متفاوت و جذاب در جامعه حضور پیدا کنید. به طور مثال می‌توانید یک عدد شال را به هزاران مدل مختلف ببندید و هر روز استایلی متفاوت‌تر داشته باشید.

شال صورتی

مدل بستن عربی و لبنانی

اکثر خانم‌ها همراه با مانتوهای محجبه خود، روش‌های بستن شال و روسری با حجاب و پوشیده را انتخاب می‌کنند که معروف‌ترین این مدل‌ها، مدل عربی و لبنانی است پس می‌توانید با مدل‌های بستن‌ شال و روسری با حجاب و انتخاب مانتویی مناسب، حجاب اسلامی را نیز رعایت کنید.

شال طوسی

انتخاب روسری و شال بر حسب رنگ پوست بسیار مهم است زیرا مهم‌ترین اکسسوری برای یک خانم محجبه، شال یا روسری است. رنگ‌های مناسب پوست گرم با رنگ‌های متناسب برای پوست سرد، زمین تا آسمان فرق دارند!

بنابراین با دقت و سلیقه، رنگ و قواره روسری خود را انتخاب کنید و حتما به رنگ پوست خود هم توجه کنید.

پیشنهاد مطالعه: برای مطالعه بیشتر مطالب مد و زیبایی مطلب چه مدل بستن روسری به فرم صورت شما می‌آید؟ را بخوانید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

تقویت مو با این ماسک‌های بی‌نظیر و خانگی

به یاد داشته باشید که حنا خواص بی‌نظیری برای پوست و مو دارد که شما می‌توانید به راحتی با ا…