خانه مد و زیبایی انواع سبک با پیراهن چهارخانه

انواع سبک با پیراهن چهارخانه

۰
2
یکی از طرح‌هایی که هیچگاه از مد نمی‌افتد، طرح چهارخونه است. این طرح به خصوص در فصل پاییز بیشتر مورد توجه طراحان مد و فشن قرار می‌گیرد.
پیراهن چهارخانه

پیراهن چهارخانه از موارد اصلی کمد لباس در فصل زمستان می‌باشد. معمولا آن را بصورت جلو باز می‌پوشند و زیر آن تی‏شرت به تن می‌کنند. اما این استایل خیلی تکراری بنظر می رسد. بنابراین مجله دلتا به شما استایل‌های جدیدی با ترکیب این مدل پیراهن معرفی می کنیم.

پوشیدن پیراهن چهارخانه بزرگ با دامن جین

این ترکیب استایل با چهارخانه گشاد با دامن جین بلند خوب است اما تنها به این دو مورد بسنده کردن شاید مناسب نباشد. برای ایجاد استایل بهتر در کنار این دو مورد می‌توانید از اکسسوری‌هایی مثل نیم بوت مدل نظامی و کیف دستی پولک‌دار، استایل شیک تری داشته باشید.

دامن چهارخانه

پوشیدن پیراهن چهارخانه پشمی

عمدتا تمایل داریم همراه با پیراهن، لباس دیگری بپوشیم که شومیز پشمی انتخاب بسیار مناسبی همراه با این استایل می‌باشد. این ست، همراه با کیف کوچک نارنجی رنگ و کفش پاشنه بلند می تواند استایل مناسبی برای عصر باشد.

پشمی چهارخانه

ترکیب لباس های چهارخانه با هم

در این حالت می‌توانید یک شومیز چهارخانه دو روی سایز بزرگ به هم وصل کنید. می‌توانید هر دفعه یک روی آن را بپوشید و با یک شلوار تریکو ورزشی و یک کفش ورزشی استایل ورزشی مناسبی را ایجاد کنید.

ترکیب پیراهن چهارخانه پشمی با شلوار مخملی کبریتی

شلوارهای مخملی کبریتی که اصطلاحا کودری می گویند بر می‌گردد به سال‌های خیلی دور. امسال این شلوار‌ها دوباره مد شده است، ترکیب پیراهن پشمی با چهارخانه‌های سفید دودی و یک شلوار کودری شتری رنگ راسته گشاد همراه با یک کیف زرد رنگ و کفش سفید پاشنه کوتاه استایل خاصی را می‌سازد.

شلوار کبرتی چهارخانه

استایل لایه ای با لباس چهارخانه پشمی

برخلاف پلیورهای بافت، لباس های چهارخانه پشمی برای این نوع استایل‌ها بسیار مناسب هستند. با پوشیدن یک ژاکت چرمی روی پیراهن چهارخانه‌ با یک شلوار کتانی سفید می‌توانید استایل خیره کننده‌ای داشته باشید.

چند لایه چهارخانه

 لباس چهار خانه خود را با یک دامن پلیسه بپوشید

پیراهن چهارخانه با شلوار جین. خیلی مواقع شده است این استایل را انتخاب کرده‌ایم اما لباس چهارخانه با دامنه پلیسه یک استایل خیره کننده به ما می‌دهد. این استایل در عین حالی که می‌تواند فانتزی به نظر برسد اما ترکیبش با یک نیم بوت قرمز استایل بسیار خاص و شیکی را به شما می‌دهد.

دامن پلیسه چهارخانه

 لباس چهارخانه با ژاکت های لبه کش دار

در دانشکده تربیت بدنی حتما این مدل ژاکت ها رو بر تن دانشجویان تربیت بدنی دیده اید. پوشیدن این مدل ژاکت ها روی پیراهن چهارخانه با شلوار جین و بوت بلند می‌تواند استایلی در خور به شما بدهد.

بیشتر بدانید: برای آشنایی بیشتر با مد و زیبایی “ویژگی‌ لباس مخصوص بارداری” را مطالعه کنید.

بیشتر ببینید در مد و زیبایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین بخوانید

۶ قانون همیشگی در مد و استایل آقایان

پوشیدن لباس‌های طرحدار بسیار جذاب است اما این دلیل نمی‌شود که در این کار زیاده روی کنیم. ا…