پیراهن چهارخانه را چه‌طور ست کنیم؟

۵
4
زمان مطالعه: < 1 دقیقه
با ست کردن درست این مدل از لباس هم می‌توانید تیپ غیررسمی داشته باشید و هم استایل رسمیِ یک خانم واقعا شیک‌پوش و جذاب با تیپی اصیل و آراسته را داشته باشید.
پیراهن چهارخانه

پیراهن چهارخانه زنانه از موارد اصلی کمد لباس در فصل بهار و تابستان است. معمولا آن را بصورت جلو باز می‌پوشند و زیر آن تی‏شرت به تن می‌کنند. اما این استایل خیلی تکراری بنظر می‌رسد. بنابراین مجله دلتا به شما استایل‌های جدیدی با ترکیب این مدل پیراهن معرفی می‌کند.

پیراهن چهارخانه زنانه با دامن جین

در کنار این دو مورد می‌توانید از اکسسوری‌هایی مثل کتانی و کیف دستی برای داشتن استایل شیک‌تر استفاده کنید.

پیراهن و تاپ

عمدتا تمایل داریم همراه با پیراهن، لباس دیگری بپوشیم که تیشرت و تاپ انتخاب بسیار مناسبی همراه با این استایل است. این ست، همراه با کیف کوچک نارنجی رنگ و کفش پاشنه بلند، می‌تواند استایل مناسبی برای عصر باشد.

ترکیب پیراهن با شلوار مخملی کبریتی

امسال این شلوار‌ها دوباره مد شده است. ترکیب پیراهن چهارخانه سفید دودی و یک شلوار کودری شتری رنگ راسته گشاد، همراه با یک کیف زرد رنگ و کفش سفید پاشنه کوتاه استایل خاصی را می‌سازد.

شلوار کبرتی چهارخانه

 

 لباس چهارخانه خود را با یک دامن پلیسه بپوشید

پیراهن چهارخانه زنانه با شلوار جین، خیلی مواقع این استایل را انتخاب کرده‌ایم اما لباس چهارخانه با دامنه پلیسه یک استایل خیره کننده به شما می‌دهد. این استایل در عین حالی که می‌تواند فانتزی به نظر برسد اما ترکیبش با یک نیم بوت قرمز استایل بسیار خاص و شیکی را به شما می‌بخشد.

بیشتر بدانید: برای آشنایی بیشتر با مد و زیبایی “لباس‌ طرح‌دار را چگونه انتخاب کنیم؟” را مطالعه کنید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

پیراهن‌های ساحلی برای یک سفر تابستانه هیجان‌انگیز

معمولا مناطق توریستی ساحلی، هوای گرم و شرجی در فصل تابستان دارند. به همین دلیل توصیه می‌کن…