کاپشن پافر و سبک های پوشیدن آن!

۰
2
زمان مطالعه: 2 دقیقه
رویه‌‌ها ( پالتو، کت، بارانی و کاپشن پافر و...) لباس‌هایی هستند که معمولا بیرون از خانه به تن می‌کنیم. بنابراین باید به گونه‌ای انتخاب شوند که استایل و شخصیت شما را بازتاب دهند. زیرا در مکان‌های عمومی بیشتر رویه‌ها را به تن دارید و به نوعی با آن‌ها قضاوت می‌شوید.
کاپشن پافر

کاپشن پافر مخصوص مناطق بادگیر و کوهستانی است. یکی از مزیت‌های پافر این است که در حین اینکه بدن را بسیار گرم نگه می‌دارد، سبک نیز هست. برای داشتن سه استایل جذاب با پافرها‌یتان، با مجله دلتا همراه باشید.

کت پافر و استایل روز

برای لایه‌های لبا‌س‌ به دنبال رنگ‌های مناسب با مشکی بگردید. می‌توانید ژاکت سیاه با کاپشن پافر چرمی به تن کنید. یک بافتنی لبه دار همراه با شلوار، می‌تواند تضاد خوبی با ژاکت ایجاد کند. این نوع تضاد برای هر روز از سال مناسب است.

کاپشن پافر چرمی برای ساعات ۹ صبح تا ۵ عصر مناسب است. بعد از آن باید استایلی متناسب با عصر داشته باشید.

پافر

استایل عصر

استایل خود را از سر تا نوک پا، متالیک کنید. کاپشن پافری انتخاب کنید که خاص باشد آن وقت خواهید دید که همه از شما تعریف می کنند. رنگ طلایی برای عصر بسیار مناسب است. می‌توانید از رنگ طلایی در این استایل استفاده کنید.

توجه کنید که باید در تمام اجزا لباس‌تان، چیزی برای برق زدن وجود داشته باشد. اما نه به میزان زیاد.

پافر طلایی

استایل آخر هفته با کاپشن پافر

یک کاپشن پافر به همراه یک شلوار جین دمپا گشاد، می‌تواند شما را شبیه به مدل‌ها کند. این لباس‌ها را به همراه کفش‌های براق و یک کیف کمربندی بپوشید تا ظاهری فوق العاده خاص داشته باشید. توجه کنید که این مدل استایل، تا حدودی اسپرت است. بنابراین از جواهرات سنگین استفاده نکنید.

پافر- شلوار گشاد

پیشنهاد مطالعه: برای آشنایی بیشتر با راه‎های ست کردن هودی، مطلب “۵ ایده برای ست کردن هودی زنانه” را مطالعه کنید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

پیراهن‌های ساحلی برای یک سفر تابستانه هیجان‌انگیز

معمولا مناطق توریستی ساحلی، هوای گرم و شرجی در فصل تابستان دارند. به همین دلیل توصیه می‌کن…