خانه مد و زیبایی کاپشن بادی و سبک های پوشیدن آن

کاپشن بادی و سبک های پوشیدن آن

۰
2
هوای سرد به معنای نادیده گرفتن استایل نیست. درست است که لباس های گرم ممکن است تکراری باشد اما میتوان با همان لباس ها، ظاهری متناسب با مد روز خلق کرد. 
کاپشن پافر

رویه‌‌ها ( پالتو، کت، بارانی و کاپشن پافر و…) لباس‌هایی هستند که معمولا بیرون از خانه به تن می‌کنیم. بنابراین باید به گونه‌ای انتخاب شوند که استایل و شخصیت شما را بازتاب دهند. زیرا در مکان‌های عمومی بیشتر رویه‌ها را به تن دارید و به نوعی با آن‌ها قضاوت می‌شوید. برای داشتن سه استایل جذاب با پافرها‌تان، با مجله دلتا همراه باشید.

کت پافر و استایل روز

برای لایه‌های لبا‌س‌ به دنبال رنگ‌های مناسب با مشکی بگردید. می‌توانید ژاکت سیاه با کاپشن پافر چرمی به تن کنید. یک بافتنی لبه دار همراه با شلوار، می‌تواند تضاد خوبی با ژاکت ایجاد کند. این نوع تضاد برای هر روز از سال مناسب است.

کاپشن پافر چرمی برای ساعات ۹ صبح تا ۵ عصر مناسب است. بعد از آن باید استایلی متناسب با عصر داشته باشید.

پافر

استایل عصر

استایل خود را از سر تا نوک پا، متالیک کنید. کاپشن پافری انتخاب کنید که خاص باشد آن وقت خواهید دید که همه از شما تعریف می کنند. رنگ طلایی برای عصر بسیار مناسب است. می‌توانید از رنگ طلایی در این استایل استفاده کنید.

توجه کنید که باید در تمام اجزا لباس‌تان، چیزی برای برق زدن وجود داشته باشد. اما نه به میزان زیاد.

پافر طلایی

استایل آخر هفته با کاپشن پافر

یک کاپشن پافر به همراه یک شلوار جین دمپا گشاد، می‌تواند شما را شبیه به مدل‌ها کند. این لباس‌ها را به همراه کفش‌های براق و یک کیف کمربندی بپوشید تا ظاهری فوق العاده خاص داشته باشید. توجه کنید که این مدل استایل، تا حدودی اسپرت است. بنابراین از جواهرات سنگین استفاده نکنید.

 

پافر- شلوار گشاد

پیشنهاد مطالعه: برای آشنایی بیشتر “۷ عادت افراد خوش پوش” را مطالعه کنید.

بیشتر ببینید در مد و زیبایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین بخوانید

چگونه لباس بپوشیم که جوان‌تر به‌نظر برسیم؟

بالا رفتن سن نباید به‌هیچ عنوان باعث ناراحتی باشد. خانم‌ها با افزایش سن به اصطلاح پخته‌تر …