خرید آپارتمان در اسکندری جنوبی؛ خانه‎ای با دسترسی عالی

۰
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه

خرید آپارتمان در اسکندری جنوبی چه محاسنی دارد؟

خیابان اسکندری در منطقه ۱۱ شهرداری تهران واقع شده که از شمال به خیابان امام خمینی، از جنوب به خیابان کمیل، از غرب به اتوبان نواب و از شرق به خیابان کارگر جنوبی محدود می‎شود. این خیابان به دو بخش شمالی و جنوبی تقسیم شده و در موازات تونل توحید و اتوبان نواب قرار دارد.

به گزارش مجله دلتا منطقه ۱۱ پایتخت نیز از شمال به میدان انقلاب و خیابان آزادی، از شرق به خیابانهای وحدت اسلامی و حافظ، از جنوب به میدان راه آهن و خیابان شوش و از غرب به خیابان‎های شهید نواب صفوی، شهید ابراهیمی و میدان حق شناس محدود شده و خرید خانه در این مناطق حوزه دسترسی محلی وسیعی را دربر می‎گیرد.

این منطقه از تهران، جزو بخش‎های مرکزی شهر به حساب می­‎آید و تشکیل محلات قدیمی آن سابقه‎ی دیرینه‎ای دارند. منطقه ۱۱ دارای بافت قدیمی و سنتی بوده که با مساحتی بسیار وسیع با ۴ ناحیه و ۱۷ محله در قلب پایتخت واقع شده است.

خیابان اسکندری نیز همچون سایر محلات خوش مسیر تهران دارای دسترسی‎های محلی مناسبی است و با داشتن ایستگاه‎های متعدد تاکسی، اتوبوس و همچنین ایستگاه مترو توحید و نواب که در نزدیکی این محله قرار دارند، تردد ساکنین این محدوده را راحت‎‎تر کرده و با داشتن اماکن تفریحی، رفاهی و همچنین میادین میوه و تره بار محلی نیاز ساکنین این محدوده را مرتفع کرده است.

اگر تاکنون با سلسله گزارش‎های مجله دلتا همراه بوده باشید می‎دانید که هدف اصلی این مجموعه معرفی و شناسایی موقعیت‎های خوب خرید، فروش و اجاره آپارتمان مسکونی است و سعی دارد تا با هموار کردن این راه برای شما تجربه‎ای لذتبخش را رقم بزند.

از این رو در گزارش تصویری امروز قصد داریم تا شما را با موقعیت‎های مناسب خرید خانه در خیابان اسکندری جنوبی آشنا کنیم، پس همراه ما بمانید.

موقعیت‎های خرید آپارتمان در اسکندری جنوبی:

خرید آپارتمان در اسکندری جنوبی اسکندری جنوبی، بالاتر از کلهر ۷۱ متر ۲ اتاق ۱۶ سال ساخت طبقه ۳ مشاهده جزئیات ملک
اسکندری جنوبی ۸۵ متر ۲ اتاق۱۲ سال ساخت طبقه ۱ مشاهده جزئیات ملک
اسکندری جنوبی ۵۴ متر ۱ اتاق ۴ سال ساختطبقه ۲ مشاهده جزئیات ملک
اسکندری جنوبی ۴۵ متر ۱ اتاق۱۷ سال ساختطبقه ۳ مشاهده جزئیات ملک
اسکندری جنوبی ۵۸ متر۲ اتاق ۲۰ سال ساخت طبقه ۲ مشاهده جزئیات ملک
اسکندری جنوبی ۸۵ متر ۲ اتاق ۲۶ سال ساخت طبقه ۲ مشاهده جزئیات ملک
دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در یادداشت روز

همچنین بخوانید

۳ ماسک خانگی آسان، برای قطع ریزش مو

اگر شما هم به‌خاطر کچلی و ریزش موی همیشگی ناراحت هستید، این ماسک‌های خانگی می‌تواند به شما…