ست کردن شلوار گلدار

۰
4
زمان مطالعه: 3 دقیقه
سخت‌تر از بیدار شدن صبح زود، این است كه باید جلوی كمد بایستی و به این موضوع فكر كنی كه شلوار سبز با مانتو قهوه‌ای هماهنگی دارد كفش بنفش‌ات را با كدام شلوار می‌توانی بپوشی؟
شلوار گلدار

با شلوار گلدار ست کنیم

اگر شما هم روزانه با این دغدغه مواجه هستید و برای پوشیدن لباس لازم است چند دست لباس را از کمد بیرون بکشید و عوض کنید، پس با قواعد ست کردن رنگ‌ها، بخصوص شلوار گلدار آشنایی ندارید، لازم است این مطلب را بخوانید و با اصول این کار آشنا شوید تا از فردا صبح و چشم بر هم زدنی یک ست لباس هماهنگ بپوشید. با بخش مد و زیبایی مجله دلتا همراه باشید.

شلوار

• با سفید بپوشید

تاپ سفید با هر لباسی ست می‌شود و در این مورد هم استثنایی وجود ندارد. مهم نیست شلوار گلدار شما چه ترکیب رنگی داشته باشد، همیشه یک تاپ، تی‌شرت یا بلوز سفید با آن ست می‌‌شود.

اینکه از یک تی‌شرت ساده استفاده می ‌کنید یا تاپ و بلوز مجلسی، بستگی به موقعیتی دارد که به آن می ‌روید. اکسسوری‌‌ها و زیورآلات را فراموش نکنید. این ترکیب محافظه ‌کارانه‌‌ترین انتخاب است.

سفید

• با رنگ ‌های طبیعی ست کنید

همه‌ ما یک بلوز زنانه با رنگ طبیعی در کمد لباسمان داریم. رنگ‌هایی مثل کرم، شیری، طوسی، موشی و… رنگ‌های طبیعی هستند که با هر رنگ و طرحی می‌‌توانند ست شوند.

می‌توانید رنگ بلوز خود را با توجه به رنگ زمینه شلوار انتخاب کنید.

رنگ طبیعی

• استایل کلاسیک داشته باشید

شاید فکر کنید یک شلوار گلدار زنانه، فقط برای استایل روزمره و کژوال تابستانی مناسب است. اما کافی است یک کت مجلسی یا رسمی زنانه را روی آن بپوشید و به راحتی تیپ خود را برای استایل رسمی‌‌تر آماده کنید. زیر کت می‌توانید از تاپ سفید یا بلوز و تی‌شرت با رنگ طبیعی استفاده کنید.

کلاسیک

• با کت چرم بپوشید

اگر چه شلوار گلدار زنانه بیشتر به نظر یک لباس تابستانی می‌رسد، اما می‌‌توان حال و هوایی پاییزی و زمستانی هم به آن داد. کافی است یک کت چرم زنانه را روی آن بپوشید.

برای زیر کت از رنگ‌های تیره استفاده کنید، مثلا یک بلوز مشکی بپوشید. این استایل برای مسافرت‌های تابستانی به مکان‌های سردسیر مناسب‌ترین انتخاب است.

• طرحدارها را با هم ترکیب کنید

اگر می‌خواهید یک استایل خلاقانه داشته باشید، به جای آنکه شلوار خود را با لباس ساده ست کنید، سراغ ترکیب دو طرحدار کنار هم بروید.

می‌توانید از بلوز با طرح کاملا مشابه با شلوار برای ست خود و یا از یک تی‌شرت زنانه راه راه استفاده کنید؛ راه راه جز طرح‌هایی است که به راحتی ست می‌‌شود.

بخش بالا تنه را ساده نگه دارید و از کیف و کفش طرحدار برای ست خود استفاده کنید.

ترکیب

• با رنگ طرح شلوار ست کنید

یک بلوز یا تاپ را انتخاب کنید که رنگ آن با رنگ یکی از طرح‌های شلوار یا رنگ زمینه آن ست شود. مثلا اگر شلوار شما گل‌های قرمز دارد، یک بلوز یا تاپ زنانه را انتخاب کنید که رنگ آن قرمز باشد.

ست کردن

بیشتر بدانید: برای آشنایی بیشتر “ست کردن کیف و کفش مجلسی” را مطالعه کنید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

تقویت مو با این ماسک‌های بی‌نظیر و خانگی

به یاد داشته باشید که حنا خواص بی‌نظیری برای پوست و مو دارد که شما می‌توانید به راحتی با ا…