دانلود اپلیکیشن مجله دلتا
اپلیکیشن مجله دلتا نصب رایگان اپلیکیشن مجله دلتا

انواع مدل ریش

۰
0
زمان مطالعه: 3 دقیقه
انواع مختلفی مدل ریش وجود دارد که آقایان می‌توانند از بین آنها یکی را انتخاب کرده و ریش‌های خود را به آن شکل بگذارند.
مدل ریش

اینکه کدام مدل ریش بیشتر به آقایان می‌آید و در جذابیت چهره موثر است، بین هر فرد متفاوت است. بعضی از آقایان ترجیح می‌دهند تا انواع مختلف را یک به یک تست کنند تا مدل ریش مناسبی را برای استفاده‌ طولانی مدت یا حتی استفاده در کل عمر انتخاب نمایند.

برای تشخیص اینکه کدام مدل مناسب شما است، هر بار می‌توانید ریش خود را بلند و یکی از انواع مدل ریش را امتحان کنید. حتی می‌توانید تمام صورت خود را بتراشید و فقط محدوده‌ زیر لب را باقی بگذارید و در طول اصلاح از ریش کامل به ریش زیر لب، می‌توانید انواع مختلف ریش را امتحان کنید و ببینید کدام یک بیشتر از همه به شما می‌آید.

برای آشنایی با انواع مدل ریش، با مد و زیبایی مجله دلتا همراه باشید.

ریش کامل

ریش کامل

کلاسیک‌ترین نوع ریش، ریش کامل است. وقتی به ریش کامل فکر می‌کنید، اولین چیزی که به ذهن می‌آید بابا نوئل است! ریش کامل، ریشی است که کاملا رشد کرده و بلند شده و شامل سبیل و خط ریش کامل هم است. این نوع ریش، صورت را کامل می‌پوشاند و مناسب افرادی است که به هر دلیلی می‌خواهند پوشش کامل داشته باشند.

ریشی که در حال حاضر مد روز است، ریش کاملی است که به خوبی تر و تمیز شده باشد.

ریش بزی

ریش بزی

ریش بزی هم سبک محبوب دیگری بین آقایان است. یک ریش بزی شامل ته ریشی روی چانه و شبیه به ریش بز است که به همین جهت این نام را گرفته است. همچنین ریشی که زیر لب به صورت عمودی در آمده و تا چانه کشیده شده، نوع دیگری ریش بزی است. ریش ون دایک، مدل ریش دیگری است که همان ریش بزی با سبیل است.

ته ریش

ته ریش

ته ریش متداول‌ترین نوع ریش بین آقایان است. معمولا آقایانی که ریش خود را می‌تراشند، بین هر بار اصلاح پس از گذشت یکی دو روز از اصلاح اول، ته ریششان در می‌آید. برخی از آقایان، ریششان را در همین حد نگه داشته و نه می‌تراشند و نه بلند می‌کنند.

ریش خطی

این مدل ریش، ریشی است که روی خط فک و چانه امتداد پیدا کرده و دیگر سبیل ندارد. ظاهر این نوع ریش دقیقا مانند این است که انگار بند کلاه ایمنی را بسته‌اید!

ریش رویال

ریش رویال، ریش تیزی است که از امپراتوری دوم فرانسه شهرت پیدا کرد که البته امروزه آنچنان متداول نیست.

البته بدیهی است که مدل‌های ریش متعدد دیگری علاوه بر مدل‌های یاد شده وجود دارد که معمولا برگرفته از مدل‌های مذکور هستند. به عنوان مثال، ریش پروفسوری همان ریش بزی است؛ با این تفاوت که سبیلی دارد که متصل به ریش چانه است.

از طرفی هر مدل ریشی می‌تواند سبک‌های مختلف داشته باشد؛، به این صورت که با دستکاری ضخامت‌ها یا طول ریش، شکلی متفاوت به خود بگیرد.

پیشنهاد مطالعه: برای آشنایی با اصول خوش تیپی مردان “آقایان خوش تیپ اینگونه‌اند” را مطالعه کنید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

با یک پیاز رشد موهای خود را چند برابر کنید

محققان طی آزمایش‌هایی که بر روی مواد مؤثره پیاز انجام داده‌اند به این موضوع پی برده‌اند که…

پیشنهاد سردبیر

تبلیغات

جدیدترین مطالب