انتخاب انگشتر مناسب دست

۲
1
زمان مطالعه: 3 دقیقه
انگشتر یکی از جذاب‌ترین اکسسوری ها به شمار می‌رود. برای انتخاب انگشتر مناسب دست خود این مطلب را مطالعه کنید.
انگشتر

انگشتر

انگشتر یکی از زیورآلات محبوب است که استفاده از آن به داشتن سبکی خاص کمک می‌کند. در این مطلب مجله دلتا به شما می‌گوییم چه انگشتری برای فرم دست و انگشتان شما مناسب است. یک مدل انگشتر ممکن است در ظاهر زیبا باشد اما روی هر دست نمایی متفاوت خواهد داشت. انتخاب انگشتر به فرم انگشتان، ناخن، رنگ پوست و سلیقه شخصی بستگی دارد.

انگشتر

انگشت بلند

انگشتان کشیده یا بلند به خوبی فرم جذاب هر انگشتر را نشان می‌دهد و می‌توانید هر مدلی را که برای شما جذاب است، انتخاب کنید. انگشتر‌هایی با ابعاد بزرگ و پهن به خوبی در تناسب با انگشتان شما خواهد بود.

انگشتر دخترانه

انگشترهای بزرگ اعتمادبه‌نفس اشخاص را افزایش می‌دهد.

انگشترهایی که در طراحی آن‌ها سنگ به کار رفته نیز پیشنهاد می‌شود.

انگشت پهن

اگر از افرادی هستید که انگشتانی پهن دارید می‌توانید از مدل‌های کلاسیک، بیضی شکل و پهن استفاده کنید. برای اینکه انگشت شما بیش از حد بزرگ دیده نشود، انگشترهایی که حلقه آن به طور کامل انگشت را می‌پوشاند به کار ببرید.

انگشتر نگین دار

مدل‌های ضخیم، قطور و غیر متقارن باعث می‌شود انگشت باریک‌تر دیده شود. انگشتر خوشه‌ای و کار شده معمولا روی انگشتان لاغر جلوه‌ای مناسب ندارد، ولی روی انگشتان پهن ظاهری شیک و جذاب خواهند داشت.

انگشت کوتاه

اگر انگشت دست شما کوتاه است، برای بلندتر دیده شدن آن از انگشترهایی به رنگ روشن مانند نقره، طلای سفید و فیروزه در اشکال مستطیلی یا بیضی کمک بگیرید. انگشترهای باریک و نازک طول انگشتان را بلندتر نشان می‌دهد.

انگشتری که در طراحی و ساخت آن از جواهرات گرد استفاده شده، برای انگشتان کوتاه مناسب است.

انواع جواهرات

انگشـتر ازدواج یا حلقه

به انگشتری گفته می‌شود که در انگشت دست چپ به نشانه عهد و پیمان گذاشته می‌شود. انواع گوناگونی دارد، از جمله حلقه‌های ساده، الماس نشان، برش خورده که در بیش‌تر مواقع از جنس طلا ساخته می‌شود.

انتخاب انگشتر ازدواج به رنگ‌های روشن مانند طلای سفید، از پرطرفدارترین ترندهای سال ۲۰۲۰ است.

حلقه ازدواج

انگشـتر نقره‌ای

نقره دارای رنگی سرد است و با تیتانیوم، استیل و حتی طلای زرد ست می‌شود. نیاز به مراقبت‌های ویژه دارد و معمولا حساسیت ایجاد نمی‌کند. رنگ نقره‌ای ظاهری سرد دارد و برای افرادی با پوست سفید، برنزه، سبزه و جوگندمی مناسب است.

نقره فلزی انعطاف پذیر است، به همین دلیل انگشترهای نقره در طرح‌های متنوعی تولید می‌شود.

انگشتر زنانه شیک

انگشتر سنگی

انگشترهایی را که سنگ‌های قیمتی و نیمه قیمتی در آن به کار رفته است، می‌توان با رنگ‌های مختلف و لباس‌های گوناگون ست کرد. با توجه به تناژ پوست خود می‌توانید سنگ‌های مختلف به رنگ سبز، بنفش، کهربایی، یاقوتی و … را انتخاب کنید.

سنگ‌‎های روشن برای انگشتان کوتاه و پهن و سنگ‌های تیره و پر رنگ برای انگشتان باریک و کشیده مناسب است.

با استفاده از زیورآلات مختلف به جذابیت ظاهری خود بیافزایید و اعتمادبه‌نفس خود را افزایش دهید. منتظر دریافت نظرات شما هستیم.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

با یک پیاز رشد موهای خود را چند برابر کنید

محققان طی آزمایش‌هایی که بر روی مواد مؤثره پیاز انجام داده‌اند به این موضوع پی برده‌اند که…