نظم آشپزخانه های کوچک با چند راهکار ساده (بخش اول)

۰
1
زمان مطالعه: 2 دقیقه
ساماندهی فضای محدود آشپزخانه های کوچک یکی از دغدغه های بسیار مهم اهالی خانه است.
نظم آشپزخانه های کوچک

 نظم آشپزخانه های کوچک یکی از بزرگترین توانایی های  بخشی از انسان های صاحب ذوق است. آنها با الهام از ایده هایی کوچک به راحتی فضاهای کوچک و غیر قابل استفاده یا بی نظم منازل خود علی الخصوص آشپزخانه را سامان می بخشند و بهترین استفاده را از آنها می برند. باهم به بررسی چند مورد از ایده ها می پردازیم.

فایل های فلزی

استفاده از فایل های فلزیی که به راحتی در قسمت داخلی درب کابینت ها وصل می شوند می تواند فضایی مفید را برای درب های اضافی قابلمه ها و تابه ها باز کند.

 نظم آشپزخانه های کوچک

صفحه های مغناطیسی

کشورمان به علت دارا بودن تنوع غذایی بسیار بالا از تنوع قابل ملاحظه ای در زمینه انواع ادویه جات برخوردار است. اما ایجاد فضایی مناسب برای قرار دادن این همه ادویه خوشمزه و کاربردی همواره یکی از دغدغه های بزرگ ماست. اما استفاده از صفحات مغناطیسی می تواند این مشکل را حل کند.

آشپزخانه

گیره های نگه دارنده

آیا تا کنون به این موضوع فکر کرده اید که چگونه می توانید انواع قاشق ها، ملاقه و سایر موارد مصرفی آشپزخانه تان را مرتب کنید؟ استفاده از گیره های نگه دارنده یکی از این روش های بسیار مناسب است که با بهره گیری از آن دیگر مجبور نخواهید بود مدت طولانی را صرف پیدا کردن آنها از داخل کشوهای به هم ریخته کنید.

 آشپزخانه های کوچک

قفسه های فلزی

قفسه های فلزی داخل کابینت در انواع سایزهای مختلف در بازار موجود است. استفاده از این نوع نگه دارنده ها سبب می شود تا فضای کاربردی و مفید داخل کابینت هایتان بیشتر شود.

آشپزخانه منظم

باکس های جداکننده داخل کشو

استفاده از باکس های جداکننده فلزی یا پلاستیکی باعث می شود تا همه چیز در داخل کشوهایتان از نظم ویژه ای برخوردار شوند.

کشوی آشپزخانه

برای دیدن مطالب بیشتر در مورد معماری های خاص ، دکوراسیون داخلی و محوطه سازی از مجله دلتا دیدن کنید.

بیشتر ببینید در دکوراسیون

همچنین بخوانید

۷ ایده طلایی برای بلندتر نشان دادن سقف خانه

سقف خانه یکی از بخش‌هایی است که در دلگیر و گرفته بودن خانه یا برعکس، بزرگ و دلپذیر بودن خا…