درخشش آژانس دلتا ۵ در مهرماه ۹۸

۲
0
زمان مطالعه: < 1 دقیقه
در جشن ماهانه هلدینگ دلتا که شنبه چهارم آبان‌ماه 98 برگزار شد آژانس 5 به عنوان آژانس برتر دلتا در مهرماه 98 معرفی شد.
جشن ماهانه دلتا

جشن ماهانه هلدینگ دلتا با حضور محمد تقوی مدیر عامل این هلدینگ روز شنبه چهارم آبان‌ماه برگزار شد. در این مراسم، آژانس دلتا ۵ برترین آژانس دلتا در مهرماه ۹۸ معرفی شد و آژانس‌های  ۲×۲ ، ۸۵۰ و ۴۴ به ترتیب مقام‌های دوم تا چهارم را کسب کردند.

به گزارش مجله دلتا محمد تقوی ضمن اشاره به اهمیت ویژه این رویداد ماهانه از تلاش و جدیت مدیران ، مسئولان و کارکنان آژانس دلتا ۵ و سایر آژانس‌ ها قدردانی کرد و اظهار داشت: ظرفیت موفقیت در گروه دلتا بسیار بالا است و افتخار دلتا این است که با زیرمجموعه‌ های با صداقت رفتار می‌کند.

پارسا تقوی معاون معاملاتی آژانس های گروه دلتا نیز در این مراسم با صحبت در خصوص فضای رقابتی سالمی که در آژانس ایجاد شده است گفت: مهم ترین اتفاقی که اکنون در این مجموعه شاهد آن هستیم مشارکت اکثریت کارکنان در انجام دادن معاملات به واسطه این رقابت سالم است.

پوریا کهنسال، مدیر معاملات آژانس دلتا ۵ نیز در جشن ماهانه دلتا در سخنانی اظهار داشت: امروز علاوه بر اینکه هلدینگ دلتا به عنوان یک برند معتبر در همه جای کشور شناخته می‌شود، نام محمد تقوی خود یک برند است.

وی ادامه داد: شغل ما که در زمره مشاغل خدماتی قرار دارد نقش مهمی را در جامعه ایفا می‌کند. شاید جان افراد در دست ما نباشد، اما ما امانت‌ دار دارایی آن‌ها هستیم و یک مشاور خوب می‌تواند نقش کلیدی در زندگی افراد داشته باشد. از این دریچه به حرفه خود نگاه کنیم که خدمتگزار مردم هستیم و باید با مشتریان خود صادق باشیم.

برای دیدن ویدئوی این مطلب اینجا کلیک کنید

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در گزارش های ملکی

همچنین بخوانید

کاهش معاملات در بازار مسکن

دو افت ماهیانه تعداد معاملات در بازار مسکن از کاهش توان خرید و افزایش ریسک فروش آینده نشأت…