اسب شناور دریایی

۶
3
زمان مطالعه: 2 دقیقه
طراحی، مهندسی و توسعه طرح مفهومی اسب دریایی شناور بر عهده یک گروه از طراحان معماری و تکنولوژیست بوده است.
اسب شناور

به عنوان یک  رویکرد جدید در معماری و توسعه در دبی، طراحی غیر متعارف خانه‎ای برای تعطیلات دریایی به نام اسب دریایی شناور مطرح و توسط یک شرکت سازنده محلی طراحی شده است. این بنای سه طبقه به عنوان بهترین نمونه یک ساختمان ترکیب شده از ویلایی برای تعطیلات و یک قایق بدون نیروی محرکه است.

این پروژه برای فروش عرضه شده  تا به عنوان یکی از ۴۲ ویلایی که در پروژه منحصر به فرد  “جهان ” جای دارند،  قرار گیرد. پروژه جهان ترکیبی از جزایر مصنوعی است که در سواحل دوبی برای متمول ترین افراد جهان در حال اجراست.

اسب شناور

با مجله دلتا همراه باشید  تا با پروژه  خانه رویایی با عنوان “اسب دریایی شناور”  آشنا شوید.

طراحی، مهندسی و توسعه طرح مفهومی اسب دریایی شناور بر عهده یک گروه از طراحان معماری و تکنولوژیست بوده و به قصد ساخت محدود و فقط به تعداد ۴۲ ویلا طراحی شده است . هر یک از این واحدها گزینه هایی خیره کننده اند. کافی است خود را در اتاق خوابی تصور کنید که به طور کامل در آب های نیلگون دریا غرق شده اید و از دیدن چشم انداز های زیبا و صخره های مرجانی در اطراف خانه خود لذت می‎برید .

3 3 اسب شناور دریایی

خانه رویایی “اسب دریایی شناور” مجهز به آشپزخانه، فضای غذاخوری، محل زندگی با پنجره هایی از پایین تا بالا برای مشاهده منظره ای زیبا از اقیانوس بدون هیچ مانع و یک عرشه آفتابگیر برای آرامش در طی روز است. در طبقه دوم این خانه، مکان غذاخوری روباز، تخت خواب های غیر رسمی، آشپزخانه جمع و جور و جکوزی شیشه ای، فضایی را برای آرامش و راحتی سرنشینان فراهم کرده است.

8 2 اسب شناور دریایی

از دیگر ویژگی های پروژه “اسب دریایی شناور” می‎توان به ساخت یک صخره مرجانی مصنوعی زیر این خانه لوکس اشاره کرد که منطقه ای حفاظت شده را برای زندگی اسب های دریایی فراهم می‎کند.

6 2 اسب شناور دریایی

برای دیدن ویدئوی این مطلب اینجا کلیک کنید

بیشتر ببینید در دکوراسیون

همچنین بخوانید

با سیخ چوبی هفت سین زیبا بسازید! +ویدیو

در این ویدیو از مجله اینترنتی دلتا روش ساخت سفره هفت سین با سیخ چوبی را خواهید دید. این هف…