خانه ای پر از نور و روشنایی

۴
4
زمان مطالعه: 3 دقیقه
در نورپردازی خانه، توجه به اندازه و فاصله لوستر از زمین نیز بسیار مهم است. در این خصوص از  سلیقه های خود هم استفاده کنید. 
نور

خانه ای پر از نور و روشنایی، زیبایی و جذابیت خانه شما صد چندان  می‎کند. نورپردازی مطلوب، با لوستر و چراغ های مناسب امکان پذیر است.  هنگام خرید لامپ، لوستر، آباژور و لوسترهای دیواری بهترین و مناسب ترین ها را انتخاب کنید. با مجله دلتا همراه باشید.

روشنایی خانه با نور کافی

لوستر، آباژور و چراغ، خانه را زیبا و نظر بیننده را به خود جلب می‎کنند.

نور

چلچراغ

نخستین چیزی که هنگام ورود به هر اتاق مورد توجه قرار می‎گیرد لوستر است. لوسترچلچراغی را برای نشیمن و پذیرایی اتاق انتخاب کنید و از زیبایی آن شگفت زده شوید.

چلچراغ

 آویز- (لوستر های کوچک )

آویزها برای نصب روی سقف اتاق های بزرگ به تنهایی با همراه با چند آویز دیگر مناسب است . برای اتاق های کوچک هم فقط یکی از آن ها را نصب کنید. ازسلیقه  خودتان هم برای نصب آویز در هر مکانی استفاده کنید.

آویز

چراغ های سقفی

آشپزخانه، اتاق نشیمن یا راهرو های خانه برای نصب چراغ های سقفی مناسبند.

چراغ های سقفی

 آباژور ها

آباژورها، برای نورپردازی خانه ودکور فضاهای مختلف استفاده می شوند. پایه ی آباژورها بلند یا کوتاهند و می‎توان آنها را روی زمین یا میز قرار داد. و از زیبایی محیط بهره مند شد.

آباژور ها

لامپ های مناسب

سعی کنید ازلامپ هایی با  نورهای زرد و سفید در لوستر ها و آباژور ها در خانه استفاده کنید.

لامپ های مناسب

لامپ های هالوژن

لامپ های هالوژن ازنورهای تزیینی خانه و معمولا” درسقف، آرک آشپزخانه یا دیوارها کار می‎شوند. و نورپردازی زیبایی درفضا ایجاد می‎کنند .

هالوژن

نورپردازی سنتی

برای نورپردازی خانه هایی که دکور قدیمی دارند، دیوارکوب های برنجی یا برنزی و لوسترها و چلچراغ هایی از جنس برنز و کلاسیک استفاده کنید.

نورپردازی سنتی

لوسترهای مدرن

خانه هایی با دکوراسیون مدرن ، با استفاده از لوستر های مدرن زیبا تر می‎شوند. لوسترهای مدرن، شکلی ساده و جزییاتی اندک دارند و جنس آن ها معمولا” شیشه، استیل و …است.

لوستر های مدرن

نورپردازی اتاق خواب

بهتر است برای اتاق خواب از لوسترهای بزرگ و چلچراغی استفاده کنیم. نور آباژور روی میز یا روشنایی های دیواری هم برای مطالعه و خواب مناسبند.

           نورپردازی اتاق خواب

روشنایی حمام

چلچراغ هایی زیبا برای حمام طراحی شده اند که به فضا آن روح تازه ای می‎بخشند. این چلچراغ ها حمام را مدرن و زیبا می‎کنند.

روشنایی حمام

 دیوارکوب های روشویی

روشویی هم باید نورپردازی خوبی داشته باشد. در کنار یا بالای آینه حمام، از مکان های مناسب برای استفاده از لوستر های دیواری است.

روشویی

 اندازه و فاصله مناسب

در نورپردازی خانه، توجه به اندازه و فاصله لوستر از زمین نیز بسیار مهم است. در این خصوص از  سلیقه های خود هم استفاده کنید.

 

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در دکوراسیون

همچنین بخوانید

گیاهان آپارتمانی که ماهی یکبار آب نیاز دارند

مراقبت و نگهداری از گیاهان در آپارتمان ممکن است کاری زمانبر بوده و برای همه مقدور نباشد به…