سقف زیبا با گچبری خیره کننده

۳
3
زمان مطالعه: 3 دقیقه
اگر می‎خواهید گچبری خانه شما  متفاوت و شیک به نظر برسد بهتر است نور پردازی هایی جذاب را برای آن طراحی کنید این کار باعث می‎شود که زیبایی فضا دو برابر شود.
گچبری

گچبری، از ایده های پرطرفدار برای تزیین سقف اتاق های خانه است. علاوه بر این، باعث می‎شود تا نمای داخلی ساختمان بسیار چشم گیر  تر به نظر برسد.

 امروزه دیگر گچ کاری یا همان گچ زدن ساده به سقف و دیوار خانه کاربرد ندارد. با گچبری می توان طرح های زیادی برای سقف بخش های مختلف خانه اجرا کرد.با مجله پیام دلتا همراه باشید تا مدل های زیبا و محبوب گچبری را به شما نشان دهیم .

طرح های گچبری آماده و جدید

یکی از قسمت های مورد توجه معماران ایرانی گچبری است، این موضوع باعث شده است که این سبک برای جذابیت بیشتر در اغلب منازل ایرانی اجرا شود.

گچبری

داشتن سقف های مدرن با استفاده از گچبری آماده تاثیر بیشتری نسبت به سقف های ساده و سفید در فضای منزل ایجاد می‎کند. مدل های معرفی شده کناف سقف توسط طراحان علاوه بر زیبایی فوق العاده، کاربردی و برای سلیقه های گوناگون مناسب است.

کناف سقف با طرح های شیک و متفاوت

برای اینکه سقف منزل بسیار شیک و زیبا به نظر آید بهتر است که طرح و همچنین رنگ گچبری را با توجه به سبک معماری داخلی ساختمان انتخاب کنید. در ضمن برای زیبا تر شدن نمای داخلی بهتر است، رنگ گچبری ساختمان با رنگ دیوار ها و کفپوش اتاق هماهنگ باشد.

چند مدل طراحی مدرن با گچ در سقف پذیرایی

نورپردازی مدرن و زیبا

اگر می‎خواهید گچبری خانه شما  متفاوت، شیک و بسیار زیبا به نظر برسد بهتر است نور پردازی هایی جذاب را برای آن طراحی کنید. این کار باعث می‎شود فضای خانه دیدنی و چشم گیر شود .امروزه برای طراحی نورپردازی کناف نورهای مخفی به کار می‎رود که این گونه نورپردازی گچبری را بسیار خیره کننده نشان می‎دهد.

سقف بسیار زیبا و شیک در آشپزخانه

مدل گچبری زیبای اتاق کودک

 

منبع :تابناک با تو به نقل از آرگا

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در دکوراسیون

همچنین بخوانید

لوکس‌ترین پرده‌ها برای دکور خانه شما

پرده‌های لوکس برای صاحبخانه‌هایی مناسب است که ظریف‌پسند بوده و طرفدار پرده‌های شیک و خاص ب…