خانه گردشگری ایران زیبا (+ویدئو)

ایرانگردی، گزارش تصویری

ایران زیبا (+ویدئو)

۴
4
زمان مطالعه: 3 دقیقه
با همدیگر تصاویر زیبا را از گوشه و کنار ایران زیبا ببینیم.
تصاویر زیبا

ایران کشور زیبایی است و دیدن تصاویر زیبا از ایران در بعد از ظهر روز جمعه می‌تواند خستگی یک هفته کاری را از تن شما به در کند و شما را برای هفته‌ای جدید و پرنشاط آماده سازد. با صفحه گردشگری مجله پیام دلتا همراه باشید تا با هم سفری به دور تا دور ایران زیبا داشته باشیم و با دیدن تصاویر زیبا از جاهای دیدنی کشور عزیزمان و بوها، طعم‌ها و هنرهای این مرز و بوم، حال‌مان بهتر از هر زمانی بشود.

——————————————————————-

آیا شما هم با دیدن این تصویر، بوی خنک و آرامبخش لیموی تازه را حس می‌‎کنید؟ گرفتن آب لیمو ترش یکی از سنت‌های قدیمی زندگی‌های ایرانی است که هر ساله در اواخر شهریور توسط مادرها و مادربزرگ‌ها انجام می‌شود.

تصاویر زیبا

 

روستای زیبای قلات در حوالی شهر شیراز. روستای قلات پیشینه تاریخی پر و پیمانی دارد و به یکی از روستاهای هدف گردشگری استان فارس تبدیل شده است.

تصاویر زیبا

 

این عکس زیبا مربوط به خانه منطقی نژاد شیراز است که به موزه هنرهای اسلامی تبدیل شده است. حس خوب خانه مادربزرگ‌ها را با بازدید از این خانه موزه تجربه کنید.

تصاویر زیبا

 

آبشار کبودوال یکی از مهمترین جاذبه‌های طبیعی استان گلستان به شمار می‌رود. این آبشار در قلب جنگل قرار دارد.

تصاویر زیبا

 

به‌به به این غذای اشتهاآور! مرصع پلو یکی از غذاهای سنتی و مجلسی ایرانی است که بیشتر از همه روی سفره‌های مراسم شادمانی و سرور قرار می‌گیرد.

تصاویر زیبا

 

عکس زیبا از حافظیه و یک بانوی گردشگر خارجی که سعی می‌کند با گرفتن عکس‌های متفاوت، ایران را به جهانیان بهتر بشناساند.

تصاویر زیبا

 

دودکش جن! نترسید. این ساختمان را جن‌ها نساخته‌اند. بلکه حاصل فرسایش بادی و آبی طی هزاران سال است. دودکش جن در ماهنشان استان زنجان قرار دارد.

تصاویر زیبا

 

این عکس زیبا یکی از غیرقابل دسترس‌ترین نقاط ایران است. در واقع شما در حال دیدن کوه‌های مرزی ایران و ترکیه هستید. این کوه‌ها در اغلب ماه‌های سال پوشیده از برف هستند.

تصاویر زیبا

 

این عکس، پنجره حسینیه امینی‌ها در قزوین است. این حسینیه یکی از زیباترین ارسی بندی‌ها و شیشه‌کاری‌های رنگی در ایران را به خود اختصاص داده است.

تصاویر زیبا

 

تضاد این عکس جادویی را ببینید! خنکی هندوانه در گرمای سوزان کویرهای ایران! حس خوب عکس تقدیم به شما همراهان صفحه گردشگری مجله دلتا.

تصاویر زیبا

بیشتر ببینید در گردشگری

همچنین بخوانید

سی تیر، قدیمی‌ترین خیابان خوشمزه تهران!

این خیابان از گذشته‌های دور تا به امروز قسمتی جدانشدنی از قطب‌های گردشگری کشور بوده است و …