خانه گزارش های ملکی رهن و اجاره آپارتمان در پاسداران

محله گردی

رهن و اجاره آپارتمان در پاسداران

۵
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
پاسداران یکی از محله‌هایی است که بسیاری از تهرانی‌ها دوست دارند در این منطقه زندگی کنند.
رهن و اجاره آپارتمان در پاسداران

خیابان پاسداران یکی از این خیابان‎های اصیل و قدیمی تهران است که در ابتدا به نام خیابان سلطنت آباد خوانده می‎شد و بعدها به اسم جدید خود نام‎گذاری شد.

این خیابان، مرز مابین دو منطقه‎ی ۳ و ۴ تهران و متشکل از خیابان‎ها و محلات بسیار خوبی است. خیابان پاسداران از سمت سه راه ضرابخانه آغاز و با گذر از میدان نوبنیاد به منطقه ۱ تهران منتهی می‎شود.

پاسداران یکی از محل‌های تهران است که واحدهای مسکونی آن چه آپارتمان و چه خانه‌های ویلایی، از امکانات زیادی برخوردار هستند. امکانات کاربردی یا مدرنی مانند سیستم‌های گرمایش و سرمایش به‌روز، سونا، استخر، جکوزی، باغچه پشت بام(روف گاردن)، سالن اجتماعات و برخی از امکانات موجود دیگر.

منطقه پاسداران دارای محله‎هایی همچون ضرابخانه، گلستان، احتشامیه، هروی و بسیاری دیگر است که هر کدام به تنهایی موقعیتی ایدئال را برای خرید آپارتمان در تهران یا رهن و اجاره آپارتمان در پاسداران فراهم کرده‎اند. از سایر محله‌های پیرامونی این منطقه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

۱.چالهرز
۲.اختیاریه
۳.شهرک شهید چمران
۴.فرمانیه
۵.اقدسیه
۶.صاحبقرانیه
۷.حصار بوعلی
۸.دروس

دسترسی های پاسدارن

وجود مترو در شهر شلوغ و پر ازدحامی مانند تهران یک مزیت بزرگ محسوب می‌شود؛ بنابراین اگر می‌خواهید با مترو به پاسداران بروید، می‌توانید در ایستگاه مترو قلهک یا نوبنیاد پیاده شده و ادامه مسیر را سوار تاکسی شوید، یا اینکه در ایستگاه مترو میرداماد پیاده شده و مجدداً سوار اتوبوس‌های ارتش شوید.

خطوط تاکسی پاسداران

از طریق ایستگاه‌های تاکسی‌ موجود در میدان‌های تجریش، آزادی و قدس یا ایستگاه‌های میرداماد، قلهک و نوبنیاد نیز می‌توانید به راحتی خود را به محله پاسداران برسانید.

مراکز درمانی

وجود بیمارستان‎هایی مانند بیمارستان گلستان نداجا و بیمارستان لبافی نژاد نیز یکی دیگر از امتیازات موجود در این محدوده است که توانسته فضای درمانی مناسبی را برای این محدوده‎ ایجاد کند.

مراکز تفریحی و پارک ها

اگر به دنبال جایی برای تنفس و گذران وقت هستید پارک زیبای نیاوران، پارک مازیار و نارنجستان تهران را در نظر داشته باشید. این پارک‌ها در پاسداران واقع شده‌اند و مکانی فوق‌العاده برای تفریح ساکنین به شمار می‌رود. همین امکانات موجود در این محدوده می‌تواند دلیل واضحی برای رهن و اجاره آپارتمان در پاسداران باشد.

مراکز ورزشی محله

  • مجموعه ورزشی مرجان
  • مجموعه ورزشی ماهک
  • مجموعه ورزشی شاهین
  • باشگاه پژوتن
  • کانون فرهنگی ورزشی هجرت

جهت مشاهده املاک موجود برای رهن و اجاره آپارتمان در پاسداران  ایــــنجــــا کلیک کنید.

بیشتر ببینید در گزارش های ملکی

همچنین بخوانید

۵ توصیه مهم برای خرید بلوز زنانه

یکی از روش‌هایی که به شما کمک می‌کند تا در خرید لباس تصمیم درستی بگیرید آن است که از خودتا…