خانه گزارش های ملکی رهن و اجاره آپارتمان در پاسداران

محله گردی

رهن و اجاره آپارتمان در پاسداران

۵
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
پاسداران یکی از محله‌هایی است که بسیاری از تهرانی‌ها دوست دارند در این منطقه زندگی کنند.
رهن و اجاره آپارتمان در پاسداران

خیابان پاسداران یکی از این خیابان‎های اصیل و قدیمی تهران است که در ابتدا به نام خیابان سلطنت آباد خوانده می‎شد و بعدها به اسم جدید خود نام‎گذاری شد.

این خیابان، مرز مابین دو منطقه‎ی ۳ و ۴ تهران و متشکل از خیابان‎ها و محلات بسیار خوبی است. خیابان پاسداران از سمت سه راه ضرابخانه آغاز و با گذر از میدان نوبنیاد به منطقه ۱ تهران منتهی می‎شود.

پاسداران یکی از محل‌های تهران است که واحدهای مسکونی آن چه آپارتمان و چه خانه‌های ویلایی، از امکانات زیادی برخوردار هستند. امکانات کاربردی یا مدرنی مانند سیستم‌های گرمایش و سرمایش به‌روز، سونا، استخر، جکوزی، باغچه پشت بام(روف گاردن)، سالن اجتماعات و برخی از امکانات موجود دیگر.

منطقه پاسداران دارای محله‎هایی همچون ضرابخانه، گلستان، احتشامیه، هروی و بسیاری دیگر است که هر کدام به تنهایی موقعیتی ایدئال را برای خرید آپارتمان در تهران یا رهن و اجاره آپارتمان در پاسداران فراهم کرده‎اند. از سایر محله‌های پیرامونی این منطقه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

۱.چالهرز
۲.اختیاریه
۳.شهرک شهید چمران
۴.فرمانیه
۵.اقدسیه
۶.صاحبقرانیه
۷.حصار بوعلی
۸.دروس

دسترسی های پاسدارن

وجود مترو در شهر شلوغ و پر ازدحامی مانند تهران یک مزیت بزرگ محسوب می‌شود؛ بنابراین اگر می‌خواهید با مترو به پاسداران بروید، می‌توانید در ایستگاه مترو قلهک یا نوبنیاد پیاده شده و ادامه مسیر را سوار تاکسی شوید، یا اینکه در ایستگاه مترو میرداماد پیاده شده و مجدداً سوار اتوبوس‌های ارتش شوید.

خطوط تاکسی پاسداران

از طریق ایستگاه‌های تاکسی‌ موجود در میدان‌های تجریش، آزادی و قدس یا ایستگاه‌های میرداماد، قلهک و نوبنیاد نیز می‌توانید به راحتی خود را به محله پاسداران برسانید.

مراکز درمانی

وجود بیمارستان‎هایی مانند بیمارستان گلستان نداجا و بیمارستان لبافی نژاد نیز یکی دیگر از امتیازات موجود در این محدوده است که توانسته فضای درمانی مناسبی را برای این محدوده‎ ایجاد کند.

مراکز تفریحی و پارک ها

اگر به دنبال جایی برای تنفس و گذران وقت هستید پارک زیبای نیاوران، پارک مازیار و نارنجستان تهران را در نظر داشته باشید. این پارک‌ها در پاسداران واقع شده‌اند و مکانی فوق‌العاده برای تفریح ساکنین به شمار می‌رود. همین امکانات موجود در این محدوده می‌تواند دلیل واضحی برای رهن و اجاره آپارتمان در پاسداران باشد.

مراکز ورزشی محله

  • مجموعه ورزشی مرجان
  • مجموعه ورزشی ماهک
  • مجموعه ورزشی شاهین
  • باشگاه پژوتن
  • کانون فرهنگی ورزشی هجرت

جهت مشاهده املاک موجود برای رهن و اجاره آپارتمان در پاسداران  ایــــنجــــا کلیک کنید.

بیشتر ببینید در گزارش های ملکی

همچنین بخوانید

خانه ۳.۸ میلیون دلاری مرد آهنی

عمارتی یک طبقه که در سال 1972 ساخته شده است و در سال 2017 رابرت داونی جونیور بازیگر شخصیت …