ایرانگردی ، گزارش تصویری

ای ایران خانم زیبا (گزارش تصویری)

۱۳
11
زمان مطالعه: 3 دقیقه
ایران عزیزمان، یکی از قشنگ‌ترین کشورهای دنیاست.
تصاویر زیبا

تصاویر زیبا از ایران ببینیم تا بیش از پیش باورمان بشود اینجا یکی از زیباترین کشورهای دنیاست. برای شما مجموعه‌ای از عکس‌های زیبا از گوشه و کنار مرز پرگهر جمع آوری کردیم تا لذت ببرید و با جاهای دیدنی کشورمان بیشتر آشنا شوید. این تصاویر زیبا روح شما را به رقص وا می‌دارد. طراوت، زیبایی و انرژی مثبت این تصاویر زیبا پیشکش همراهان مجله گردشگری پیام دلتا.

این تصویر جادویی، ساحل بریس در چابهار است. چابهار یکی از مناطق آزاد تجاری و پتانسیل‌های ژئوتوریستی ایران به شمار می‌رود. چابهار خنک‌ترین بندر دنیا لقب گرفته است. بنابراین حتی در تابستان هم به راحتی می‌توانید به این نقطه از ایران سفر کنید و از زیبایی‌های جادویی آن لذت ببرید.

تصاویر زیبا

 

این تصویر، برج لاجیم در مازندران است. این برج در محدوده سوادکوه و شهر زیرآب قرار دارد. بد نیست اگر در کنار بهره‌مندی از طبیعت زیبای شمال، از آثار تاریخی آن نیز بازدید کنید.

تصاویر زیبا

 

این عکس زیبا دار قالی نیمه بافته را به شما نشان می‌دهد. قالیبافی یکی از هنرهای اصیل و فاخر ایرانی است و قالی، یکی از اصلی‌ترین سوغات و یادبود ایران به شمار می‌رود. زیبایی و روح این تصاویر زیبا تقدیم به شما.

تصاویر زیبا

 

بریونی یکی از غذاهای سنتی اصفهانی‌ها است. در سفر به اصفهان خوردن این غذای لذیذ را از دست ندهید. بریونی برای افراد گیاه‌خوار مناسب نیست.

تصاویر زیبا

 

این عکس فوق العاده، برج طغرل تهران است. دیدنی‌های تهران را دست کم نگیرید. برای بازدید از آنها زمان اختصاص دهید. تهران یکی از زیباترین پایتخت‌های دنیاست.

تصاویر زیبا

 

این عکس جادویی، تنگه چاهکوه قشم است. دره ستارگان و تنگه چاهکوه یکی از جاهایی است که بهتر است حتما برای سفر به آن برنامه ریزی کنید و زیبایی‌های آن را ببینید.

تصاویر زیبا

این عکس زیبا از یکی از ادویه فروشی‌های جنوب ایران گرفته شده است. در سفر به جنوب ادویه بخرید و غذاهای خود را با عطر و طعم جادویی آنها زینت بدهید.

تصاویر زیبا

 

این مزرعه شالیزار و باغ خیلی قشنگ، در شمال ایران و استان مازندران قرار دارد. زیبایی آن تقدیم به شما.

تصاویر زیبا

 

ترکیب قالی ایرانی و زعفران ایرانی! چه شاهکاری! این خانم دارد پرچم گل زعفران را از برگ‌های آن جدا می‌کند. زعفران گران‌‎ترین ادویه دنیاست.

تصاویر زیبا

 

این تصویر کلیسای سنت استپانوس در آذربایجان شرقی است که به همراه چند کلیسای دیگر در فهرست میراث جهانی یونسکو به ثبت رسیده‌ است.

تصاویر زیبا

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در گردشگری

همچنین بخوانید

اوج هیجان را در این نقطه تهران تجربه کنید

پارک پرواز یکی از جذاب‌ترین پارک‌های غرب تهران محسوب می‌شود که به‌ دلیل ارتفاع زیاد، علاوه…