ایرانگردی

سفر به دور ایران در هشت دقیقه! (گزارش تصویری)

۱۰
5
زمان مطالعه: 3 دقیقه
عکسهای زیبای ایران را با هم ببینیم و غرق در لذت شویم.
عکسهای زیبا

عکس های زیبا ببینیم تا چشمان‌مان به زیبایی عادت کند. ایران زیباست. شاید فرصت سفر به همه جای ایران راحت نباشد. ولی نگران نباشید. ما در مجله گردشگری پیام دلتا هر هفته عکسهای زیبا از گوشه و کنار ایران نشان‌تان می‌دهیم. حس خوب این عکسها تقدیم به همه همراهان صفحه گردشگری پیام دلتا. با ما همراه باشید تا در هشت دقیقه کل ایران را بپیماییم و از زیبایی‌های آن سر شوق بیاییم.

روز تعطیل را باید چگونه آغاز کرد؟ بله درست حدس زدید! با نوش جان کردن یک دست کله پاچه همراه با آب نارنج یا لیموی تازه. صبحی که این چنین دلنواز آغاز شود، تضمین می‌کند که همه آینده روزهای قشنگی در راه داریم. پس بیایید صبح خود را اینگونه آغاز کنیم. البته به شرط اینکه چربی خون بالا نداشته باشیم.

عکسهای زیبا

 

این تصویر که از زیبایی چشم را خیره می‌کند، “خانه تاریخی ملاباشی” در اصفهان است. این بار که به اصفهان سفر کردید، بازدید از آن را در برنامه بگنجانید.

عکسهای زیبا

 

این جاده دلربا، یکی از جاده‌های منتهی به ماسال است. ماسال بهشت تابستانی ایران به شمار می‌رود و تا فرصت باقی است، برای رفتن به آن برنامه بچینید و از این عکسهای زیبا بیندازید.

این چترهای زیبا در بلوار دانشگاه در شهر مشهد قرار دارند و به تنهایی خیایابان را به این حد و اندازه قشنگ کرده‌اند.

عکسهای زیبا

ایشان عروس آبشارهای ایران هستند! بله شما در حال تماشای آبشار آب سفید هستید. این آبشار در استان لرستان قرار دارد. خنکی این عکس زیبا بدرقه روزهای گرم تابستانی شما.

عکسهای زیبا

 

آخ از این عکس که شاعرانگی‌های پاییز را در خودش دارد! این عکس زیبا از خیابان چهارباغ اصفهان است.

عکسهای زیبا

 

اینجا دزفول و طبیعت اطراف سد دز است. زیباست مگر نه؟

عکسهای زیبا

این عکس زیبا یکی از سفره‌خانه‌های سنتی جاده چالوس است. تخت‌ها را روی رودخانه کرج زده‌اند. چقدر باصفا و خنک!

عکسهای زیبا

این عکس زیبا مربوط به قلعه سریزد در استان یزد است.

عکسهای زیبا

این خانم با لباس‌های محلی جنوبی اهل جزیره قشم است. در این تصویر “برقع” را می‌بینید که این خانم روی صورتش گذاشته است. برقع برای خارجی‌هایی که به ایران می‌آیند، جذابیت زیادی دارد. آنها برقع می‌خرند تا در جشن‌های بالماسکه از آن استفاده کنند. لباس‌های بندی، به ویژه برقع و شلوار بندری، یکی از جذاب‌ترین سوغات جنوب به شمار می‌روند.

عکسهای زیبا

این هم تصویری شگفت انگیز از جزیره قشم!

عکسهای زیبا

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در گردشگری

همچنین بخوانید

بازدید رایگان از موزه‌های معروف جهان

در این مطلب ۱۰ موزه معروف را که می‌توانید از گشت‌وگذار آنلاین در آن لذت ببرید با شما به اش…