خانه گزارش های ملکی تازه ترین موقعیت های اجاره آپارتمان در نارمک

محله گردی

تازه ترین موقعیت های اجاره آپارتمان در نارمک

۶
1
زمان مطالعه: 2 دقیقه
محله نارمک تهران به محله صد میدان معروف است.
اجاره آپارتمان در نارمک

محله نارمک یکی از محله‌های به نام و خوش ساخت تهران است که موقعیت‌های خوبی برای رهن و اجاره آپارتمان دارد.

نارمک کجاست؟

نارمک در شمال شرق تهران قرار دارد و از شمال به خیابان فرجام، از غرب به بزرگراه امام علی (ع)، از شرق به بزرگراه شهید باقری و از جنوب به خیابان دماوند، تهران نو و خیابان نظام آباد محدود می‌شود.

این محله دارای ۷/۱۲ کیلومتر مربع مساحت و سه ناحیه شهری است که ۳۳۶ هزار و ۷۷۲ نفر جمعیت را در خود جای داده و با امکاناتی که دارد می‎تواند موقعیت‎های خوبی را برای اجاره آپارتمان در نارمک پدید آورد.

اجاره آپارتمان در نارمک از ابعاد بسیاری راحت به نظر می‎رسد و شاید یکی از دلایل آن را بتوان در تعدد و تراکم آپارتمان‎های موجود در این منطقه جستجو کرد.

این محله حدوداً ۱۰۰ میدان دارد که در میان این تعداد، میدان نبوت یا همان میدان هفت حوض در این محدوده مرکزیت دارد و به عنوان یکی از قطب‎های تجاری منطقه‎ی شرق تهران از شمال و جنوب به سی‌متری نارمک و از شرق به غرب به خیابان گلبرگ متصل می‌شود.

خیابان ها

از مهم‌ترین خیابان‌های نارمک می‌توان خیابان‌های آیت، شهید ثانی (۴۶ متری نارمک)، هنگام، رسالت، سامان، سمنگان، دردشت، فرجام، مدائن، چمن، مهر، مرجان و… اشاره کرد.

مراکز خرید نارمک

  • مراکز تجاری و فروشگاه‌های اطراف میدان هفت حوض
  • مجتمع تجاری سون سنتر
  • مرکز خرید کویتی ها
  • مرکز خرید مروارید
  • مرکز خرید نبوت

دسترسی‎های محلی

نارمک جزو مناطقی است که به لحاظ دسترسی‎های محلی دارای موقعیت قابل قبولی است و با عبور سامانه‎ی اتوبوس‎های تندرو در این محدوده توانسته است نیاز اهالی این خیابان را از لحاظ دسترسی به وسایل نقلیه عمومی برطرف کند، همچنین با وجود دو خط مترو‎ی نزدیک به منطقه‎ی نامبرده دیگر مشکلی از جهت جابه‎جایی راحت افراد به نقاط مختلف شهری باقی نمی‎ماند.

سه خط از اتوبوس‌های تندرو در این منطقه وجود دارد. خط یک مسیر(تهران پارس- میدان آزادی)، خط سه مسیر(پایانه علم وصنعت – پایانه خاوران) و خط پنج مسیر (پایانه علم وصنعت – پایانه بیهقی)برای ساکنین نارمک قابل دسترسی است. همچنین ایستگاه‌های مترو فدک، گلبرگ، سرسبز، دانشگاه علم و صنعت و شهید باقری در نارمک واقع  شده‌اند.

موقعیت های رهن و اجاره آپارتمان در نارمک

در این منطقه، یک خانه با مساحت ۶۸ متر با ۱۸ سال عمر بنا حدود ۴۰ میلیون تومان ودیعه و ۱ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان اجاره آگهی شده است. این ملک دارای ۱ اتاق خواب است و در طبقه دوم این ساختمان واقع شده است.

همچنین بنای دیگری با ۶۰ متر متراژ در خیابان میر فخرایی در حدود ۴۰ میلیون تومان رهن و ۱ میلیون تومان اجاره برای رهن و اجاره ثبت شده است. این آپارتمان دارای امکاناتی از قبیل انباری و بالکن است و حدود ۱۵ سال از ساخت آن می‌گذرد.

برای مشاهده‌ی سایر موارد به سایت ملکی دلتا مراجعه کرده یا در ایـــنجـــا کلیک کنید.

بیشتر ببینید در گزارش های ملکی

همچنین بخوانید

۵ توصیه مهم برای خرید بلوز زنانه

یکی از روش‌هایی که به شما کمک می‌کند تا در خرید لباس تصمیم درستی بگیرید آن است که از خودتا…